Skip to content

Jak odstranit účet TikTok

31 de Červenec de 2021
GettyImages 1183804979 558ec63f893e4e068a261ebc584f819e

Co vědět

  • Klepněte na Profil, klepněte na nabídku se třemi tečkami a klepněte na Spravovat můj účet> Smazat účet> Ověřit a pokračovat> Odstranit účet.
  • Váš účet se deaktivuje na 30 dní, než bude trvale odstraněn, abyste mohli nadále vidět zprávy z chatu.

Tento článek vysvětluje, jak odstranit účet TikTok z aplikace v systému iOS nebo Android.

Jak odstranit účet TikTok

Než se pustíte do mazání účtu, mějte na paměti, že přijdete o všechna data TikTok, včetně videí. Navíc pokud jste si zakoupili položky v aplikaci, nevrátíte peníze. Pokud si chcete před odstraněním účtu uložit svůj videoobsah z TikTok, vyberte video, klepněte na tři tečky ikonu, poté klepněte na Uložit video. Video bude uloženo do vašeho zařízení. Jakmile budete připraveni svůj účet TikTok smazat, stačí k tomu jen pár kroků.

  1. Otevřete aplikaci TikTok a potom klepněte na profil ikona, která vypadá jako obrys osoby, v dolním rohu obrazovky.

  2. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky.

  3. Klepněte na Spravovat můj účet > Smazat účet.

  4. Pro účely ověření můžete být požádáni o ověření své identity přihlášením do svého účtu na Facebooku nebo Twitteru. V případě potřeby klepněte na Ověřit a pokračovat pohybovat se vpřed.

  5. Zobrazí se potvrzovací obrazovka. Pokud si přejete s odstraněním účtu pokročit, klepněte na Smazat účet.

    Váš účet bude deaktivován po dobu 30 dnů, než bude zcela odstraněn z databáze TikTok. Během této doby nebude váš účet viditelný pro veřejnost. Chatové zprávy mohou být stále viditelné.

  6. Znovu se vás zeptá, jestli opravdu chcete svůj účet smazat. Klepněte na Vymazat pokračovat. Po dokončení bude váš účet deaktivován. Pokud se během příštích 30 dnů rozhodnete svůj účet TikTok znovu aktivovat, jednoduše se ke svému účtu přihlaste pomocí aplikace. Ke svému účtu budete mít přístup okamžitě.