Skip to content

Jak nastavit historii Microsoft Edge a synchronizaci karet

12 de Srpen de 2021
how to set up microsoft edge history and tab sync 5104987 14 551cbe91fd79412ea8ee8b9f39845ab4

Co vědět

 • Plocha: Klikněte na nabídku se třemi tečkami> Nastavení,> Profily > Synchronizace > Zapněte synchronizaci > zapnout Dějiny a Otevřete karty > Potvrdit.
 • Mobil: Klepněte na svůj profilový obrázek> Nastavení účtu > Synchronizace > zapněte jej> přepněte na Historie a Otevřít karty.
 • Chcete -li zobrazit všechny otevřené karty, vyberte Dějiny > Karty z jiných zařízení na ploše nebo Dějiny > Nedávné karty na mobilu.

Tento článek popisuje, jak synchronizovat otevřené karty a historii procházení mezi vašimi zařízeními na Microsoft Edge.

Nastavte historii okrajů a synchronizaci karet na ploše

Tato funkce funguje na zařízeních Windows 10, macOS, Android a iOS. Pokud možnosti v níže popsaných položkách nabídky nevidíte, nezapomeňte upgradovat stolní a mobilní prohlížeče a zkuste to znovu. Proces povolení synchronizace funguje stejně ve Windows 10 i macOS, protože budete muset upravit nastavení pomocí aplikace prohlížeče Microsoft Edge.

 1. Chcete-li začít, vyberte ikonu tří teček vpravo od profilového obrázku v pravém horním rohu okna prohlížeče Microsoft Edge. Vybrat Nastavení z tohoto menu.

 2. V okně Nastavení vyberte Profily z levé nabídky a poté vyberte šipku doprava napravo od Synchronizace.

  Nastavení synchronizace zvýrazněné v Microsoft Edge.

 3. Pokud jste synchronizaci z tohoto prohlížeče nikdy nepoužili, uvidíte, že je ve stavu „Nesynchronizováno“. Vybrat Zapněte synchronizaci vpravo povolit synchronizaci prohlížeče mezi zařízeními.

  Tlačítko pro povolení synchronizace v Microsoft Edge.

 4. Na této obrazovce se zobrazí nová nabídka. Nezapomeňte povolit přepínače pro Dějiny a Otevřete karty na Na. Vybrat Potvrdit až budete hotovi, na začátek seznamu.

  Tlačítka a posuvník umožňující synchronizaci historie a karet.

 5. Jakmile je synchronizace povolena, uvidíte pod e -mailem profilu Microsoft Edge zeleně stav „Synchronizace je zapnutá“.

  Synchronizace je povolena poznámka v Microsoft Edge.

 6. Můžete se sem vrátit a vybrat Vypnout synchronizaci kdykoli deaktivovat synchronizaci historie a otevřených karet v tomto prohlížeči.

Nastavte historii a synchronizaci karet v systému Android nebo iOS

Než budete moci povolit synchronizaci v mobilním prohlížeči Microsoft Edge, musíte se ujistit, že jste jej nainstalovali do mobilního zařízení. Můžete si ji stáhnout a nainstalovat pro zařízení Android z Microsoft Store nebo iOS zařízení z Apple Store. Jakmile jej nainstalujete a spustíte na svém mobilním zařízení, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Microsoft.

 1. Nejjednodušší způsob, jak povolit historii a synchronizaci karet s mobilním zařízením, je vybrat Zapněte synchronizaci při prvním spuštění aplikace po instalaci.

 2. Pokud jste nezapnuli synchronizaci nebo si chcete ověřit, že je zapnutá synchronizace historie a karet, vyberte svůj profilový obrázek v levém horním rohu hlavního okna prohlížeče – vyberte Nastavení účtu v dolní části rozevírací nabídky.

  Zapnutí synchronizace v Microsoft Edge na Androidu.

 3. Na stránce nastavení účtu uvidíte, zda je povolena synchronizace. Pokud není povoleno, stav synchronizace v Nastavení synchronizace sekce se zobrazí jako Vypnuto. Chcete -li povolit synchronizaci, vyberte Synchronizace.

 4. Přepněte přepínač vedle Synchronizace na Na povolit synchronizaci Microsoft Edge. Poté zkontrolujte jednotlivá nastavení a ujistěte se, že obojí Otevřete karty a Dějiny je povolena synchronizace.

  Dokončení nastavení synchronizace v aplikaci Microsoft Edge v systému Android.

 5. Nyní, když je v prohlížeči v počítači i v mobilním prohlížeči povolena synchronizace, můžete přepínat tam a zpět a zobrazit stejnou historii a otevřít karty v obou prohlížečích.

Jak používat historii Microsoft Edge a synchronizaci karet

Nyní, když jste povolili synchronizaci mezi zařízeními, si možná říkáte, jak ji používat. Zobrazení otevřených karet na jiných zařízeních v prohlížeči Microsoft Edge je jednoduché.

 1. Chcete -li zobrazit všechny karty, které máte otevřené v jiných mobilních nebo stolních prohlížečích pomocí desktopového prohlížeče Edge, vyberte tři tečky v pravém horním rohu a zobrazí se nabídka prohlížeče. Vybrat Dějiny z tohoto menu.

  Položka nabídky Historie v hlavní nabídce Microsoft Edge.

 2. V horní části rozevíracího seznamu Historie vyberte Karty z jiných zařízení tab. Můžete rozbalit libovolné synchronizované zařízení a zobrazit tam všechny otevřené karty prohlížeče Edge. Výběrem kterékoli z těchto otevřených karet otevřete kartu v prohlížeči na ploše.

  Zobrazení otevřených karet v prohlížeči Edge.

 3. V mobilním prohlížeči Edge zobrazíte všechny otevřené karty výběrem čísla v rámečku v dolní části okna. V horní části okna vyberte Nedávné karty.

 4. Zde můžete rozbalit synchronizovaná zařízení a zobrazit všechny otevřené karty v prohlížeči Edge na tomto zařízení. Výběrem kterékoli z těchto karet otevřete stejnou kartu ve svém zařízení.

  Zobrazení otevřených karet na jiných zařízeních v Microsoft Edge pro Android.

 5. Pokud si prohlížíte historii vašeho prohlížeče na libovolném synchronizovaném zařízení, zobrazí se vaše historie procházení ze všech zařízení uvedených ve stejném seznamu.