Skip to content

Jak přidat hudbu do programu Windows Media Player 11

12 de Září de 2021
GettyImages 726775327 5b034706119fa800376cdf77 8de929236d384b53b32e531c1506d9a9

Vytvoření knihovny médií pomocí programu Windows Media Player (WMP) vám může ušetřit čas při hledání správné skladby, žánru nebo alba. Nabízí také další funkce, jako je vytváření seznamů skladeb, vypalování vlastních disků CD a další. Windows Media Player 11 je starší verzí aplikace Microsoft, takže pokud tuto verzi stále používáte, níže uvedený průvodce vám pomůže s nastavením vaší hudební sbírky ve vašem WMP.

Máte Windows Media Player 12?

Pokud máte Windows Media Player 12, můžete se podívat na návod k přidávání a odebírání hudby z programu Windows Media Player 12. Nejnovější verzi programu Windows Media Player si můžete stáhnout na webu Microsoft.

Jak přidat hudbu do programu Windows Media Player

Otevřete Windows Media Player 11 a na kartě Knihovna zobrazte sekci knihovny, kde v levém podokně uvidíte možnosti seznamu skladeb a kategorie jako umělec, album, skladby atd. A můžete do své knihovny začít přidávat hudbu a další typy médií .

  1. Vyberte malé šipka dolů ikona umístěná pod záložkou knihovny v horní části obrazovky.

  2. Zobrazí se rozevírací nabídka s různými možnostmi. Vybrat Přidat do knihovny a nastavte typ média na hudbu.

  3. Program Windows Media Player vám dává možnost vybrat, ve kterých složkách chcete skenovat mediální soubory – například hudbu, fotografie a videa. První věcí je zjistit, zda se nacházíte v režimu pokročilých možností Přidat knoflík. Pokud to nevidíte, vyberte Pokročilé možnosti rozbalte dialogové okno.

  4. Když uvidíte Přidat tlačítko, jeho výběrem přidáte složky do seznamu sledovaných složek.

  5. Vybrat OK tlačítko pro zahájení procesu skenování mediálních souborů v počítači.

  6. Po dokončení procesu hledání zavřete dialogové okno hledání kliknutím na tlačítko Zavřít.

  7. Vaše mediální knihovna by nyní měla být vytvořena. Zaškrtněte to výběrem některých možností v levém podokně. Například výběr umělce zobrazí seznam všech umělců ve vaší knihovně v abecedním pořadí.