Skip to content

Jak přidat zástupce Safari na domovskou obrazovku iPhone

8 de Září de 2021
smartphone apple technology home gadget mobile phone 1033681 pxhere.com 5c8addbc46e0fb000172efde

Pokud na zařízení iOS používáte prohlížeč Safari, můžete snadno vytvářet zástupce na domovské obrazovce, které se otevírají přímo vašim oblíbeným webům. Jedná se o snadný způsob rychlého přístupu k vašim nejpoužívanějším stránkám. Zde je návod, jak na svém zařízení iOS vytvořit zástupce webových stránek na domovské obrazovce. Pokyny v tomto článku platí pro všechna zařízení iOS, včetně zařízení iPhone, iPad a iPod touch.

Jak přidat zástupce Safari na domovskou obrazovku iOS

Ať už chcete přejít na svůj oblíbený zpravodajský web, webmail účet, web burzy nebo cokoli jiného, ​​snadno si vytvoříte rychlou zkratku pro Safari.

  1. Spusťte Safari a přejděte na web, který často navštěvujete.

  2. Klepněte na Záložka do knihy ikona ve spodní části obrazovky (připomíná pole se šipkou směřující nahoru).

  3. Klepněte na Přidat na domácí obrazovku.

  4. Přijměte navrhovaný název zkratky nebo zadejte název, který se vám líbí více, a potom klepněte na Přidat uložte novou ikonu zástupce na domovskou obrazovku.

    Vytvoření zástupce na domovské obrazovce v Safari

  5. Nová ikona se zobrazí vedle ikon ostatních aplikací. Pokud máte mnoho aplikací, bude možná nutné procházet několik obrazovek, abyste je našli. Chcete -li ikonu použít, klepnutím na ni přejdete přímo na uložený web v Safari.

Vytvořte složku záložek pro ikony webových stránek

Pokud chcete snadný přístup k více webovým záložkám, opakujte proces vytváření ikon webových stránek s jinými webovými stránkami a poté uložte všechny ikony webových stránek do jedné složky. Stiskněte a podržte jednu z ikon, dokud se všechny ikony nezačnou kroutit. Složku vytvoříte tak, že se dotknete jedné webové stránky a přetáhnete ji na druhou. Přidejte další ikony webových stránek do stejné složky přetažením ikon.