Skip to content

Jak opravit, když se Discord nenainstaluje

4 de Srpen de 2021
discordwontinstall04 b352347b7651493dbaa64eebd79e70b4

Když se Discord nestáhne ani nenainstaluje, zablokuje vám to chatování s lidmi, které máte nejraději, nebo si alespoň rádi zahrajete hry. Naštěstí existuje několik způsobů, jak to opravit, když nastavení sváru selhalo. Tyto pokyny fungují pro Windows 7, 8.1 a 10, přestože v systému Windows 10 byly pořízeny snímky obrazovky.

Příčiny sváru instalace se nezdařila Chyba

Pokud máte potíže se stažením aplikace Discord, může k tomu dojít z několika důvodů – s největší pravděpodobností se jedná o část softwaru nebo možná dokonce váš prohlížeč, který proces blokuje. Pokud při pokusu o instalaci Discord narazíte na chybu Instalace se nezdařila, není vždy jasné, proč se to stane. Naštěstí problém vyřeší téměř vždy čistá instalace začínající úplně od začátku.

Řešení potíží, když se Discord nestahuje

Pokud zjistíte, že se Discord nestahuje správně, což v první řadě znemožňuje jeho instalaci, existuje několik věcí, které můžete zkusit opravit.

  1. Ujistěte se, že se pokoušíte stáhnout Discord z oficiálních webových stránek. Je možné, že jste se pokusili stáhnout z nelegitimního zdroje, který má větší zájem o zobrazování reklam a malwaru než o software, který chcete nainstalovat.

  2. Zkuste jiný prohlížeč. Je možné, že prohlížeč, který používáte, má integrované ochranné rozšíření nebo aplikaci, která brání stahování softwaru.

  3. Restartujte počítač a zkuste to znovu. Je možné, že běží nějaký software, který narušuje správné stahování aplikace Discord.

Jak vyřešit chybu svodu Instalace se nezdařila Chyba

Pokud si můžete stáhnout Discord v pohodě, ale instalace aktualizace Discord selhala nebo narazíte na různé chyby instalačního programu Windows, musíte vyčistit systém a znovu jej nainstalovat od začátku. Pokud máte stále problémy, je pravděpodobné, že výše uvedené techniky čisté instalace pomohou opravit všechny instalace sváru se nezdařila chyby, ale pokud ne, existuje několik dalších věcí, které stojí za to vyzkoušet.

  1. Aktualizujte Windows. Je možné, že vaše verze systému Windows nesplňuje minimální požadavky pro Discord, takže instalační program narazí na problémy. Aktualizace systému Windows na nejnovější verzi, abyste se ujistili, že máte vše, co potřebujete ke správnému spuštění programu Discord.

  2. Aktualizujte své ovladače. I když je to nepravděpodobné, je možné, že konflikt ovladače způsobí, že váš systém bude mít problémy s instalací aplikací, jako je Discord. Aktualizujte ovladače, abyste se ujistili, že to není problém.

  3. Spusťte skenování malwaru. Malware může ve vašem PC způsobovat nejrůznější frustrující problémy. Pokud máte nainstalovaného dobrého antivirového klienta, jste pravděpodobně v bezpečí, ale nikdy není na škodu spustit skenování stejně.