Skip to content

Jak odeslat text z počítače do systému iOS nebo Android

1 de Srpen de 2021
female architect working at laptop 736491019 5b905a5d46e0fb00258cdb5f

Co vědět

 • Chcete -li odeslat text na zařízení iOS, použijte iMessage.
 • Chcete -li odeslat do zařízení Android z iMessage, přejděte na Nastavení > Zprávy > Přeposílání textových zpráv.
 • Pro Android přejděte na Zprávy > Nabídka dalších možností > Zprávy pro web. V prohlížeči přejděte na https://messages.google.com/web.

Tento článek vysvětluje, jak odeslat text z počítače do zařízení iOS nebo Android. Pokyny platí pro macOS, Windows, iOS a Android. Další informace se týkají způsobu synchronizace textů mezi smartphonem, webovým prohlížečem a stolním počítačem pomocí Pushbullet.

Jak psát text z počítače pomocí aplikace iMessage (iOS a MacOS)

Služba Apple iMessage je oblíbeným způsobem odesílání zpráv mezi telefony iPhone a nyní je můžete odesílat také z počítače Mac. Vše, co potřebujete, je aplikace Zprávy na iPhonu a Macu a Apple ID. Ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí stejného Apple ID, které používáte se Zprávami na vašem iPhone a dalších zařízeních. K používání této funkce potřebujete iOS 8 nebo novější na iPhonu a OS X Yosemite nebo novější na Macu. Je také kompatibilní s Apple Watches se systémem watchOS 1.0 nebo novějším.

Obrazovka iPhone a Mac zobrazující zprávy Apple.

Služba iMessage může k odesílání a přijímání zpráv používat data nebo Wi-Fi, takže se nezapočítává do vašeho plánu textových zpráv. Textové zprávy (například od uživatelů systému Android) můžete přeposílat z iPhonu a iPadu na Mac tak, že přejdete na Nastavení > Zprávy > Přeposílání textových zpráv, poté vyberte, která zařízení mohou odesílat a přijímat textové zprávy z vašeho iPhone.

Odesílání textu z počítače pomocí Zpráv Google (Android a webové prohlížeče)

Pomocí Zpráv Google na smartphonu a ploše můžete odesílat a přijímat textové zprávy, fotografie, hlasové zprávy a videa. Propojení mobilní aplikace a webové verze:

 1. Otevři Zprávy aplikaci ve smartphonu, klepněte na Nabídka dalších možností (tři svislé body), poté klepněte na Zprávy pro web. Zprávy v aplikaci Zprávy Google se započítávají do vašeho plánu zasílání textových zpráv; aplikace nepoužívá data a příjemce aplikaci nemusí mít.

  Obrazovka nastavení smartphonu pro Android Messages.

 2. Návštěva https://messages.google.com/web na vašem počítači pomocí jednoho z následujících prohlížečů: Chrome, Mozilla Firefox, Safari nebo Microsoft Edge. Internet Explorer není podporován.

  Web Google Messages.

 3. Na smartphonu Android klepněte na Naskenujte QR kód a namiřte jej na QR kód zobrazený na počítači.

  Použití skeneru QR kódu ve Zprávách.

 4. Vybrat Ano pod Zapamatujte si tento počítač pokud používáte důvěryhodné zařízení, musíte to udělat pouze jednou. Poté se můžete přihlásit do oznámení na ploše, pokud chcete, a na stránce se vám zobrazí vaše historie textů.

  Výběrem Ano si tento počítač zapamatujete.

Synchronizace textových zpráv pomocí Pushbullet (Android, iOS a webové prohlížeče)

Pushbullet synchronizuje vaše texty mezi smartphonem, webovým prohlížečem a stolním počítačem; umožňuje také sdílet webové stránky a obrázky ze smartphonu s počítačem (nebo více počítači) a naopak. Existují aplikace Pushbullet pro počítače se systémem Android, iOS a Windows. Pushbullet funguje také s prohlížeči Chrome, Firefox a Opera.

