Skip to content

Jak opravit chybějící chyby Advrcntr5.dll

2 de Srpen de 2021
advrcntr5 dll error message 5a8edac58e1b6e00369bfe02

Chyby Advrcntr5.dll, nejčastěji „Tento program vyžaduje soubor advrcntr5.dll, který nebyl v tomto systému nalezen.„Chyba, jsou způsobeny, když je soubor advrcntr5.dll z jakéhokoli důvodu odstraněn nebo přesunut z jeho správného umístění. Soubor DLL advrcntr5 může“ zmizet „, protože byl omylem odstraněn ze složky, protože antivirus nebo jiný bezpečnostní program omylem odstranil v domnění, že se jedná o bezpečnostní hrozbu, nebo kvůli problému při posledním upgradu nebo přeinstalování Nera. Tuto chybu DLL bylo možné vidět na kterémkoli operačním systému Microsoft, od Windows 10 až po Windows XP, zejména u systémů, které jsou kompatibilní s Nero s. Chyby advrcntr5.dll se však mohou objevit i na počítačích bez nainstalovaného Nero, pokud je infikován určitými druhy virů nebo jiného malwaru.

Chyby Advrcntr5.dll

Chyby Advrcntr5.dll se mohou zobrazit několika různými způsoby v závislosti na tom, jak byly generovány. Zde jsou běžnější chyby advrcntr5.dll, které lidé vidí, přičemž první je nejčastější:

 • Tento program vyžaduje soubor advrcntr5.dll, který nebyl v tomto systému nalezen.
 • ADVRCNTR5.DLL CHYBÍ
 • Soubor advrcntr5.dll nebyl nalezen

Většina chyb „not found“ advrcntr5.dll je způsobena problémy s určitými verzemi softwarového programu pro vypalování disků CD a DVD Nero. Soubor advrcntr5.dll DLL je soubor, který musí existovat ve správné složce, aby mohla Nero vypalovat disky CD nebo DVD. Chybová zpráva advrcntr5.dll může také souviset s HTCMonitorService používaným s HTC Sync Manager. Tento program je nainstalován v instalační složce Nero, takže spolu úzce souvisí.

Jak opravit chyby Advrcntr5.dll

V žádném případě nestahujte soubor advrcntr5.dll DLL z jakéhokoli „webu pro stahování DLL“. Existuje několik důvodů, proč není stahování knihoven DLL z těchto webů nikdy dobrý nápad. Pokud jste si již stáhli advrcntr5.dll, odeberte jej odkudkoli, kam jste jej zkopírovali, a pokračujte následujícími kroky.

 1. Restartuj svůj počítač. Chyba advrcntr5.dll může být náhoda a jednoduchým restartem ji můžete zcela vyčistit.

 2. Zaznamenejte si sériové číslo vaší konkrétní instalace Nero. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je program pro vyhledání produktových klíčů.

 3. Odinstalujte Nero z počítače. To lze provést pomocí bezplatného nástroje pro odinstalaci nebo pomocí Odinstalujte Nero odkaz v Nero programová skupina (je -li k dispozici). Dalším způsobem je použít Programy a funkce nebo Přidat/odebrat programy aplet v Ovládacích panelech.

 4. Restartuj svůj počítač.

 5. Stáhněte si Nero General CleanTool. Extrahujte a poté spusťte tento bezplatný program z Nero. Tento nástroj zajistí, že Nero bude 100% odstraněn z vašeho počítače. Tento soubor je ve formátu ZIP. Rozbalte jej v systému Windows nebo použijte speciální rozbalovač souborů, jako je 7-Zip. Nero General CleanTool bude fungovat pouze přes Nero 9. Novější verze Nero by se měly odinstalovat úplněji pomocí standardní metody odinstalace v kroku 3, ale pokud chcete, můžete tuto metodu vyzkoušet.

 6. Pro jistotu restartujte počítač znovu.

 7. Přeinstalujte Nero z původního instalačního disku nebo staženého souboru. Naštěstí by tento krok měl obnovit soubor advrcntr5.dll.

 8. Nainstalujte nejnovější aktualizaci do svého programu Nero, pokud je k dispozici. Ve vaší původní verzi Nero mohly být určité problémy, které způsobily chybu advrcntr5.dll, kterou jste viděli.

 9. Restartujte počítač znovu.

 10. Přeinstalujte HTC Sync Manager nebo deaktivujte HTCMonitorService, abyste zjistili, zda to je příčinou chyby advrcntr5.dll. Chcete -li službu deaktivovat, spusťte příkaz msconfig zadejte příkaz Spustit nebo Příkazový řádek a poté přejděte do souboru Služby kartu deaktivovat. Pokud se tím chyba po restartu vyřeší, nezapomeňte přeinstalovat HTC Sync Manager.

 11. Pokud kroky přeinstalování Nero a další kroky pro řešení potíží výše nevyřeší váš problém, spusťte skenování virů/malwaru celého vašeho systému. Některé problémy advrcntr5.dll ve skutečnosti souvisejí s nepřátelskými programy, které se maskují jako soubor advrcntr5.dll. Soubor advrcntr5.dll by měl být umístěn v souboru C: Program Files Common Files Ahead Lib nebo C: Program Files Common Files Nero AdvrCntr5 složku. Pokud najdete soubor advrcntr5.dll v souboru C: Windows nebo C: Windows System32 složka, je pravděpodobné, že se nejedná o legitimní soubor Nero advrcntr5.dll.