Skip to content

Jak přizpůsobit prohlížeč Windows

2 de Srpen de 2021
msstorelogo 5c93cf8246e0fb00014427d1

Co vědět

  • V Microsoft Edge vyberte tři tečky Jídelní lístek. Vybrat Nastavení. Změňte téma z Světlo na Temný.
  • Vybrat Rozšíření v rozevírací nabídce nebo vyhledejte v Microsoft Storu Doplňky Edge které přizpůsobují prohlížeč.
  • Podobné funkce mají i jiné prohlížeče kompatibilní s Windows-Firefox, Chrome a Opera.

Tento článek vysvětluje, jak přizpůsobit prohlížeč Microsoft Edge v systému Windows 10, a poskytuje odkazy na informace o přizpůsobení prohlížečů Opera, Firefox a Chrome.

Jak přizpůsobit Microsoft Edge

Microsoft Edge je výchozí prohlížeč dodávaný s Windows 10. Vzhled si můžete přizpůsobit výběrem tři tečky nabídku v pravém horním rohu, která otevře rozevírací nabídku. Vybrat Nastavení a změňte téma ze Světlého na Tmavé (nebo naopak).

Některá rozšíření také umožňují různá témata. Když je Edge otevřený, vyberte Rozšíření v rozevírací nabídce nebo přejděte do obchodu Microsoft Store a napište Doplňky Edge k hledání rozšíření, která můžete použít k přizpůsobení prohlížeče.

Přizpůsobte si Opera pomocí barevných schémat a tapety

Prohlížeč Opera vám umožňuje měnit jeho vzhled úpravou barevného schématu (světlého nebo tmavého) a také vybírat z desítek tapet. Tento tutoriál vám ukáže, jak najít a nainstalovat bezplatné skiny a jak změnit barevné schéma Opery.

Stránka nastavení prohlížeče Opera.

Přizpůsobte si Firefox pomocí motivů

Díky tisícům barevných a kreativních motivů si můžete Firefoxu dát nový nátěr tak často, jak chcete. Naučte se vstupy a výstupy témat během několika bezbolestných minut.

Stránka s motivy Firefoxu.

Přizpůsobte si Google Chrome pomocí motivů

Motivy v prohlížeči Google Chrome lze použít k úpravě vizuálního vzhledu prohlížeče a změnit vše od posuvníku po barvu pozadí karet. Chrome poskytuje jednoduché rozhraní k vyhledání a instalaci nových motivů. Tento tutoriál vysvětluje, jak toto rozhraní využít. Můžete si také vytvořit vlastní motivy.

Internetový obchod Chrome zobrazující motivy.