Skip to content

Jak používat kredit PayPal

13 de Červenec de 2021
GettyImages 909075410 5c2833b646e0fb0001822611

PayPal je známý jako univerzálně bezpečný způsob platby za nákupy provedené online. Ať už kupujete potraviny nebo nový gadget, nabízí možnosti platby nyní nebo možnost platby později prostřednictvím kreditu PayPal.

Co je kredit PayPal?

PayPal Credit je „úvěrová linka vydaná Synchrony Bank, která vám dává flexibilitu platit za váš nákup hned, nebo platit v průběhu času,“ uvádí PayPal. Jeho použití je velmi jednoduché a o to jednodušší.

Kdo přijímá kredit PayPal online?

Kredit PayPal je přijímán všude tam, kde je přijímán PayPal, včetně eBay, Etsy, Walmart a tisíců dalších online obchodů. Pokud váš oblíbený online prodejce přijímá PayPal, můžete také použít svůj kreditní účet.

Jaká je roční procentní sazba nebo RPSN pro kredit PayPal?

Proměnná RPSN pro nákupy a zálohy v hotovosti pomocí vašeho účtu PayPal Credit je k 1. 9. 2019 25,99%. Tato RPSN se liší podle trhu na základě základní sazby definované ve smlouvě o kreditní kartě. Minimální výše úroku je 2,00 USD.

Jak funguje PayPal kredit s PayPal?

Pokud již používáte PayPal, funguje PayPal Credit jako další možnost platby při odhlášení. Nemáte v tomto kroku kreditní účet PayPal? Můžete použít během jakékoli transakce během několika sekund.

Jak požádat o kredit PayPal během nákupu

Pokud chcete při placení požádat o kredit PayPal, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Při dokončování nákupu u prodejce, který přijímá PayPal, vyberte Pokladna PayPal jako možnost platby.

 2. Pokud nemáte účet PayPal, budete požádáni o jeho vytvoření. Pokud máte účet, pokračujte a přihlaste se. Při prvním vytvoření účtu PayPal se zobrazí výzva k zadání údajů o vaší kreditní nebo debetní kartě. Než budete pokračovat, připravte si to.

 3. Po vytvoření účtu máte možnost použít PayPal kredit. Vyberte tuto možnost a poté postupujte podle pokynů zadáním čísla sociálního zabezpečení a data narození. Za několik sekund obdržíte souhlas.

Jak požádat o kredit PayPal pomocí svého účtu

Již máte účet PayPal? Nechcete čekat, až budete připraveni na nákup? O kredit PayPal můžete požádat kdykoli pomocí jejich online schvalovacího procesu. Nemáte účet PayPal? Přejděte na web, rychle se zaregistrujte a poté pokračujte v aplikaci PayPal Credit.

 1. Přihlaste se na Paypal.com.

 2. Vybrat Přihlaste se hned teď a plaťte postupem času pomocí kreditu PayPal.

 3. Na další obrazovce potvrďte svou fakturační adresu. Pokud je aktuální, vyberte Pokračovat. Pokud potřebuje aktualizaci, vyberte Aktualizace. Zadejte novou fakturační adresu a poté vyberte Pokračovat.

  Screenshot procesu žádosti o kredit PayPal

 4. Dále musíte zadat své osobní údaje, včetně čísla sociálního zabezpečení a data narození. Po jejich zadání vyberte Souhlaste a zkontrolujte podmínky. Jakmile je vaše žádost dokončena a odeslána, měli byste okamžitě obdržet odpověď.

Jak používat kredit PayPal k nákupu

Nakupování pomocí kreditu PayPal je jednoduché a rychlé. Jednoduše navštivte prodejce, který přijímá PayPal, naplňte košík a pokračujte k pokladně. Potom postupujte takto:

 1. Bez ohledu na to, kterého maloobchodníka používáte, budete muset zvolit způsob platby, abyste mohli pokračovat. Jako způsob platby za nákup si vyberte svůj účet PayPal.

 2. Když se zobrazí okno PayPal, nezapomeňte vybrat Kredit PayPal, poté vyberte Pokračovat posunout se.

 3. Po dokončení vám PayPal umožní zkontrolovat vaši objednávku naposledy. Pokud vše vypadá dobře, odešlete objednávku.

Chcete vidět stav své objednávky? Můžete se přihlásit ke svému účtu PayPal a zobrazit historii vaší kreditní objednávky PayPal.

Vše o platbách kreditu PayPal

Jako každá úvěrová linka, PayPal očekává, že budete za své nákupy platit měsíčně. Můžete buď platit v plné výši každý měsíc, nebo platit postupem času s minimálními platbami. Platby na svůj kreditní účet PayPal můžete provádět online pomocí zůstatku PayPal nebo bankovního účtu. Svou platbu můžete také zaslat poštou nebo použít službu placeného telefonu prostřednictvím služby PayPal.

Jak provést platbu kreditu PayPal prostřednictvím pošty

Chcete-li provést platbu poštou, odešlete ji na adresu: PayPal Credit
PO Box 71202
Charlotte, NC 28272-1202 Ujistěte se, že je váš šek splatný ve prospěch „PayPal kreditu“ a uveďte svůj platební kupón nebo na šek napište číslo svého účtu. Chcete-li provést platbu telefonicky, můžete zavolat na zákaznický servis PayPal na čísle 1-866-528-3733.

Jak provést platbu kreditem PayPal online

Pokud dáváte přednost platbě online, postupujte takto:

 1. Přihlaste se ke svému účtu PayPal.

 2. Na levé straně stránky vyberte Zaplatit pod váš kredit PayPal.

 3. Vyberte částku, způsob platby a datum, kdy chcete platbu odeslat.

 4. Vybrat Pokračovat, pak zkontrolujte své platební údaje. Jakmile vše vypadá dobře, vyberte Platit provést platbu.

Zkontrolujte, zda jsou informace o vaší kreditní / debetní kartě správné. Pokud platíte pomocí zůstatku PayPal, ujistěte se, že je vybrán.

Kredit PayPal Často kladené otázky

Kredit PayPal je jedinečný způsob, jak v průběhu času platit za vaše nákupy u jakéhokoli prodejce, který jako možnost platby přijímá PayPal. Stále máte otázky? Máme odpověď.

Je kredit PayPal skutečnou kreditní kartou?

Ačkoli se jedná o úvěrovou linku, fyzickou kreditní kartu nedostanete. Místo toho je to virtuální úvěrová linka využívající PayPal.

Je to bezpečné?

PayPal je jednou z nejbezpečnějších platebních metod online, což znamená, že PayPal Credit má stejnou bezpečnost.

Jak dostanu svůj účet?

PayPal vám zasílá měsíční výpisy online, a to jak prostřednictvím e-mailu, tak prostřednictvím fyzické pošty.

Jaké poplatky jsou spojeny se službou?

Kredit PayPal neúčtuje poplatek za podání žádosti ani roční poplatek za službu. Neexistuje ani žádná trestní sazba. U pozdních plateb je však první poplatek 25 $, přičemž po sobě jdoucí pozdní poplatky jsou až 35 $.