Skip to content

Jak opravit chyby Msvcr110.dll, které nebyly nalezeny, nebo chybějící chyby

11 de Srpen de 2021
001 how to fix msvcr110 dll not found or missing errors 2623800 5c0439ff46e0fb0001b3187c

Dávejte pozor, abyste si nezaměnili chybějící nebo nenalezené chyby s Msvcp110.dll. Chyby Msvcr110.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odebrání nebo poškození souboru msvcr110 DLL. V některých případech mohou chyby msvcr110.dll znamenat problém s registrem, virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcr110.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak se mohou zobrazit chyby msvcr110.dll: Msvcr110.dll nebyl nalezen
Tuto aplikaci se nepodařilo spustit, protože msvcr110.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit opětovná instalace aplikace.
Nemůže najít [PATH] msvcr110.dll
Program nelze spustit, protože ve vašem počítači chybí msvcr110.dll.
Soubor msvcr110.dll chybí.
Nemůže začít [APPLICATION]. Chybí požadovaný komponent: msvcr110.dll. Prosím nainstalujte [APPLICATION] znovu.

Chybové zprávy Msvcr110.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows. Kontext chyby msvcr110.dll je důležitou informací, která vám pomůže při řešení problému. Chybová zpráva msvcr110.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor použít v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Jak opravit chyby Msvcr110.dll

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud se vám kvůli chybě msvcr110.dll nedaří normálně přistupovat k systému Windows. Nestahujte msvcr110.dll z webu „stahování DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcr110.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

 1. Stáhněte si balíček Redistributable Visual C ++ pro Visual Studio 2012 Update 4 a spusťte jej. Nahradí/obnoví msvcr110.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft. Na základě této verze systému Windows, kterou jste nainstalovali, máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stahování-x86 (32bitová verze) nebo x64 (64bitová verze). Viz Používám 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows? o pomoc, pokud si nejste jisti, co si vybrat. Pokuste se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb msvcr110.dll.

 2. Obnovte msvcr110.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru msvcr110.dll je, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem odstranili msvcr110.dll, ale již jste vyprázdnili koš, můžete msvcr110.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů. Obnovení odstraněné kopie msvcr110.dll pomocí programu pro obnovu souborů je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, fungoval správně.

 3. Přeinstalujte program, který vytváří chybu msvcr110.dll. Pokud při použití konkrétního programu dojde k chybě msvcr110.dll, může pomoci přeinstalování tohoto programu. Pokud odebráním a opětovnou instalací programu nevyřešíte chybu DLL, zkuste odinstalovat výše zmíněný balíček Visual C ++ Redistributable for Visual Studio. Poté znovu nainstalujte stejný balíček, abyste zjistili, zda chyba přetrvává.

 4. Zkopírujte soubor msvcr110.dll z System32 a vložte jej do SysWOW64 . Existuje velká šance, že již máte soubor DLL v první složce, takže jej zkopírujte do druhého, aby k němu měly přístup jak 32bitové, tak 64bitové programy. Úplné cesty těchto složek jsou C: Windows System32 a C: Windows SysWOW64 . Stačí kliknout pravým tlačítkem a zkopírovat ten z první složky a poté jej vložit přímo do druhé.

 5. Spusťte skenování virů/malwaru celého systému. Některé chyby msvcr110.dll mohou souviset s virem nebo jiným škodlivým softwarem ve vašem počítači, který poškodil soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcr110.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 6. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit zpět nedávné změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcr110.dll byla způsobena změnou důležitého souboru nebo konfigurace, problém by mohlo vyřešit obnovení systému.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a další opravy nahrazují nebo aktualizují některé ze stovek souborů DLL distribuovaných společností Microsoft ve vašem počítači. Soubor msvcr110.dll může být součástí jedné z těchto aktualizací.

 8. Otestujte svou paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno testovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které mohou způsobit selhání chyb msvcr110.dll. Pokud hardware nevyhoví některému z vašich testů, vyměňte co nejdříve paměť nebo pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené rady pro odstraňování problémů s jednotlivými soubory msvcr110.dll nejsou úspěšné, provedení opravy při spuštění nebo instalace opravy by mělo obnovit všechny soubory DLL systému Windows na jejich funkční verze.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s msvcr110.dll v registru. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcr110.dll, které mohou způsobovat chybu DLL. Zřídka doporučujeme používat čističe registrů, ale tuto možnost jsme sem zahrnuli jako pokus „o poslední záchranu“, než přijde další destruktivní krok.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu msvcr110.dll, měl by to být váš další postup. Všechny informace na vašem pevném disku budou během čisté instalace vymazány. Ujistěte se, že jste provedli co nejlepší pokus o opravu chyby msvcr110.dll pomocí kroku pro řešení potíží před tímto.

 12. Pokud nějaké chyby msvcr110.dll přetrvávají, vyřešte problém s hardwarem. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.

Potřebujete další pomoc?

Pokud nemáte zájem tento problém vyřešit sami, přečtěte si článek Jak mohu opravit počítač? pro úplný seznam možností vaší podpory a pomoc se vším, jako je zjišťování nákladů na opravu, odstraňování souborů, výběr opravárenské služby a mnoho dalšího.