Skip to content

Další rozbalená událost Samsungu potvrzena na únor

3 de Červenec de 2022
samsung1 4859a99aa195489fb77e2551441d8833

Další akce Unpacked společnosti Samsung se koná v únoru a vypadá to, že tam bude i další Galaxy S. Blogový příspěvek od prezidenta Samsungu a vedoucího MX Business, Dr. TM Roha, poskytl obecnou představu o tom, kdy se bude konat další Unpacked, a nastínil trochu toho, co přijde. Roh uznal, že fanoušci mohli být dříve zklamáni nedostatkem oznámení Galaxy Note, ale zdá se být přesvědčen, že novinky příští měsíc to vynahradí.

„Na konferenci Unpacked v únoru 2022 vám představíme nejpozoruhodnější zařízení řady S, jaké jsme kdy vytvořili,“ řekl Roh v příspěvku na blogu, „je tu další generace Galaxy S, která spojuje ty nejlepší zážitky z našeho Samsung Galaxy do jednoho dokonalého zařízení.“

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o ukázku toho, co přijde, nebyly žádné konkrétní podrobnosti k odhalení, ale zdá se, že Roh je přesvědčen, že nový Galaxy S bude velký problém. Prohlašování „nejlepších a nejjasnějších fotek a videí, jaké jste kdy pořídili telefonem“ a „dosud nejchytřejší zážitek z Galaxy“. Note však nebyl konkrétně zmíněn v oznámení, které má PhoneArena teoretizovat, že nový Galaxy S by mohl být zamýšlen jako náhrada. Samsung zatím neuvedl konkrétní datum, kdy se bude konat další akce Unpacked, ale stane se tak někdy letos v únoru. Podrobnosti o nových zařízeních Galaxy S také nebyly uvedeny, ale pokud jste opravdu nadšeni, že si je pořídíte, můžete pokračovat a rezervovat si místo, až se otevřou předobjednávky. V současné době také není k dispozici časový rámec, kdy přesně budou předobjednávky spuštěny.