Skip to content

E3 2021: Data, zprávy, oznámení, pověsti a vše, co je třeba vědět

7 de Červenec de 2021
E3Logo Color RGB white tm de52c7246bac42b09b26097c22047ddf

E3 je každoroční událost sponzorovaná Entertainment Software Association (ESA) pro vývojáře softwaru, výrobce hardwaru a vydavatele videoher. Tato událost je něco jako odpověď herního průmyslu na CES (každoroční událost v oblasti spotřební elektroniky); stovky vystavovatelů s novými a připravovanými produkty předvádějí herní ukázky, hostitelské prezentace a během několika dní předvádějí nejnovější videohry a inovativní technologie.

Jaká jsou data příští E3?

ESA bude letošní akci pořádat prakticky od 12. do 15. června 2021. Doufají, že se vrátí k osobní show v roce 2022. V letošním roce organizátoři plánují proměnit akci v show příznivější pro fanoušky a podpořit hráče celebrit a ovlivňovatelé sociálních médií, aby se zúčastnili a rozšířili akci nad rámec pouze účastníků z oboru.

Předpovědi: Které produkty budou oznámeny?

O produktech, které budou vystaveny nebo uvedeny na trh, toho moc nevíme, ani o tom, kteří výrobci se rozhodnou zúčastnit. Pokud je událost roku 2019 nějakým náznakem, je rozumné očekávat nějaká překvapení. Ten rok Nintendo udělalo na konci přehlídky oznámení o Křížení zvířat a The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Šeptá se, že na letošní akci by mohl být oznámen velmi očekávaný Nintendo Switch Pro. Sony je na akci obvykle hlučným výrobcem, i když neorganizovala konferenci PlayStation E3 2019. Po dvouleté nepřítomnosti je pravděpodobné, že společnost bude poskytovat informace o nadcházejících hrách, a přestože je nepravděpodobné, že vydá oznámení o úplném spuštění, může dokonce hodit nějaké ukázky týkající se pověstného PSVR 2. Dá se snít, že? Společnost Microsoft oznámila na E3 2019 Xbox Series X / S jako „Project Scarlett“; Očekávejte, že společnost využije událost 2021 k dalšímu lákání hráčů na své platformy. Také Google by se měl snažit rozvířit věci pro Google Stadia a YouTube Gaming, plus Amazon pravděpodobně skočí do boje s oznámeními týkajícími se Amazon Luna. Prolific game-maker Ubisoft se také očekává, že vydá různá nová herní oznámení, stejně jako další, menší videohry. Celkově by tedy E3 2021 měla být pro hráče her nabitá událostí.

Předpovědi Lifewire E3

Na základě různých pověstí a vyšetřovacích prací předpovídáme:

  • Nintendo ohlásí nové hry a bude velmi ostýchavé ohledně další verze Switch.
  • Sony ohlásí nové hry a bude tak ostýchavá ohledně PSVR, jako bude Nintendo o Switchi.
  • Microsoft ohlásí akvizici herního studia a / nebo partnerství herního studia. Může to být Ubisoft?

Jak streamovat a sledovat E3

V reakci na omezení COVID-19 slíbila ESA virtuální událost na rozdíl od jiných, ale nevíme přesně, jak se událost bude vyvíjet. Celé to můžete streamovat na oficiálních stránkách Twitch a YouTube na E3.

Nejnovější zprávy E3 a další herní novinky

Své herní novinky můžete kdykoli opravit na Lifewire, ale zde je také několik nadpisů, které by vás mohly zajímat. V průběhu vývoje se vrátíme s dalšími novinkami (a několika pověstmi); zůstaňte naladěni!