Skip to content

Jak používat TikTok

5 de Červenec de 2021
female hand holding smartphone displaying tiktok application t20 OzYoyb 89248b8319914b71886f9c9e8964ca6b

TikTok je populární sociální aplikace a platforma pro vytváření a sdílení krátkých videí. Pokud s TikTokem teprve začínáte, je zde vše, co potřebujete vědět, abyste se ponořili do tohoto zábavného, ​​chytrého, podivného a návykového sociálního nástroje.

Jak používat TikTok

Videa TikTok jsou vyšší než obsahové bloky Instagramu nebo Snapchatu, ale to není jediný rozdíl mezi TikTokem a jinými populárními sociálními aplikacemi. Tady je to, co potřebujete vědět, abyste se zorientovali v tomto jedinečném nástroji pro sociální sdílení.

 1. Vytvořte si účet TikTok. Po stažení aplikace TikTok pro iOS nebo Android můžete okamžitě začít procházet videa. Chcete-li však nahrát svůj obsah, musíte si vytvořit účet TikTok.

 2. Vytvořte video TikTok. Je snadné vytvořit video přímo z aplikace TikTok nebo nahrát videa z telefonu a použít je ve videu TikTok. Podrž Záznam tlačítko nebo použijte funkci odpočítávání TikTok pro ještě jednodušší nahrávání. Videa TikTok mají maximální délku 15 sekund, ale můžete spojit více klipů dohromady po dobu 60 sekund celkového záznamu.

 3. Přidejte do svého videa na TikToku filtry a efekty. Přidejte zábavné video filtry a speciální efekty v reálném čase nebo po natočení videa, aby bylo poutavější a zábavnější. Před nahráváním videa je nutné nastavit určité efekty.

 4. Přidejte hudbu ke svým videím TikTok. TikTok má rozsáhlou knihovnu zvuků, které můžete použít ve svých videích. Vyhledávejte, objevujte, zobrazujte náhledy a okamžitě přidávejte hudbu a zvuky do svých videí.

 5. Uložte koncept svého videa TikTok. Pokud jste se svým videem TikTok nedokončili a chcete na něm pracovat ještě později, než jej nahrajete, uložení konceptu je jednoduchý proces.

 6. Vysílejte živě na TikToku. Podobně jako funkce Facebook Live a Instagram Live, můžete i vy streamovat video v reálném čase svým následovníkům na TikToku.

 7. Vytvořte duet TikTok. Spojte síly s přítelem a vytvořte výkon TikTok s funkcí TikTok Duet, i když jste na různých místech. Funkce TikTok Duet funguje pouze u videí, která jsou kratší než 15 sekund. Abyste mohli funkci Duet používat, musíte mít veřejný účet.

 8. Změňte svůj profilový obrázek a uživatelské jméno TikTok. Pokud máte chuť vytvořit novou osobnost TikTok, můžete snadno vyměnit svůj profilový obrázek a změnit své uživatelské jméno. Vaše uživatelské jméno může být cokoli chcete a můžete ho použít, i když má toto jméno i někdo jiný.

 9. Odstraňte video TikTok. Líbí se vám TikTok? Pokud se rozhodnete, že video neodpovídá vašim standardům nebo ho chcete znovu zaznamenat, je snadné odstranit jedno, mnoho nebo všechna vaše videa TikTok.

 10. Uložte a stáhněte si video TikTok. Kvůli sociálnímu zaměření TikToku nepotřebujete žádný speciální nástroj třetí strany k ukládání a stahování oblíbených videí TikTok ke sledování, kdykoli budete chtít.

 11. Udělejte svůj účet TikTok soukromým. Ve výchozím nastavení je při vytváření účtu TikTok nastaven na veřejný, takže vaše videa vidí kdokoli. Pokud chcete, nastavte svůj účet jako soukromý, aby vaše videa mohla vidět pouze vaši schválení sledující.

 12. Nastavte, kdo může sledovat vaše video TikTok. I když máte veřejný účet, můžete chtít sdílet určité video pouze s několika lidmi. Je snadné nastavit jednotlivé video tak, aby ho viděli pouze přátelé, kteří vás sledují. Nebo udělejte video viditelným pouze pro vás.

 13. Vylepšete své video pomocí aplikace třetí strany. Pokud chcete svá videa TikTok posunout na vyšší úroveň, vyzkoušejte aplikaci pro úpravy videa TikTok s dalšími vizuálními efekty, filtry, hudbou a dalšími.

 14. Používejte mince na TikToku. Mince jsou digitální měnou TikToku, obvykle používanou k podpoře jiného uživatele TikToku. Například pokud uživatel TikTok začne fungovat, pošlete emotikonu panda do streameru a dostane poloviční hodnotu (převedenou na diamanty). Když nasbírají dostatek diamantů, mohou je převést na hotovost prostřednictvím služby PayPal.

 15. Chraňte své dítě na TikToku. TikTok má řadu funkcí a zdrojů rodičovské kontroly, aby byl zážitek TikToku pro vašeho teenagera co nejbezpečnější. Uživatelé TikToku musí být ve věku od 13 let.

 16. Smažte nebo deaktivujte účet TikTok. Pokud jste přes aplikaci a chcete smazat svůj účet, nejprve si stáhněte všechna videa, která chcete uložit. Když smažete svůj účet, vymaže se také veškerý obsah. Pokud potřebujete pouze přestávku, zvažte deaktivaci účtu. Ukončit TikTok? Tyto aplikace jsou nejlepší alternativou.