Skip to content

Jak odstranit a vypnout vlákno aplikace Outlook

5 de Červenec de 2021
rawpixel 651365 unsplash 5c8580e946e0fb0001336513

Co je třeba vědět

 • Chcete-li ztlumit, otevřete zprávu, přejděte na Zpráva > Vymazat > Ignorovat konverzaci > Ignorovat konverzaci.
 • Chcete-li zapnout zvuk, přejděte na Smazané položky složka> otevřít zprávu pro zapnutí> Zpráva > Ignorovat > Přestaňte ignorovat konverzaci.
 • Po zrušení ztlumení konverzace Outlook obnoví zprávu v Smazané položky složku.

Tento článek vysvětluje, jak ztlumit a zrušit ztlumení konverzací aplikace Outlook. Pokyny platí pro Outlook pro Microsoft 365, Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013 a Outlook 2010.

Jak ztlumit konverzace aplikace Outlook

Podle těchto pokynů odstraníte konverzaci a zabráníte zobrazování budoucích zpráv v doručené poště aplikace Outlook.

 1. Otevřete zprávu ze skupiny nebo vlákna, kterou chcete umlčet a odstranit. Chcete-li otevřít zprávu v novém okně, poklepejte na zprávu v podokně e-mailu.

 2. V okně e-mailu přejděte na ikonu Zpráva záložka.

 3. V Vymazat skupinu, vyberte Ignorovat konverzaci knoflík. Pokud je zpráva vybrána v seznamu zpráv a není zobrazena ve vlastním okně, přejděte na Domov kartu a vyberte Ignorovat ve skupině Odstranit.

  Ignorovat na kartě Odstranit skupinu na kartě Zpráva

 4. Otevře se dialogové okno s varováním, že vybraná konverzace a všechny budoucí zprávy budou přesunuty do složky Odstraněná pošta.

 5. Vybrat Ignorovat konverzaci. Vybrat Tuto zprávu znovu nezobrazovat zaškrtávací políčko, abyste se tomuto kroku v budoucnu vyhnuli.

Ignorování zprávy neodstraní zprávu ani jiné e-maily od odesílatele trvale. Neblokuje také tyto e-mailové adresy ani nenastavuje e-mailové filtry. Ignoruje pouze zprávy v jednom konkrétním vlákně nebo skupinové zprávě.

Obnovit ztlumení konverzace v Outlooku

Můžete obnovit konverzaci ze složky Odstraněná pošta a zajistit, aby se budoucí zprávy ve vlákně zobrazovaly ve složce Doručená pošta Outlook zrušením ztlumení konverzace.

 1. Otevři Smazané položky složku.

  Složka odstraněných položek

 2. Otevřete zprávu, která patří ke konverzaci, kterou chcete obnovit.

  odstraněná zpráva s vybranou kartou Zpráva

 3. Přejít na Zpráva kartu a vyberte Ignorovat ve skupině Odstranit. Pokud je zpráva vybrána v seznamu zpráv a není zobrazena ve vlastním okně, přejděte na Domov kartu a vyberte Ignorovat ve skupině Odstranit.

  Přestaňte ignorovat konverzaci

 4. Vybrat Přestaňte ignorovat konverzaci. Vybrat Tuto zprávu znovu nezobrazovat zaškrtávací políčko, abyste se tomuto kroku v budoucnu vyhnuli.

Zrušením ztlumení konverzace obnovíte zprávy ve složce Odstraněná pošta, které patří do daného vlákna.