Skip to content

Co můžete dělat s aplikací Snapseed?

8 de Červenec de 2021
snapseedlogo 5680ec125f9b586a9ee29bd8

Snapseed je aplikace pro úpravu fotografií. Je to zdarma. Je to nedestruktivní. Je to silnější než Instagram, a pokud máte místo na svém smartphonu nebo tabletu, měli byste si Snapseed stáhnout hned teď, i když jste profesionální fotograf.

Snapseed je akvizice společnosti Google získaná za účelem posílení fotografických schopností společnosti Google. Nyní je to aplikace Google s výkonnými filtry pro úpravu fotografií, které můžete použít na smartphonu nebo tabletu. Někteří považují Snapseed za reakci na Instagram, ale je zamýšlen jako součást pokračujícího úsilí společnosti Google o zlepšení úprav fotografií a sdílení softwaru obecně. Společnost Nik Software – společnost, která původně vyráběla Snapseed – vyvinula širokou škálu fotografických filtrů a produktů plug-in se specializací na filtry s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Google i nadále přidává do aplikace nástroje pro zvýšení jejích schopností.

Kde najít Snapseed

Snapseed je bezplatná aplikace dostupná pro mobilní zařízení Android i iOS. Pořizujte fotografie na svém mobilním zařízení, použijte filtry Snapseed a sdílejte je na platformách sociálních médií. Snapseed je nástroj pro umělce s pokročilými funkcemi a je doporučován pro seriózní fotografy, ale díky snadno použitelným ovládacím prvkům je vhodný pro každého, kdo si rád pohrává se svými obrázky. Pro profesionály je to aplikace, kterou používáte, když chcete chvíli trvat, než vytvoříte pokročilý obrázek.

Co můžete dělat s Snapseed

Vyberte fotografii ze své knihovny fotografií nebo pořiďte novou fotografii. Použijte Vzhled kartu a vyberte miniaturu v dolní části obrazovky, abyste provedli počáteční nastavení sytosti obrazu. Většina úprav se provádí v souboru Nástroje část aplikace. Najdete zde léčivý štětec, vinětu a glamourové záře. K dispozici jsou také kreativní fotorámečky, textury a grungeové a světelné efekty. Můžete otáčet a oříznout obrázky, opravit šikmé čáry pomocí filtru Perspective a upravit vyvážení bílé vašich obrázků. Pomocí filtru Křivky můžete přesně ovládat úrovně jasu. Pokaždé, když klepnete na nástroj, otevřete možnosti, které můžete na obrázku vyzkoušet – kliknutím na každou miniaturu použijete efekt na obrázek a uvidíte, jak vypadá. Mezi další nástroje patří filtry pro pózy na hlavě, portréty, rozostření objektivu, dvojitou expozici a text. Pokud jste spokojeni se změnami, které jste u své fotografie provedli, klepněte na Vývozní. Na obrazovce pro export můžete upravený obrázek sdílet, uložit jej samostatně od jednotlivé fotografie nebo vytvořit kopii s trvalými změnami. Celý proces je jednoduchý a vysvětlující. Je to také návykové. Můžete bloudit od nástroje k nástroji a provádět úpravy s vědomím, že nic není trvalé, dokud to neurobíte permanentně.

Technické požadavky na Snapseed

Volný Aplikace pro Android je k dispozici v obchodě Google Play: Android OS 4.4 nebo novější Zdarma iOS aplikace je k dispozici v Apple App Store: OS 9.0 nebo novější Kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch