Skip to content

Jak hrát výroční hru Google Halloween

8 de Červenec de 2021
how to play the annual google doodle halloween game featured ed76a7b158e342e1b7e49cfc424e7a7d

Od roku 1999 má Google každoroční tradici změny svého slavného loga společnosti na hlavním webu Google, aby oslavil Halloweenskou sezónu. Oficiálně označovaná jako Google Doodle, byla tato loga obvykle jen trochu uměleckou zábavou s každoročním logem Halloweenu Google Doodle Halloween, které sportovalo svůj vlastní jedinečný vzhled populárních halloweenských estetických snímků, jako jsou černé kočky, čarodějnice a jack-o-lucerny.

To vše se změnilo v roce 2015, kdy se tradiční obrázek Google Doodle vyvinul do nepředvídatelné hry Google Halloween s roztomilým duchem. Nazýval se Global Candy Cup 2015. Tato bezplatná halloweenská videohra běžela zcela ve webovém prohlížeči na webu Google a v letech 2016 a 2018 na ni navázaly další hry Google Halloween. Doodle Google pro Halloween 2017 byl animovaný film s názvem Halloween 2017 Google Doodle: Jinx’s Night Out. Nebyla zde žádná hra Google Halloween 2017. Tato krátká karikatura se zaměřuje na kočku ze hry Google Doodle z roku 2016 a lze ji sledovat online. Zde je návod, jak hrát každou Halloweenskou hru Google Doodle.

Jak hrát Halloweenskou hru Google 2015

První halloweenská hra Google Doodle Halloween, Halloween – Global Candy Cup 2015, je zábavná malá hra, ve které si můžete vybrat, že si zahrajete jako jedna ze čtyř roztomilých kreslených čarodějnic a budete v Halloweenské noci létat na úrovni sbírání cukrovinek.

Google Doodle Halloween Game 2015

Ovládací prvky jsou velmi podobné populární mobilní hře Flappy Bird, ve které musíte neustále létat klepnutím na obrazovku. Každé klepnutí zvyšuje čarodějnici o něco výše na obloze. Pokud přestanete klepat, vaše čarodějnice spadne na zem. Netopýři a havrani neustále útočí na čarodějnici, takže klepání musí být dokonale načasováno, aby letělo nad nebo pod nimi.

Jak hrát hru Halloween 2016 od Googlu

Druhý halloweenský titul Google pro hry se jmenuje Magic Cat Academy a točí se kolem kreslené černé kočky zvané Momo, která musí bránit svou školu před duchy.

Halloweenská hra Google Doodle 2016

Každý útočící duch má nad hlavou základní symbol, jako je vodorovná nebo svislá čára, a vše, co musíte udělat, abyste duchové porazili, je přejet prstem po jejich symbolu kdekoli na obrazovce.

Jak hrát Google Doodle Halloween 2018

Hra Google Halloween 2018 se jmenuje The Great Ghoul Duel a byla první hrou Google Doodle s online multiplayerem.

Google Doodle Halloween Game 2018

Tato bezplatná online videohra Halloween staví proti sobě dva týmy se čtyřmi hráči. Každý hráč hraje jako rozkošný duch, který musí sbírat co nejvíce ikon duchů plamene. Hra je ironicky velmi podobná klasické videohře Pac-Man, ale místo hraní duchožrouta hrajete jako duchové. Narazíte-li na protivníka, ztratíte některé plameny duchů, které jste nasbírali při sbírání spousty, a odemknete speciální schopnosti, jako je super rychlost a noční vidění. Hra se pomocí kláves se šipkami pohybuje po úrovni a můžete si vybrat, zda chcete pro každou hru porovnat s jinými náhodnými hráči, nebo uspořádat svou vlastní online hru pro více hráčů a pozvat přátele prostřednictvím jedinečného pozývacího odkazu.