Skip to content

How to Get the Master Sword in Zelda: Breath of the Wild

10 de Srpen de 2021
001 how to get the master sword in zelda breath of the wild c6ebc8301abb4c56a8ed28b3a0390398

Proces dosažení Master Sword v The Legend of Zelda: Breath of the World pro Nintendo Switch je zcela odlišný od ostatních her Zelda, protože hru můžete snadno dokončit, aniž byste ji kdy našli. Pomocí této příručky najděte legendární „meč, který pečetí temnotu“ a získejte mocnou zbraň, která se nezlomí.

Kde najít mistrovský meč

Master Sword se nachází uprostřed Ztracených lesů a je chráněn Velkým stromem Deku – starým spojencem Linka.

Abyste získali mistrovský meč, budete muset úspěšně procházet bludištěmi podobnými cestám ztraceného lesa a vlastnit 13 plných nádob na srdce. Pokus vytáhnout meč z podstavce pomalu odčerpá Linkovu životní sílu, takže k úspěšnému zvládnutí zkoušky je zapotřebí alespoň 13 plných nádob na srdce. Dočasná srdce získaná z jídla a dalších power-upů se nepočítají. To znamená, že budete muset vydělávat Srdcové kontejnery z porážky Divine Beasts a/nebo obchodování s Spirit Orbs, které získáte z dokončení mnoha Svatyň roztroušených kolem Hyrule.

Dobrou zprávou je, že i když nemáte 13 kontejnerů na srdce, stále můžete dosáhnout Mistrovského meče a rychle k němu cestovat, až budete mít dost. Link začíná hru se 3 srdíčky, což znamená, že k získání Master Sword budete muset získat dalších 10. Můžete vyměnit 4 duchovní koule za srdeční nádobu a získat 4 srdeční nádoby poražením všech božských zvířat. To znamená, že budete potřebovat až 40 duchovních koulí, pokud jste neporazili žádná božská zvířata, nebo jen 24, pokud jste porazili všechny.

Jak získat mistrovský meč

 1. Rychlé cestování do Lesní věž. Pokud jste Woodland Tower ještě nenašli, nachází se severovýchodně od Hrad Hyrule.

  Poloha Woodland Tower zvýrazněná na mapě v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

 2. Klouzat dolů do velkého lesa (Lost Woods) na sever.

  Pohled na Lost Woods z vrcholu Woodland Tower v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

 3. Zadejte Lost Woods sledováním cesty severovýchodně od Lesní věž dokud se oblast nezačne mlžit a nepřijdete k velkému zničenému oblouku.

  Vstup do Lost Woods v The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 4. Projít oblouk a na ulici zahněte doprava rozsvícená lucerna. Všimněte si, jakým způsobem vítr fouká žhavé uhlíky z plamene lucerny. Pokračujte v řadě rozsvícených luceren a brzy dorazíte dvě lucerny.

  Sledování řady rozsvícených lamp v Lost Woods v The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Pokud se odchýlíte od směru, kterým svítí svítilny, budete mít za následek transport zpět na poslední kontrolní bod. Pokud máte pochybnosti, sledujte vítr a měli byste zůstat na správné cestě.

 5. Pomocí ohně ze dvou luceren zapalte a pochodeň a všimněte si směr větru. Sleduj to.

  Stojící mezi dvěma lampami v Lost Woods v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

  Pokud nemůžete najít pochodeň, použijte ve svém inventáři dřevěný předmět nebo pokácejte malý strom a chyťte se za větev.

 6. Pokračujte podle toho, kterým směrem proudí uhlíky z vaší pochodně. Vítr bude pravidelně změnit směry, takže je dobré pravidelně zastavovat a kontrolovat, jestli se to nepohnulo. Pokud se nakonec vydáte špatným směrem, budete teleportováni zpět ke dvěma svítícím lampám.

  Hledání cesty k Master Sword v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

 7. Nakonec skončíte na mýtině a cesta se zúží mezi dvěma stěnami útesu. Pokračujte v cestě, dokud se nedostanete na konec příkopu a neprojděte skrz oblouk. Toto je vchod do Les Korok.

  Příjezd do lesa Korok v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

 8. Jděte do středu háje a najděte Mistrovský meč sedí na jejím podstavci.

  Příjezd na místo Master Sword v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Ovládání mistrovského meče

Hlavní meč má základní sílu 30 poškození, ale toto poškození se zdvojnásobí, když se probudí svatá síla meče. K tomu dojde, když jste uvnitř sklepení, poblíž Guardians nebo Malice (meč bude zářit světle modrou aurou, což značí, že je v tomto stavu). Master Sword nelze házet, ale místo toho má útok energetické vlny, který můžete spustit podržením tlačítka R, když má Link plné zdraví.

Ovládání mistrovského meče v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Na rozdíl od ostatních zbraní ve hře se Master Sword nemůže zlomit. Po delším používání mu však dojde energie. Když k tomu dojde, meč se bude muset dobít a bude 10 minut nepoužitelný. Abyste Master Sword naplno využili, budete muset dokončit všechny tři úrovně DLC Trial of the Sword, které je součástí prvního rozšiřujícího balíčku hry Breath of the Wild. Pokud tak učiníte, zbraň bude trvale napájena až na 60 poškození a zabrání se vybití energie.