Skip to content

Google představuje tarif předplatného telefonu Pixel Pass

16 de Březen de 2023
pixelpass ed4b160be3904fb08224960c84e5ef8f

Spolu s odhalením svých nových telefonů Pixel 6 a Pixel 6 Pro společnost Google oznámila předplatitelský plán Pixel Pass, který vám přináší nejnovější telefon a další výhody. Nový Pixel Pass od Googlu vám umožní získat nový telefon Pixel bez vysokých vstupních nákladů a poskytne vám přístup k věcem, jako je YouTube Premium. V závislosti na tom, zda chcete Pixel 6 nebo Pixel 6 Pro, vás to vyjde na 45 $ měsíčně nebo 55 $ měsíčně, i když to nezahrnuje náklady na operátora.

Pixel Pass obsahuje nejnovější telefon Pixel (odemčený, takže jej můžete používat u všech hlavních operátorů), YouTube Premium a YouTube Music Premium. Zahrnuje také Google Play Pass, až 200 GB cloudového úložiště se službou Google One a ochranu zařízení od Googlu. V podstatě tedy získáte nový telefon, videa a hudbu na YouTube bez reklam, hry zdarma a spoustu místa pro ukládání fotek a videí.

Telefon Google Pixel

Podle společnosti Google se předplatné Pixel Plus automaticky spojí s vaším aktuálním poskytovatelem nebo účtem Google Fi, takže můžete platit za vše na jednom místě. Po 24 měsíčních platbách bude váš telefon splacen a budete mít možnost pokračovat v předplatném a získat další nové zařízení. Pokud již máte předplatné služeb, jako je YouTube Premium nebo Play Pass, budete je chtít zrušit, abyste mohli zahájit předplatné Pixel Pass. Pixel Pass si můžete předplatit již dnes, a to buď přes Google Store (pokud již máte nastaveného operátora), nebo přes Google Fi (pokud používáte Google Fi). Na účty za Pixel 6 vám připíše 45 $ měsíčně nebo 55 $ měsíčně za Pixel 6 Pro – i když prostřednictvím Google Fi můžete ušetřit 5 $ měsíčně.