Skip to content

Jak obnovit Hal.dll z disku CD systému Windows XP

4 de Srpen de 2021
xp expand hal dll 5a904248a9d4f90036ff779d 5c7eec4946e0fb00018bd8d4

Soubor hal.dll je skrytý soubor, který systém Windows XP používá ke komunikaci s hardwarem vašeho počítače. Pokud dojde k poškození, poškození nebo odstranění souboru DLL, zobrazí se chybová zpráva „chybějící nebo poškozený hal.dll“. Chcete -li obnovit soubor hal.dll z disku CD systému Windows XP pomocí konzoly pro zotavení, postupujte takto. Chyby Hall.dll se mohou objevit v systémech Windows 10, Windows 8, Windows 7 a Windows Vista; proces opravy chyb hal.dll v systému Windows 7, 8, 10 a Vista je však odlišný.

Jak obnovit Hal.dll z disku Windows XP

Chcete -li obnovit chybějící hal.dll z disku pro obnovení systému Windows XP:

  1. Vložte disk CD pro obnovení systému Windows XP do diskové jednotky.

  2. Zadejte konzolu pro zotavení systému Windows XP.

  3. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte Vstupte: rozbalte d: i386 hal.dl_ c: windows system32

    V příkazu expand výše d: představuje písmeno jednotky přiřazené optické jednotce, ve které se aktuálně nachází disk CD systému Windows XP, a C: představuje jednotku, na kterou je aktuálně nainstalován systém Windows XP. Písmena jednotek se ve vašem počítači mohou lišit. Mezi příkazem expand, cestou k optické jednotce a c: windows jsou potřeba mezerysystém32 cesta.

  4. Typ Y pokud budete vyzváni k přepsání souboru.

  5. Vyjměte disk CD systému Windows XP a napište výstupa poté stiskněte Vstupte restartujte počítač.

Za předpokladu, že chybějící nebo poškozený soubor hal.dll byl váš jediný problém, měl by se Windows XP nyní spustit normálně. Nikdy nestahujte soubor hal.dll z webu pro stahování DLL. Soubor může být zastaralý, napaden virem nebo nekompatibilní s vaším systémem, což může způsobit ještě více problémů.

Jak obnovit Hal.dll bez CD

Je také možné obnovit hal.dll bez jednotky CD nebo disku. Vyhledejte online obraz ISO disku pro obnovení XP a vypalte soubor ISO na jednotku USB. Jakmile změníte pořadí spouštění v systému BIOS a spustíte systém ze zařízení USB, zkopírujte soubor hal.dll na příslušné místo na pevném disku pomocí tohoto příkazu: zkopírujte f: hal.dll c: windows system32

Nahradit F: s písmenem jednotky pro vaše zařízení USB.