Skip to content

Jak používat křížové ukládání Destiny 2 na PS4, Xbox One a Windows

8 de Srpen de 2021
012 how to use destiny 2 s cross save on ps4 xbox one and windows 5080344 aef67a03c3024ab8be912da5db801875

Co vědět

 • Přejděte na web Bungie Cross-Save, klikněte na Začít, a podle pokynů propojte své účty a poté klikněte Aktivujte křížové ukládání.
 • Pokud účet Bungie nemáte, můžete si jej vytvořit během výše uvedeného postupu.
 • Můžete uložit přenos svých strážců, kořisti a dalších herních dat mezi počítač a konzoly.

Tento článek vysvětluje, jak provést křížové uložení v Destiny 2: New Light pro Windows PC, Xbox One a PlayStation 4. Obsahuje také kroky pro řešení potíží v případě, že s tím máte potíže.

Jak křížově uložit v Destiny 2

Chcete -li přenášet uložená data Destiny 2 z jedné platformy na jinou, postupujte takto:

 1. Přejděte na web Bungie Cross-Save a vyberte Začít.

 2. Vyberte platformu, na které aktuálně hrajete Destiny 2.

  Herní platformy zvýrazněné na webu Bungie.

 3. V okně, které se objeví, se přihlaste ke svému účtu pro svoji platformu (PS4, Xbox, Steam atd.). Zadejte své uživatelské jméno, heslo a další požadované informace.

  V okně, které se objeví, se přihlaste ke svému účtu pro svoji platformu (PS4, Xbox, Steam atd.).

 4. Vybrat Propojit stávající profil a přihlaste se ke svému účtu Bungie.net nebo vyberte Vytvořit nový profil a založte si nový účet Bungie.

  Vytvořte nový nebo propojte stávající profil na webu Bungie.

 5. Souhlasíte s podmínkami křížového ukládání a vyberte Začít.

  Podmínky křížového uložení na webu Bungie.

 6. Vybrat Propojit účet pod platformou, na kterou chcete přenést svá uložená data, a poté se v novém okně, které se zobrazí, přihlaste ke svému účtu pro tuto platformu.

  Propojení účtů pro křížové ukládání na webu Bungie.

 7. Jakmile ověříte alespoň dva účty, vyberte Pokračovat.

  Jakmile ověříte alespoň dva účty, vyberte Pokračovat.

 8. Vyberte jednu platformu jako svůj hlavní účet. Nemůžete vyměňovat Strážce z různých platforem; je to jednosměrný přenos.

  Vyberte jednu platformu jako svůj hlavní účet pro Destiny 2.

 9. Vybrat Nastavit tyto mé aktivní postavy na všech platformách. Pokud již máte uložená data na více platformách, vaše ostatní data nebudou přepsána; vaše ostatní postavy, kořist a DLC však budou nepřístupné, dokud nezakážete křížové ukládání.

  Tlačítko zvýrazněné na webu Bungie, aby se aktivní postavy na všech platformách.

 10. Vybrat Ano, udělej to.

  Vyberte Ano, udělejte to.

 11. Vybrat Aktivujte křížové ukládání.

  Vyberte Aktivovat křížové ukládání.

Co převádí napříč platformami v Destiny 2?

Nyní budete mít přístup ke svým postavám, výstroji, zbraním a kořisti na každé platformě, kterou jste propojili se svým účtem Bungie. Když je vaše hra uložena na jedné platformě, automaticky se projeví na ostatních platformách. I když můžete používat zařízení z rozšiřujících balíčků, které jste si nezakoupili pro konkrétní platformu, sezónní vstupy a další rozšíření DLC jsou exkluzivní pro platformu. Jinými slovy, pokud chcete hrát rozšiřující balíček Shadowkeep na PC a konzolích, budete si jej muset zakoupit zvlášť pro každou platformu. Je důležité si uvědomit, že křížové ukládání neslučuje účty dohromady. Mezi platformami lze propojit pouze jeden účet Destiny 2. Chcete-li načíst Guardians a data z jiných platforem, musíte se vrátit na web Bungie Cross-Save a deaktivovat cross-save. Jakmile deaktivujete křížové ukládání, nebudete jej moci znovu aktivovat po dobu 90 dnů. Křížové ukládání nelze deaktivovat do 90 dnů od nákupu stříbra.

Co dělat, když nefunguje křížové ukládání Destiny 2

Pokud máte potíže s nastavením křížového ukládání na Bungie.net, vyzkoušejte tyto opravy:

 1. Vymažte mezipaměť prohlížeče. Tento proces odstraní všechny zastaralé dočasné soubory, které by mohly interferovat s webem.

 2. Použijte anonymní režim vašeho prohlížeče. Pokud máte potíže s ověřováním účtů, zkuste tento krok provést v anonymním režimu.

 3. Kontaktujte podporu křížového ukládání Bungie. Pokud potíže přetrvávají i po přečtení FAQ na stránce podpory, můžete kontaktovat přímo Bungie.