Skip to content

Importujte oblíbené položky svého prohlížeče do Microsoft Edge

8 de Září de 2021
001 import favorites to edge 4103662 13493533b41b4283a7510082d84ff191

Nový prohlížeč Microsoft Edge přináší vylepšení a nové funkce do výchozího prohlížeče Edge, který je dodáván s Windows 10. Pokud používáte Chrome, Firefox nebo Opera, zkopírujte si záložky do nového Edge pomocí integrované funkce importu v prohlížeči. Informace v tomto článku platí pro nový prohlížeč Microsoft Edge vydaný v lednu 2020.

Jak importovat oblíbené do Edge

Kopírování záložek z jiných prohlížečů do aplikace Microsoft Edge neodstraní záložky ze zdrojového prohlížeče ani nezasáhne do vašich stávajících oblíbených položek v Edge. Import oblíbených položek na Edge:

  1. Otevřete Edge na počítači a vyberte Nastavení a další ( ) v pravém horním rohu prohlížeče.

  2. Vybrat Oblíbené v rozevírací nabídce.

    Edge se zvýrazněnou možností Favorites

  3. Vybrat Import v nabídce, která se otevře.

    Edge se zvýrazněným příkazem Import

  4. Vyberte kompatibilní prohlížeč ze seznamu. Vybrat Oblíbené položky nebo záložky a další kategorie informací, které chcete přenést do Edge, a poté vyberte Import. Pokud není webový prohlížeč uveden, buď Edge nepodporuje import záložek z tohoto prohlížeče, nebo neexistují žádné záložky pro import.

    Obrazovka Import v Edge se zvýrazněnou nabídkou prohlížeče, možností Oblíbené nebo záložky a tlačítkem Importovat

Jak spravovat importované záložky v Edge

Až příště otevřete Oblíbené v nabídce uvidíte všechny importované záložky. Chcete -li importované oblíbené položky přesunout na panel Oblíbené položky Edge, přetáhněte složky nebo odkazy na Panel oblíbených položek složku. Pokud máte aplikaci Microsoft Edge, budou vaše nové záložky automaticky dostupné na vašem mobilním zařízení.

Obrazovka Oblíbené v Edge se zvýrazněnou složkou Oblíbené