Skip to content

Jak opravit chyby X3daudio1_7.dll, které nebyly nalezeny, nebo chybějící chyby

4 de Srpen de 2021
x3daudio1 7 dll error message 862b6bd8d37f40a2b27344e0f77a3d09

Problémy s X3daudio1_7.dll jsou způsobeny tak či onak problémem s Microsoft DirectX. Soubor x3daudio1_7.dll je jedním z mnoha souborů obsažených v kolekci softwaru DirectX. Protože DirectX využívá většina her založených na Windows a pokročilých grafických programů, chyby DLL x3daudio1_7 se obvykle zobrazují pouze při použití těchto programů. Kterýkoli z operačních systémů Microsoft od Windows 98 může být ovlivněn x3daudio1_7.dll a dalšími problémy s DirectX. To zahrnuje Windows 10, Windows 8 atd.

Chyby X3daudio1_7.dll

Chyby x3daudio1_7.dll se mohou ve vašem počítači zobrazit několika způsoby. Zde jsou některé z běžnějších:

  • X3daudio1_7.dll nebyl nalezen. Přeinstalování může pomoci tento problém vyřešit.
  • Soubor x3daudio1_7.dll chybí
  • „X3daudio1_7.DLL nebyl nalezen
  • Soubor x3daudio1_7.dll nebyl nalezen

Tyto chyby se objevují při spuštění softwarové aplikace nebo videohry, ale mohou se objevit také během hraní her, při pokusu programu o přístup ke komponentě DirectX nebo kdykoli během používání.

Skyrim je jedna hra, ve které uživatelé viděli chybu x3daudio1_7.dll, ale určitě existují další, kteří by mohli zobrazit stejnou zprávu.

Jak opravit chyby X3daudio1_7.dll

Nestahujte soubor x3daudio1_7.dll DLL jednotlivě z jakéhokoli „webu pro stahování DLL“. Existuje řada vynikajících důvodů, proč je to špatný nápad. Pokud jste to již udělali, odeberte jej z libovolného místa a pokračujte těmito kroky.

  1. Pokud jste to ještě neudělali, restartujte počítač. Chyba x3daudio1_7.dll může být náhoda a jednoduchý restart ji může zcela vyčistit.

  2. Nainstalujte si nejnovější verzi Microsoft DirectX. Je pravděpodobné, že upgrade na nejnovější verzi opraví chybu x3daudio1_7.dll nebyl nalezen. Microsoft často vydává aktualizace rozhraní DirectX bez aktualizace čísla verze nebo písmene, proto si nainstalujte nejnovější uvolnění i když je vaše verze technicky stejná. Stejný instalační program DirectX funguje se všemi verzemi Windows včetně Windows 10, 8 atd. Nahradí jakýkoli chybějící soubor DirectX 11, DirectX 10 nebo DirectX 9.

  3. Za předpokladu, že nejnovější verze DirectX od společnosti Microsoft chybu neopraví, vyhledejte instalační program DirectX na disku DVD nebo CD s vaší hrou nebo aplikací. Někdy tam vývojáři softwaru zahrnou kopii, pokud ji hra nebo program využívá. Někdy, i když ne často, je verze DirectX obsažená na disku pro program vhodnější než nejnovější verze dostupná od Microsoftu.

  4. Odinstalujte a znovu nainstalujte hru nebo softwarový program. Něco se mohlo stát se soubory v programu, které fungují s x3daudio1_7.dll a přeinstalování by mohlo stačit.

  5. Obnovte soubor x3daudio1_7.dll z nejnovějšího softwarového balíčku DirectX. Pokud výše uvedené kroky pro řešení potíží nefungovaly k vyřešení chyby x3daudio1_7.dll, zkuste extrahovat soubor jednotlivě z balíčku ke stažení DirectX.

  6. Aktualizujte ovladače grafické karty. I když to není nejběžnější řešení, v některých situacích může aktualizace ovladačů grafické karty ve vašem počítači tento problém s DirectX napravit.

Potřebujete další pomoc?

Pokud nemáte zájem tento problém vyřešit sami, přečtěte si článek Jak mohu opravit počítač? pro úplný seznam možností vaší podpory a pomoc se vším, jako je zjišťování nákladů na opravu, odstraňování souborů, výběr opravárenské služby a mnoho dalšího.