Skip to content

Jak proměnit aplikaci Groove a OneDrive na duo streamování hudby

4 de Srpen de 2021
music server 517530218 5b214e311d64040037be3a85

OneDrive je služba cloudového úložiště pro Microsoft Windows. Naučte se streamovat svou hudební sbírku na všech svých zařízeních pomocí hudebního přehrávače Groove a OneDrive. Společnost Microsoft ukončila podporu pro Groove v roce 2018, ale stále můžete program používat v systému Windows 10, Android nebo iOS bočním stažením aplikace.

Jak streamovat hudbu pomocí aplikací Groove a OneDrive

Než začnete, uspořádejte své hudební soubory do jedné složky. Chcete -li nastavit streamování hudby pomocí aplikací Groove a OneDrive v systému Windows 10:

 1. Přejděte na stránku OneDrive.com a přihlaste se ke svému účtu Microsoft.

 2. Vyhledejte složku s názvem Hudba. Pokud existuje a Hudba složku uvedené pod Soubory, přeskočte na krok 8. Jinak stiskněte Klíč Windows+E otevřete Průzkumník souborů Windows.

 3. Vybrat OneDrive v levém podokně Průzkumníka souborů Windows.

  OneDrive v Průzkumníku souborů

 4. Přejděte na kartu Domů, vyberte Nová složkaa pojmenujte novou složku Hudba.

  Nová ikona složky pod Home

 5. Klepněte pravým tlačítkem na OneDrive ikonu (malý cloud) na hlavním panelu Windows 10, poté vyberte Nastavení. Pokud nevidíte ikonu OneDrive, vyberte šipka nahoru na hlavním panelu odhalit další možnosti.

  Nastavení OneDrive

 6. Vybrat Účet kartu, poté vyberte Vyberte složky.

  1628058524 409 Jak promenit aplikaci Groove a OneDrive na duo streamovani hudby Vybrat složky“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-30″ >

 7. Ujistěte se, že pole vedle Hudba je zaškrtnuto, poté vyberte OK a zavřete okno nastavení OneDrive.

  Je vybrána hudební složka

 8. Otevři Hudba složku ve vašem OneDrivu a vyberte nahrát > Složka.

  1628058525 633 Jak promenit aplikaci Groove a OneDrive na duo streamovani hudby Složka“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-38″ >

 9. Vyberte složku obsahující vaše hudební soubory a vyberte nahrát. Po nahrání vaší hudební sbírky na OneDrive k ní budete mít přístup ze všech svých zařízení.

  Výběr souboru k nahrání

 10. Po dokončení nahrávání hudby na OneDrive otevřete Groove. Vaše hudební sbírka naplní program a můžete streamovat hudbu.

  Otevřete aplikaci Groove a začněte streamovat hudbu z OneDrive.

Streamování hudby přes OneDrive na mobilních zařízeních

Pokud máte mobilní aplikaci Groove, přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft a streamujte svou hudební sbírku z cloudu do svého mobilního zařízení. Pomocí podobného nastavení můžete také streamovat hudbu z vašeho OneDrive přes Spotify nebo iTunes.

Omezení používání OneDrive pro streamování hudby

Microsoft omezuje streamování hudby na 50 000 skladeb. Jste také omezeni tím, kolik úložného prostoru máte na OneDrivu k dispozici. Bezplatní uživatelé mají 5 GB úložiště, ale pokud si předplatíte Microsoft 365, získáte 1 TB úložného prostoru. To je více než dost místa na uložení 50 000 skladeb kromě souborů MS Office a čehokoli dalšího, co potřebujete.