Skip to content

Jak pozastavit Apple AirPods

6 de Srpen de 2021
GettyImages 1143569494 e1e70d78ee764887ba0eb88cbd3c90cb

Apple AirPods vám umožní mluvit s přáteli nebo poslouchat hudbu a podcasty na zařízeních iOS a macOS. Naučte se pozastavovat AirPody a přeskakovat nebo přehrávat zvukové stopy, aniž byste se museli dotknout iPhonu, Apple Watch, iPadu nebo Macu. Pokyny v tomto článku platí pro všechny modely AirPod včetně modelů 1. generace (pouzdro Lightning), 2. generace (bezdrátové pouzdro) a AirPods Pro. U AirPods Pro však možná budete muset každou funkci ovládat spíše než klepnutím. Když je stisknete, mělo by zaznít slyšitelné kliknutí.

Jak pozastavit hudbu pomocí AirPods

Ve výchozím nastavení se přehrávání zvuku automaticky zastaví, pokud z ucha vyjmete jeden z AirPodů. Tato vestavěná funkce se nazývá Automatická detekce uší. Přehrávání se obnoví, pokud si AirPod vložíte zpět do ucha do 15 sekund od vyjmutí. Pokud z uší odeberete oba AirPody, přepne se přehrávání zvuku na reproduktory zařízení Apple, ke kterému jsou připojeny AirPody. Poté musíte ručně pozastavit přehrávání zvuku na zařízení Apple.

Jak deaktivovat automatickou detekci uší pro AirPods

Pokud chcete, aby přehrávání zvuku pokračovalo, i když jeden z vašich AirPodů odeberete z ucha, deaktivujte automatickou detekci uší. Vypnutí této funkce může být dobrý nápad, pokud:

 • Máte více úkolů a chcete poslouchat hudbu prostřednictvím jednoho AirPodu.
 • Nechcete, aby se vaše hudba nebo podcast na zařízení Apple přepnuly ​​na hlasité přehrávání, když si z ucha vyjmete AirPod.

Chcete -li deaktivovat automatickou detekci uší, musíte vstoupit do nastavení Apple Airpod:

 1. Otevřete pouzdro AirPods, ve kterém jsou vaše AirPods.

 2. Na svém zařízení iOS vyberte Nastavení > Bluetooth.

 3. Pod Moje zařízení, vybrat Tlačítko Zveřejnění podrobností vedle AirPods.

 4. Vypni Automatická detekce uší přepnutím přepínače funkci deaktivujete.

Pozastavte přehrávání poklepáním na AirPod

Druhý způsob, jak pozastavit přehrávání zvuku, je poklepat na AirPod. Povolení a přizpůsobení této funkce:

 1. Otevřete pouzdro AirPods, ve kterém jsou vaše AirPods.

 2. Na svém zařízení iOS vyberte Nastavení > Bluetooth.

 3. Pod Moje zařízení, vybrat Tlačítko Zveřejnění podrobností vedle vašich AirPods.

 4. Pod Poklepejte na AirPod, vyberte, které z následujících funkcí budou pravé a levé AirPody provádět, když na ně dvakrát klepnete. Vaše možnosti mohou zahrnovat:

  • Přístup k Siri
  • Přehrajte, pozastavte nebo zastavte přehrávání zvuku
  • Přeskočit na další skladbu
  • Přehrajte předchozí skladbu

  Apple představil Další stopa a Předchozí stopa možnosti s iOS 11. Pokud má vaše zařízení iOS starší verzi iOS, jediné možnosti pro poklepání jsou Siri, Přehrát/Pozastavit, a Vypnuto.

Pozastavte přehrávání pomocí Siri

Se Siri fungují AirPods první i druhé generace. Jakou generaci máte, určuje, jak přistupujete k digitálnímu asistentovi Apple:

 • Pokud máte AirPods první generace a jeden z AirPodů jste nakonfigurovali pro přístup k Siri, poklepejte na určený AirPod a poté asistentovi řekněte, co má dělat (například pozastavit přehrávání).
 • Chcete -li pozastavit hudbu u Airpodů 2. generace, řekněte „Hej, Siri“, poté řekněte asistentovi, co má dělat (například pozastavit nebo přeskočit na další stopu).