Skip to content

Jak mohu aktualizovat Firefox?

6 de Červenec de 2021
firefox browser logo e5e9fdd4c2c84e4993e17de56fc7e014

Existuje mnoho důvodů k aktualizaci Firefoxu na nejnovější verzi. Nejčastěji to můžete udělat, když prohlížeč nefunguje správně. Dalším důvodem je, že s každým vydáním jsou opraveny stovky chyb, což zabraňuje problémům, takže je nikdy nemusíte zažít. Aktualizovat Firefox na nejnovější verzi je snadné. Zde je postup:

Jak mohu aktualizovat Firefox?

Chcete-li vynutit nejnovější aktualizaci, stáhněte si a nainstalujte Firefox přímo z Mozilly: V závislosti na tom, jak jste Firefox nakonfigurovali, může být aktualizace automatická, což znamená, že nemusíte každou aktualizaci stahovat a instalovat ručně.

Zkontrolujte nastavení aktualizací ve Firefoxu z řádku nabídek vpravo nahoře. V závislosti na vaší verzi přejděte na Možnosti > Aktualizace Firefoxu nebo Možnosti > Pokročilý > Aktualizace.

Jaká je nejnovější verze prohlížeče Firefox?

Nejnovější verze prohlížeče Firefox je 89.0.2, která byla vydána 23. června 2021. Poznámky k verzi prohlížeče Firefox podrobně popisují, co se od předchozí verze změnilo:

  • Pevný: Opravte příležitostná zablokování pomocí softwaru WebRender v systému Linux.

Další verze prohlížeče Firefox

Firefox je k dispozici v mnoha jazycích pro Windows, Mac a Linux, v 32bitových i 64bitových verzích. Všechny tyto soubory ke stažení můžete vidět na jedné stránce webu Mozilla. Firefox je k dispozici také pro zařízení Android z obchodu Google Play a pro zařízení Apple z obchodu iOS App Store. Ke stažení jsou k dispozici také předběžné verze prohlížeče Firefox. Řada webů ke stažení nabízí nejnovější verzi prohlížeče Firefox, ale některé z těchto webů dodávají spolu se stahováním prohlížeče další, pravděpodobně nežádoucí software. Ušetřete si potíže a stáhněte si Firefox pomocí webových stránek Mozilly.