Skip to content

Jak přenést fotografie do digitálního fotorámečku

6 de Srpen de 2021
windows vista lounge day 1 106343835 8302e007cb174a7ba1a8cf841c493ea7

Digitální fotorámečky jsou skvělý způsob, jak předvést obrázky a videa z vašich oblíbených vzpomínek s přáteli a rodinou. Pokud váš pevný disk nebo digitální fotoaparát ukládá obrázky a videa, která chcete přidat do digitálního fotorámečku, je snadné tyto soubory přenést pomocí jednotky flash, paměťové karty nebo kabelu USB. Zde je postup. Ujistěte se, že jsou vaše fotografie v univerzálním formátu obrazového souboru, který akceptuje většina digitálních snímků, například JPEG. V pokynech k fotorámečku se dozvíte optimální formáty obrázků a videa v zařízení.

Stáhněte si obrázky do digitálního rámečku z jednotky Flash

Pokud máte obrázky na pevném disku počítače, je snadné použít flash disk ke stažení obrázků a následnému přenosu souborů do digitálního rámečku obrázku.

 1. Připojte flash disk k počítači pomocí volného USB portu. Pokud máte počítač Mac, možná budete k připojení jednotky flash k počítači potřebovat adaptér USB-C na USB.

 2. Získejte přístup ke své knihovně fotografií nebo obrázků na počítači.

 3. Zkopírujte a vložte nebo přetáhněte obrázky z počítačové knihovny na flash disk.

 4. Vysuňte a řádně vyjměte jednotku flash z počítače.

 5. Připojte flash disk k digitálnímu rámu.

 6. V závislosti na vašem digitálním rámci ukládejte obrázky pomocí interního úložiště rámečku podle pokynů na obrazovce.

 7. Pokud si nepřejete ukládat obrázky do interního úložiště digitálního rámečku, nechte jednotku flash zapojenou do rámečku. Přístup a zobrazení obrázků. Pokud již tyto obrázky nechcete zobrazovat, vysuňte a vyjměte jednotku flash.

Stáhněte si obrázky na digitální rámeček pomocí paměťové karty

Použijte kartu SD

Pokud máte digitální fotoaparát s kartou SD, je snadné přenášet fotografie přímo do digitálního fotorámečku. Než se pokusíte o tento způsob přenosu snímků do digitálního rámečku, ujistěte se, že máte správný typ paměťové karty. Digitální rámečky nejčastěji přijímají karty SD, které jsou kompatibilní s větší elektronikou, například s digitálními fotoaparáty.

 1. Vyjměte kartu SD z digitálního fotoaparátu.

 2. Vložte kartu SD do rámečku digitálního obrázku.

 3. Při zobrazování obrázků nebo ukládání obrázků do interního úložiště rámečku postupujte podle pokynů na obrazovce. Pokyny se mírně liší v závislosti na modelu digitálního rámečku.

Použijte kartu MicroSD

Pokud máte digitální fotoaparát s kartou microSD, budete pravděpodobně potřebovat adaptér paměťové karty microSD na SD nebo čtečku paměťových karet, aby byl kompatibilní s digitálním rámečkem. Adaptér microSD na SD má tvar karty SD. Vložte kartu microSD do adaptéru, poté vložte adaptér do digitálního rámečku a postupujte podle pokynů na obrazovce. Čtečka paměťových karet funguje podobně jako flash disk. Vložte kartu microSD do čtečky a poté zapojte čtečku do digitálního rámečku. Po připojení obrázky uložte nebo zobrazte podle pokynů na obrazovce.

Stáhněte si obrázky do digitálního rámečku z počítače

Stahování obrázků z počítače do digitálního rámečku pomocí kompatibilního kabelu USB je snadné. V systému iOS a macOS si před přenosem těchto souborů do digitálního rámečku stáhněte obrázky z iTunes nebo iCloud do počítače. V systému Android před přenosem do digitálního rámečku přeneste obrázky do počítače.

 1. Připojte digitální rámeček k počítači pomocí kompatibilního kabelu USB.

 2. Pokud se složka digitálního rámečku neotevře okamžitě, otevřete ji.

 3. Otevřete složku obsahující fotografie, které chcete přenést.

 4. Zvýrazněte soubory obrázků, které chcete přenést.

 5. Soubory obrázků zkopírujte a vložte nebo přetáhněte do složky digitálního rámečku.

 6. Vyberte buď Bezpečně odebrat hardware nebo Vysunout vyjměte digitální rámeček z počítače.

 7. Odpojte kabel USB od počítače a digitálního rámečku.

 8. Procházejte digitálním rámečkem a zobrazujte obrázky a užívejte si prohlížení obrázků.