Skip to content

Jak duetovat na TikTok

6 de Srpen de 2021
GettyImages 1183804986 6ca52570fc20478ca4fa29fea401df43

Co vědět

 • Klepněte na tři tečky a poté na Duet. Po nahrávání klepněte na další > přidat popisek> Pošta.
 • Chcete -li zabránit cizím lidem v nahrávání duetů s vámi, klepněte na > elipsy> Ochrana soukromí a bezpečnost > Kdo s vámi může duetovat > Vypnuto.

Tento článek vysvětluje, jak vytvořit video TikTok se sebou a ostatními TikTokkery. Pokyny platí pro iOS a Android; musíte mít aktivní účet TikTok.

Jak duetovat na TikTok

Chcete -li začít, musíte najít video, se kterým chcete duet. Pokud si přejete duet se sebou, jednoduše najděte video ve svém profilu. Chcete -li najít videa od jiných uživatelů, můžete vyhledávat hashtagy jako např #duet nebo #tohlenebo můžete procházet videa svých přátel na kartě Následující na domovské obrazovce. Nemůžete vytvořit duet s videi, která jsou uvedena jako soukromá. Vybrané video musí mít také 15 sekund nebo méně. Jakmile najdete video, se kterým chcete duetovat, můžete postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Po otevření videa klepněte na elipsy napravo od obrazovky.

 2. V nabídce klepněte na Duet.

 3. Na následující obrazovce nahrajte svůj duet stejným způsobem jako standardní video. Duety nezaznamenávají zvuk. Místo druhého videa se místo toho přehraje původní zvuk.

 4. Jakmile zkontrolujete své video a budete spokojeni, klepněte na další. Nejste spokojeni se svým duetem? Klepněte na šipka zpět provést změny.

 5. Pokud chcete, přidejte popisek a vyberte požadované nastavení ochrany osobních údajů. Nakonec klepněte na Pošta zveřejnit svůj duet na vašem profilu.

Jak povolit nebo zakázat funkci TikTok Duet

Chcete zabránit cizím lidem ve vytváření duetů s vašimi videi? Funkci duetu můžete snadno deaktivovat nebo povolit ve svém účtu TikTok.

 1. Otevřete aplikaci TikTok a klepněte na pro zobrazení vašeho profilu.

 2. Klepněte na elipsy v horním rohu obrazovky a potom klepněte na Ochrana soukromí a bezpečnost.

 3. Klepněte na Kdo s vámi může Duet, pak vyberte Každý, Přátelé, nebo Vypnuto.

  Snímky obrazovky ukazující, jak povolit Duet.

Co je to vlastně duet TikTok?

Na TikTok je duet jediné video představující dvě osoby vedle sebe, bez ohledu na jejich umístění. V aplikaci TikTok můžete duetovat se sebou nebo s jinými uživateli. Někteří uživatelé například vyberou funkci duetu k natočení reakce na jiné video. Tuto funkci také používají k záznamu dvou lidí, kteří dělají akci, jako je zpěv písně, hraní scény ze známého filmu atd. Pomocí funkce duet můžete také plnit zábavné výzvy, které ostatní zveřejňují na TikTok.