Skip to content

Jak opravit chyby Vcomp110.dll, které nebyly nalezeny, nebo chybějící chyby

3 de Srpen de 2021
vcomp110 dll error message 595395815f9b584bfe63d860

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby vcomp110.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak se mohou zobrazit chyby vcomp110.dll:

 • Vcomp110.dll nebyl nalezen. Tuto aplikaci se nepodařilo spustit, protože vcomp110.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit opětovná instalace aplikace.
 • Nemůže najít [PATH] vcomp110.dll. Program nelze spustit, protože ve vašem počítači chybí vcomp110.dll. Zkuste tento problém vyřešit přeinstalováním programu.
 • Soubor vcomp110.dll chybí.
 • Nemůže začít [APPLICATION]. Chybí požadovaný komponent: vcomp110.dll. Prosím nainstalujte [APPLICATION] znovu.

Příčiny Vcomp110.dll nebyly nalezeny nebo chybějící chyby

Chyby Vcomp110.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odebrání nebo poškození souboru DLL vcomp110. V některých případech mohou chyby vcomp110.dll znamenat problém s registrem, virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru. Chybové zprávy Vcomp110.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows. Kontext chyby vcomp110.dll je důležitou informací, která vám pomůže při řešení problému. Chybová zpráva vcomp110.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor použít v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Jak opravit chyby Vcomp110.dll

Nestahujte vcomp110.dll z webu „stahování DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii vcomp110.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje. Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud se vám nedaří normálně přistupovat k systému Windows kvůli chybě vcomp110.dll.

 1. Stáhněte si balíček Redistributable Visual C ++ pro Visual Studio 2012 Update 4 a spusťte jej. To nahradí/obnoví vcomp110.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft. Na základě této verze systému Windows, kterou jste nainstalovali, máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stahování-x86 (32bitová verze) nebo x64 (64bitová verze). Zjistěte, zda používáte 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows. Pokud je váš počítač méně než 5 let, je to s největší pravděpodobností 64bitový počítač. Pokuste se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb vcomp110.dll.

 2. Znovu nainstalujte Redistributable Visual C ++ z instalační složky programu, pokud stahování od společnosti Microsoft neopravilo chybu vcomp110.dll. Někdy tato videohra nebo aplikace obsahuje konkrétní verzi souboru DLL, která funguje lépe než verze poskytovaná z webových stránek společnosti Microsoft. Složka, do které byste se měli podívat, závisí na hře nebo programu, který obsahuje chybu vcomp110.dll. Můžete se například podívat dovnitř C: game-folder game-title _redist pro soubor jako MSVC2012, nebo v a vcredist složku pro soubor jako vcredist_x86 nebo vcredist_x64. Pokud tam vidíte dva soubory, otevřete je a nahraďte chybějící nebo poškozený soubor vcomp110.dll.

 3. Obnovte vcomp110.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru vcomp110.dll je, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem smazali vcomp110.dll, ale již jste vyprázdnili koš, možná budete moci vcomp110.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů. Obnovení odstraněné kopie vcomp110.dll pomocí programu pro obnovu souborů je chytrý nápad pouze tehdy, pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím správně fungoval.

 4. Spusťte skenování virů/malwaru celého systému. Některé chyby vcomp110.dll mohou souviset s virem nebo jiným škodlivým softwarem ve vašem počítači, který poškodil soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba vcomp110.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 5. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit zpět nedávné změny systému. Pokud máte podezření, že chyba vcomp110.dll byla způsobena změnou důležitého souboru nebo konfigurace, problém by mohlo vyřešit obnovení systému.

 6. Přeinstalujte program, který vytváří chybu vcomp110.dll. Pokud při použití konkrétního programu dojde k chybě vcomp110.dll, může pomoci přeinstalování tohoto programu.

 7. Zkopírujte soubor vcomp110.dll z jiného umístění v počítači a vložte jej do správné složky. „Správná“ složka závisí na tom, jaký program dává chybu DLL. Najděte instalační adresář problémové aplikace a vyhledejte soubor programu, který ji spouští (bude to soubor EXE). Vložte tam soubor vcomp110.dll. Pokud potřebujete pomoc s vyhledáním souboru DLL nebo souboru EXE programu, proveďte rychlé vyhledávání na počítači pomocí nástroje, jako je Vše.

 8. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a další opravy nahrazují nebo aktualizují některé ze stovek souborů DLL distribuovaných společností Microsoft ve vašem počítači. Soubor vcomp110.dll může být součástí jedné z těchto aktualizací.

 9. Otestujte svou paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které mohou způsobit chyby vcomp110.dll, protože selžou. Pokud hardware nevyhoví některému z vašich testů, vyměňte co nejdříve paměť nebo pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené rady pro odstraňování problémů s jednotlivými soubory vcomp110.dll nejsou úspěšné, provedení opravy při spuštění nebo instalace opravy by mělo obnovit všechny soubory DLL systému Windows na jejich funkční verze.

 11. K opravě problémů souvisejících s registrem vcomp110.dll použijte bezplatný čistič registru. Bezplatný program na vyčištění registru může pomoci odstraněním neplatných položek registru vcomp110.dll, které mohou způsobovat chybu DLL. Málokdy doporučuji používat čističe registrů. Tuto možnost jsem zde zařadil jako pokus „poslední záchrany“, než přijde další destruktivní krok.

 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu vcomp110.dll, měl by to být váš další postup. Všechny informace na vašem pevném disku budou během čisté instalace vymazány. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší pokus o opravu chyby vcomp110.dll pomocí kroku pro řešení potíží před tímto.

 13. Pokud nějaké chyby vcomp110.dll přetrvávají, vyřešte problém s hardwarem. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.

Potřebujete další pomoc?

Pokud nemáte zájem tento problém vyřešit sami, přečtěte si článek Jak mohu opravit počítač? získáte úplný seznam možností podpory a pomoc se vším, jako je zjišťování nákladů na opravu, odstraňování souborů, výběr opravárenské služby a mnoho dalšího.