Skip to content

Jak používat mobilní aplikaci NFL

5 de Červenec de 2021
verizon nfl mobile app 1082175 2650ab289a0f4590a492a29885dd4974

Oficiální mobilní aplikace NFL poskytuje přístup ke všemu, co potřebujete k maximálnímu využití fotbalové sezóny. Nabízí novinky, aktualizace aktuálního hodnocení, možnost sledovat vaše oblíbené týmy a živý streamovaný obsah ze sítě NFL nebo NFL Game Pass. Ať už hledáte nástroje Fantasy Football nebo přístup k událostem NFL kdekoli, aplikace NFL stojí za vyzkoušení.

Mobilní aplikace NFL pro iOS vyžaduje iOS 9.0 nebo novější a je kompatibilní s iPhone, iPad, iPod touch a Apple TV. Mobilní aplikace NFL pro Android vyžaduje Android 5 nebo novější a je kompatibilní s telefony a tablety Android.

Začít

NFL je zdarma ke stažení pro kohokoli, s volným přístupem ke všem funkcím kromě streamovacího pokrytí. Získejte z obchodu iOS App Store pro iPhone a iPad a Google Play pro Android.

Mobilní aplikace NFL v obchodu s aplikacemi

Při prvním otevření aplikace přehraje krátké video představující sebe a některé z jeho nových funkcí. Poté se zeptá, zda chcete vybrat tým, který bude sledovat a dostávat upozornění. Procházejte seznamem týmů NFL a stiskněte hvězdičku vedle týmů, ze kterých chcete dostávat zprávy a upozornění.

Tlačítko Získat upozornění v aplikaci NFL

Jakmile si vyberete svůj tým, dostanete se na kartu Zprávy aplikace.

Přečtěte si nejnovější zprávy

Ve spodní části aplikace je pět sekcí. Zprávy jsou zvýrazněny modře. V horní části jsou zprávy rozděleny do tří částí. Zbytek aplikace NFL je navržen stejným způsobem. Širší kategorie dole a podkategorie nahoru.

Stránky se zprávami o mobilní aplikaci NFL

Hlavní karta Zprávy je Vybraná. Obsahuje všechny hlavní zprávy z celého NFL, zahrnující každý tým. Prostřední karta obsahuje novinky vašeho týmu. Všechno se týká týmu, který sledujete, a hráčů v něm. Nakonec uvidíte ligu NFL a novinky ze speciálních událostí. V době, kdy byl v roce 2019 pořízen výše uvedený snímek obrazovky, NFL oslavovala 100 let fotbalu svou kampaní NFL 100.

Najděte hry, rozvrhy a skóre

Další hlavní částí aplikace NFL jsou hry. Tato část ukazuje aktuální aktualizace bodování, informace o plánu a rychlá srovnání týmů, kterým čelí.

Hry a plán NFL pro mobilní aplikace

Vždy dorazíte podle rozvrhu aktuálního týdne. Pokud neexistují žádné hry nebo je to mimosezóna, jako na obrázku výše, uvidíte příští týden, který má hru. Každá uvedená hra obsahuje čas, hrající týmy a aktuální skóre. První uvedená hra je hrou vašeho oblíbeného týmu, pokud hraje ten týden. Jinak je uveden chronologicky. V horní části obrazovky aplikace NFL zobrazuje, na který týden se díváte na harmonogram. Klepnutím na něj zobrazíte úplný seznam sezóny. Vyberte si libovolný týden, abyste si prohlédli sestavu, nebo se ohlédněte za minulými týdny a zkontrolujte pokrok svého týmu.

Zjistěte vše o týmech

V sekci Týmy najdete vše, co potřebujete vědět o vašem oblíbeném týmu NFL a týmech, proti nimž v této sezóně stojí. Chcete-li změnit, na který tým se díváte, klepněte na název týmu a vyberte jiný ze seznamu.

