Skip to content

Jak importovat video do iMovie

3 de Srpen de 2021
GettyImages 642456432 5c8bc8bf46e0fb00014a96a7

První věcí, kterou musíte udělat, je vybrat si nastavení importu iMovie HD – velké nebo plné velikosti. Původní formát vašich záběrů je v plné velikosti, nebo si můžete nechat iMovie své záběry znovu zkomprimovat na 960 x 540. Apple doporučuje rekompresi, protože umožňuje mnohem menší velikosti souborů a plynulejší přehrávání. Pokud video sdílíte online, bude rozdíl zanedbatelný, ale rozlišení bude nižší.

Importujte video do iMovie z počítače

Při importu videa do iMovie přímo z počítače máte několik možností. Nejprve si můžete vybrat, na který pevný disk se má uložit, pokud je k počítači připojeno více než jeden.

  • Události iMovie: Pomůže vám zorganizovat importované záběry. Můžete se rozhodnout uložit importované soubory do existující události nebo vytvořit novou událost.
  • Optimalizace videa: Který je k dispozici pro HD záběry, komprimuje soubory pro rychlejší přehrávání a snadnější ukládání.

Nakonec můžete přesunout nebo zkopírovat soubory, které importujete, do iMovie.

Nahrávejte video do iMovie pomocí webové kamery

Nahrávání z webové kamery usnadňuje import videa do iMovie přímo z vaší webové kamery. Přistupujte k němu pomocí ikony fotoaparátu v levém středu obrazovky nebo skrzSoubor> Importovat z fotoaparátu. Před importem se musíte rozhodnout, kam nový soubor uložit a ve které události jej uložit. Také můžete nechat iMovie analyzovat váš nový videoklip na rozpoznatelné tváře a stabilizovat jej, aby se odstranila jakákoli chvění fotoaparátu.

Importujte video do iMovie z vaší videokamery

Pokud máte videozáznamy na pevném disku kazety nebo videokamery, můžete je snadno importovat do iMovie. Připojte videokameru k počítači a zapněte ji v režimu VCR. Vyberte možnost Importovat z fotoaparátu a poté v rozevíracím seznamu v okně, které se otevře, vyberte kameru.