 1. Nainstalujte si mobilní aplikaci do telefonu a desktopovou aplikaci do počítače.

 2. Chcete -li je propojit, přihlaste se ke každé aplikaci pomocí svého účtu Google nebo Facebook. Na ploše by se vám mělo začít zobrazovat vyskakovací textové oznámení, na které můžete reagovat; můžete také inicializovat texty.

  Obrazovka nastavení Pushbullet

 3. Chcete -li vyzkoušet, zda oznámení fungují, přejděte na Zrcadlení v mobilní aplikaci pro Android a klepněte na Odeslat oznámení o testu. Mělo by se zobrazit na vašem telefonu i počítači a zrušení výstrahy na obou zařízeních by mělo zrušit i na druhém.

  Odeslání testovacího oznámení v systému Android.

Posílejte texty pomocí Google Voice (napříč platformami)

Také můžete zdarma odesílat texty pomocí služby Google Voice na americká a kanadská čísla.

 1. Na smartphonu nebo počítači přejděte na stránku svého účtu a vyberte možnost ikona zpráv nalevo. Zde také vidíte svou textovou historii.

 2. Vybrat Poslat zprávu vytvořte nový nebo vyberte konverzaci a pokračujte ve vlákně. Texty se zobrazí jako odeslané z vašeho čísla Google Voice.

  Odeslání zprávy přes Google Voice.

Rozhraní Google Voice vypadá velmi podobně jako Google Hangouts; ve skutečnosti můžete Hangouts propojit s účtem Voice:

 1. Nejprve se ujistěte, že jste ke každé službě přihlášeni pomocí stejného uživatelského jména a e -mailové adresy.

 2. Jít do hangouts.google.com, pak přejděte na Jídelní lístek > Nastavení.

  Přejít na Nastavení v Hangouts.

 3. V hlas Googlu sekci, zkontrolujte Přijímejte SMS a hlasové zprávy ve službě Hangouts. Když ve službě Hangouts přijímáte zprávy, jsou označeny jako SMS prostřednictvím služby Google Voice.

  Povolení přijímání zpráv SMS a hlasových zpráv ve službě Hangouts.

Hangouts můžete také otevřít v Gmailu. V horní části seznamu Hangouts vyberte Šipka dolů vedle svého jména a profilové fotky, poté přejděte do spodní části Nastavení obrazovce a zaškrtněte políčko vedle Přijímejte SMS a hlasové zprávy ve službě Hangouts.

Odesílejte texty pomocí aplikace Samsung Messaging

Pokud máte Galaxy Book nebo Galaxy Tab Pro S, můžete odesílat a přijímat textové zprávy pomocí aplikace Samsung Messaging. Tato aplikace je ve vašem zařízení předinstalována, takže stačí propojit vaše telefonní číslo. Spusťte aplikaci Samsung Messaging z domovské obrazovky (nebo ji najděte ve složkách) a spusťte proces instalace. Aplikace Samsung Messaging je aktuálně podporována na zařízeních Galaxy Book 10.6 LTE, Galaxy Book 12 LTE, Galaxy Book 2 a Galaxy Tab Pro S.

Pošlete textovou zprávu e -mailem

Další metodou, byť v porovnání s ostatními v tomto článku, která je neohrabanější, je odeslání textové zprávy e -mailem. Každý bezdrátový operátor má k tomu e -mailový vzorec. Chcete-li například odeslat textovou zprávu (SMS) uživateli AT&T, zašlete e-mail na „[email protected]“, ale „number“ nahraďte 10místným telefonním číslem. Chcete -li odeslat MMS (multimediální zprávu, například fotografii) na e -mail „[email protected]“. Zeptejte se operátora nebo se podívejte na tento seznam e -mailových adres operátora. Problém je v tom, že e -mail může skončit ve složce spamu příjemců nebo se ztratit v náhodném pořadí, protože vypadá jinak než standardní e -mailové adresy. Musíte také vědět, kterého přepravce příjemce používá.

Text z počítače pomocí webů SMS

Nakonec existují webové stránky pro SMS, které vám umožňují anonymně odesílat textové zprávy. Některé z těchto webových stránek shromažďují čísla, která uživatelé zadávají, a prodávají je třetím stranám. Tato metoda je nejlépe vyhrazena jako poslední možnost, když je anonymita kritická.