Stránky týmů pro mobilní aplikace NFL

Při prvním příjezdu do týmů uvidíte důležité statistiky o týmu, který sledujete. V horní části okna aplikace zobrazuje jejich záznam o výhře / prohře. Pod nimi najdete další zajímavé informace, jako je jejich hlavní trenér, stadion, majitel, rok, kdy začali, a odkazy na sociální média. Seznam každého týmu dále nabízí možnost koupit si lístky, následovaný rozpisem týmu na sezónu. Zde můžete zkontrolovat vše, co se chystá pro váš tým nebo týmy, které sledujete, pro fantazii. Pod tím je uveden žebříček každého týmu v lize. Aplikace zobrazuje jejich postavení v jednoduchém grafu, který ilustruje jejich pořadí a porovnává je s vedoucím ligy. Nakonec můžete zkontrolovat, kteří hráči v týmu mají nejlepší statistiky. Toto je další vynikající funkce pro fanoušky fantasy, kteří chtějí vyzvednout ty nejlepší hráče, které tým má v každém aspektu hry. V dolní části každého seznamu týmů se znovu zobrazí jejich sekce s novinkami.

Zkontrolujte pořadí a statistiky

Jakmile sezóna začne, zjistěte, jak se váš tým vyrovnává s konkurencí. Část Stálá v aplikaci NFL ukazuje, kde stojí váš tým a jeho soupeři v rámci ligy a jejich rozdělení.

Pořadí mobilních aplikací NFL každý týden

Existují tři způsoby, jak seřadit pořadí; podle divize, konference a celé ligy. Každý z nich má vlastní záložku. Informace, které zobrazují, jsou stejné, ale různorodá organizace usnadňuje vizualizaci místa týmu v každém kontextu.

Hodně, hodně, více

Mnoho z nejzajímavějších funkcí aplikace NFL je zařazeno do kategorie Více. Zde aplikace odkazuje na další aplikace a služby související s NFL aplikací a integrované do nich, jako je streamování z NFL Network a NFL Game Pass.

Aplikace NFL další funkce

Vybrat Více zobrazíte seznam dostupných možností k prozkoumání. Obchod vás zavede do obchodu NFL Fanatics, kde si můžete zakoupit licencované vybavení. Vstupenky vám umožní koupit vstupenky na nadcházející hry. Fantasy vás přivádí k aplikaci Fantasy NFL. Lídři ligy budou také zajímat nadšence fantasy fotbalu. Zde můžete získat status předních hráčů a týmů ligy.

Sledujte síťové streamování NFL

Když jste stále pod Více, klepněte na Síť NFL. Bez předplatného televize se nedostanete daleko. První obrazovka vás požádá o poskytovatele, streamovací služby jako Sling jsou také na seznamu. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů pro svého poskytovatele televize.

Mobilní aplikace NFL NFL Network streaming stránky

Po přihlášení vás aplikace NFL přenese do sítě NFL. V horní části obrazovky se načte živý přenos. Níže naleznete seznam připravovaných programů. Chcete-li video rozšířit, otočte zařízení na stranu do režimu na šířku. Můžete se také vrátit zpět do aplikace NFL, aniž byste opustili video. zmáčkni Zadní tlačítko pro návrat do aplikace NFL a stream se minimalizuje do rohu jako obraz v obraze. Až budete připraveni se vrátit ke streamu, přejeďte prstem nahoru do levého rohu. Posunutím minimalizovaného proudu doprava jej zavřete.

Přihlaste se k odběru NFL Game Pass

Game Pass je streamovací služba NFL. Poskytuje přístup k exkluzivnímu obsahu, předsezónním hrám, úplným záznamům a nejdůležitějším položkám. Klepněte na Game Pass pod Více v aplikaci pro přístup.

NFL Game Pass na stránce mobilní aplikace

Game Pass je nezávislé předplatné, které od června 2019 stojí za sezónu 99,99 USD. Pokud máte předplatné, můžete se snadno přihlásit. Máte také možnost vytvořit si účet a přihlásit se k odběru prostřednictvím aplikace NFL. Jakmile to uděláte, budete mít také přístup ke všemu vašemu obsahu Game Pass. V minulosti měl Verizon s NFL streamovací dohodu prostřednictvím aplikace. Počátkem roku 2019 již tato dohoda a související snížené poplatky za data neplatí.