Skip to content

Jak opravit chyby Msvcr100.dll, které nebyly nalezeny, nebo chybějící chyby

1 de Srpen de 2021
001 how to fix msvcr100 dll not found or missing errors 2623799 5c116df64cedfd000117aadb

Chyby Msvcr100.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odebrání nebo poškození souboru msvcr100 DLL. V některých případech mohou chyby msvcr100.dll znamenat problém s registrem, virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Časté chyby Msvcr100.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcr100.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak se mohou zobrazit chyby msvcr100.dll:

 • Msvcr100.dll nebyl nalezen
 • Tuto aplikaci se nepodařilo spustit, protože msvcr100.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit opětovná instalace aplikace.
 • Nemůže najít [PATH] msvcr100.dll
 • Soubor msvcr100.dll chybí.
 • Nemůže začít [APPLICATION]. Chybí požadovaný komponent: msvcr100.dll. Prosím nainstalujte [APPLICATION] znovu.

Chybové zprávy Msvcr100.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows. Kontext chyby msvcr100.dll je důležitou informací, která vám pomůže při řešení problému.

Zařízení, u kterých se může objevit chyba Msvcr100.dll

Chybová zpráva msvcr100.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor použít v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Jak opravit chyby Msvcr100.dll

Nestahujte msvcr100.dll z webu „stahování DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcr100.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje. Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud se vám kvůli chybě msvcr100.dll nedaří normálně přistupovat k systému Windows.

 1. Stáhněte si aktualizovanou aktualizaci zabezpečení MFC Microsoft Visual C ++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package a spusťte ji. Nahradí/obnoví msvcr100.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft. Na základě této verze systému Windows, kterou jste nainstalovali, máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stahování-x86 (32bitová verze) nebo x64 (64bitová verze). Pokud si nejste jisti, co zvolit, podívejte se na naše rady, jak zjistit, zda používáte 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows. Pokuste se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb msvcr100.dll.

 2. Obnovte msvcr100.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru msvcr100.dll je to, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem smazali msvcr100.dll, ale již jste vyprázdnili koš, můžete msvcr100.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů. Obnovení odstraněné kopie msvcr100.dll pomocí programu pro obnovu souborů je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, fungoval správně.

 3. Spusťte skenování virů/malwaru celého systému. Některé chyby msvcr100.dll mohou souviset s virem nebo jiným škodlivým softwarem ve vašem počítači, který poškodil soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcr100.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit zpět nedávné změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcr100.dll byla způsobena změnou důležitého souboru nebo konfigurace, problém by mohlo vyřešit obnovení systému.

 5. Přeinstalujte program, který vytváří chybu msvcr100.dll. Pokud při použití konkrétního programu dojde k chybě msvcr100.dll, může pomoci přeinstalování tohoto programu.

 6. Zkopírujte soubor msvcr100.dll ze souboru System32 složku a vložte ji do SysWOW64 složku. To funguje, pokud již máte soubor DLL ve 32bitové složce (System32), ale máte potíže s přístupem 64bitových programů. Úplné cesty těchto složek jsou C: Windows System32 a C: Windows SysWOW64 . Stačí kliknout pravým tlačítkem a zkopírovat soubor DLL z první složky a poté jej vložit do druhé.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a další opravy nahrazují nebo aktualizují některé ze stovek souborů DLL distribuovaných společností Microsoft ve vašem počítači. Soubor msvcr100.dll může být součástí jedné z těchto aktualizací.

 8. Otestujte svou paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které mohou způsobit selhání chyb msvcr100.dll. Pokud hardware nevyhoví některému z vašich testů, vyměňte co nejdříve paměť nebo pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené rady pro odstraňování problémů s jednotlivými soubory msvcr100.dll nejsou úspěšné, provedení opravy při spuštění nebo instalace opravy by mělo obnovit všechny soubory DLL systému Windows na jejich funkční verze.

 10. K opravě problémů souvisejících s msvcr100.dll použijte bezplatný čistič registru. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcr100.dll, které mohou způsobovat chybu DLL. Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zde zahrnuli jako pokus „o poslední záchranu“, než přijde další destruktivní krok.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu msvcr100.dll, měl by to být váš poslední postup. Všechny informace na vašem pevném disku budou během čisté instalace vymazány. Ujistěte se, že jste provedli co nejlepší pokus o opravu chyby msvcr100.dll pomocí kroku pro řešení potíží před tímto.

 12. Pokud nějaké chyby msvcr100.dll přetrvávají, vyřešte problém s hardwarem. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.

Potřebujete další pomoc?

Pokud nemáte zájem tento problém vyřešit sami, ani s pomocí, přečtěte si článek Jak mohu opravit počítač? získáte úplný seznam možností podpory a pomoc se vším, jako je zjišťování nákladů na opravu, odstraňování souborů, výběr opravárenské služby a mnoho dalšího.