Skip to content

Jak odstranit textové zprávy na iPhone

5 de Červenec de 2021
delete text messages from iphone 2000548 1538ff10388f4876bcbe18bad9f43f33

Co je třeba vědět

 • Klepněte a podržte zprávu. Poté klepněte na Více > odpadkový koš > Smazat zprávunebo klepněte na Smazat všechny smazat celou konverzaci.
 • Další způsob odstranění konverzace: Přejeďte prstem doprava po konverzaci a vyberte odpadkový koš > Vymazat.
 • Nebo v seznamu zpráv klepněte a podržte konverzaci a vyberte Vymazat > Vymazat.

Tento článek vysvětluje, jak odstranit textovou zprávu z aplikace Zprávy na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch se systémem iOS 12 a novějším. Ukážeme, jak odstranit jednu zprávu nebo celou konverzaci. Neexistuje způsob, jak obnovit smazané texty, takže se ujistěte, že je to to, co chcete dělat.

Jak odstranit jednotlivé textové zprávy na iPhone

Chcete-li z konverzace odstranit několik jednotlivých zpráv a zbývající zprávy v konverzaci ponechat nedotčené, postupujte takto:

 1. Klepněte na Zprávy otevřít.

 2. Klepněte na konverzaci, která obsahuje zprávy, které chcete odstranit.

 3. V otevřené konverzaci klepněte a podržte zprávu, kterou chcete odstranit, dokud se nezobrazí nabídka. Poté klepněte na Více.

 4. Vedle každé jednotlivé zprávy se zobrazí kruh.

 5. Klepnutím na kruh vedle zprávy označte zprávu ke smazání. V tomto poli se zobrazí zaškrtávací políčko označující, že bude odstraněno.

 6. Klepněte na kruh vedle všech zpráv, které chcete smazat.

 7. Klepněte na ikonu koše.

 8. Klepněte na ikonu Smazat zprávu tlačítko v rozbalovací nabídce (dřívější verze systému iOS mohou mít v nabídkách mírně odlišné možnosti, ale jsou si dostatečně podobné, aby to nemělo být matoucí).

  Tři obrazovky iOS s tlačítkem Více, zaškrtávací políčko vedle zpráv, které chcete odstranit, a potvrzovací tlačítko Odstranit 3 zprávy

  Nebo klepněte na Smazat všechny z levého horního rohu, pokud chcete smazat celou konverzaci. Pokud si smažete jakékoli texty, klepněte na zrušení.

Ilustrace mladého muže, který zběsile mazal texty ze svého iPhone

Jak odstranit celé konverzace textových zpráv na iPhone

Smazání celé konverzace ve Zprávách vyžaduje jinou sadu kroků. Zde je postup:

 1. Začněte otevřením Zprávy.

 2. Pokud jste byli v konverzaci, když jste aplikaci naposledy použili, vrátíte se k ní. V takovém případě klepněte na šipku zpět (nebo Zprávy tlačítko, v závislosti na verzi iOS, kterou používáte) v levém horním rohu přejdete na seznam konverzací.

 3. Jakmile najdete konverzaci, kterou chcete smazat, přejeďte přes ni zprava doleva a klepněte na ikonu odpadkový koš. lis Vymazat potvrdit. Klepněte na zrušení Pokud si to rozmyslíš.

  Klepnutím na koš můžete konverzaci smazat

  Pokud používáte aktuální verzi systému iOS, existuje další možnost: V seznamu zpráv klepněte a podržte konverzaci a vyberte Odstranit> Odstranit.

  Co dělat, pokud se odstraněné texty na iPhonu stále objevují

  V některých případech můžete texty, které jste odstranili, stále najít v telefonu. To nemusí být velký problém, ale určitě to může být problém, pokud se snažíte uchovat některé informace v soukromí. Pokud narazíte na tento problém nebo chcete vědět, jak se mu vyhnout, podívejte se na Smazané zprávy, které se stále zobrazují? Udělej tohle.