Skip to content

Jak přidat peníze do Venmo

11 de Srpen de 2021
GettyImages 903981042 5bb04634c9e77c002676e1ea

Co vědět

 • Z vaší banky: Otevřete nabídku. Nastavení > platební metody > Přidejte banku nebo kartu > banka. Vyberte způsob ověření.
 • Z karty: Otevřete nabídku. Nastavení > platební metody > Přidejte banku nebo kartu > Kartu. Zadejte informace o své kartě.
 • Použití bankovního účtu vyžaduje potvrzení mikro-převodů od Venmo; jejich dokončení může trvat celý pracovní den.

Tento článek vysvětluje, jak přidat na svůj účet Venmo prostředky pomocí bankovního účtu i kreditní karty.

Přidávání prostředků do Venmo prostřednictvím vaší banky

První možností financování nákupů Venmo je propojení bankovního účtu s vaším účtem. Zatímco Venmo použije nejprve váš zůstatek v aplikaci, pokud váš zůstatek nepokrývá váš nákup, můžete jako možnost převodu prostředků přidat svůj bankovní účet.

 1. Klepněte na nabídku hamburgerů () v horní části aplikace Venmo

 2. Klepněte na Nastavení a pak platební metody

 3. Klepněte na Přidat banku nebo kartu …

 4. Klepněte na banka

 5. Vyberte způsob ověření

Zadání přihlašovacích údajů pro vaši banku vám může umožnit okamžité ověření; v opačném případě vám Venmo na váš účet zašle mikro-převody v hodnotě <$ 2 na potvrzení vaší identity. Mikropřevody trvají pracovní den, takže nebudete moci okamžitě nikomu začít platit. Další výhodou přidání prostředků prostřednictvím vašeho bankovního účtu je, že je to obousměrná ulice; svůj zůstatek Venmo můžete také převést na svůj bankovní účet. Pokud tedy používáte Venmo k tomu, aby spolubydlící zaplatil část nájemného, ​​budete ho moci přesunout na svůj bankovní účet, místo abyste ve svém Venmo zůstatku seděli stovky.

Přidejte debetní nebo kreditní kartu k financování svého účtu Venmo

Do svého profilu Venmo můžete také přidat debetní nebo hlavní kreditní kartu, což vám umožní nakupovat prostřednictvím aplikace placené vaší kartou.

 1. Klepněte na ☰ v levém horním rohu aplikace Venmo

 2. Jít do Nastavení a klepněte na platební metody

 3. Vybrat Přidat banku nebo kartu … a potom klepněte na Kartu

 4. Zadejte informace o své kartě ručně nebo pomocí fotoaparátu v telefonu

  Přidejte kartu do Venmo

Zadání kreditní nebo debetní karty nebude vyžadovat mikro-převody k ověření zdroje, takže je to rychlejší ze dvou možností, pokud spěcháte na nákup Venmo. Uživatelé by měli vědět, že kreditní karty podléhají ve Venmu poplatku 3%, pokud nejsou použity u obchodníka schváleného společností Venmo.

Další možnosti financování účtů Venmo

Venmo také nabízí vlastní „kartu“, která má funkci automatického načítání v přírůstcích po 10 $, pokud se rozhodnete o kartu požádat a tuto funkci povolit. Pokud váš zůstatek nepokryje váš nákup, tato možnost se podívá na váš zůstatek a přidá další peníze z vaší banky v částkách 10 $. Veškeré přebytečné prostředky z znovu načtených prostředků počkají na vašem účtu při příštím nákupu. Můžete být snadno uživatelem Venmo, který k financování svých nákupů používá pouze svůj bankovní účet nebo osobní kartu. Vyberte si způsob, který vám vyhovuje, dejte si pozor na poplatek za kreditní kartu u velkých nákupů a můžete vyrazit.