Skip to content

Jak se nechat ověřit na TikTok

31 de Červenec de 2021
how to get verified on tiktok a263bf7fa4234b8a8627cc7ed32987e8

Co vědět

  • Nelze se nechat ověřit. TikTok si vás musí vybrat.
  • Ověřené účty na TikToku bývají vyhrazeny pro celebrity.
  • Účty „Populární tvůrce“ mají obvykle minimálně 10 000 sledujících.

Tento článek vysvětluje různé úrovně účtu a ověřovací systém na TikTok. Stejně jako na jiných sociálních sítích patří většina ověřených účtů TikTok ke známým osobnostem nebo populárním ovlivňovatelům sociálních médií. Modré ověřené zaškrtnutí vedle vašeho uživatelského jména TikTok se stalo symbolem elitního statusu a cílem, o který je třeba usilovat.

Jaký je rozdíl mezi oblíbeným tvůrcem TikTok a ověřeným účtem?

Na TikToku existují dva typy ověřených stavů účtu. Oba implementují stejné modré zaškrtnutí vedle názvů uživatelských účtů, ale každý má napravo od něj jiný deskriptor.

Zde je k čemu slouží každý typ ověřených účtů TikTok.

  • Oblíbený tvůrce: Toto je nejsnadnější status, protože je udělován uživatelům TikTok, kteří jsou aktivní, mají mnoho sledujících, hodně se angažují v jejich obsahu a dodržují pokyny pro sociální sítě.
  • Ověřený účet: Ověřené účty se získávají mnohem hůře a obvykle se poskytují pouze velmi populárním celebritám a velkým organizacím.

Modrá značka zaškrtnutí se zobrazuje vedle uživatelských jmen ve vyhledávání a v seznamech sledujících, zatímco typ ověřeného účtu je zobrazen vedle zaškrtnutí v profilech TikTok. Ověření na TikTok nenabízí mnoho výhod, ale může být užitečné při dokazování, že váš účet skutečně provozujete vy a modrá značka zaškrtnutí nabízí mnoho vlivu, což může vést k většímu počtu kliknutí ve výsledcích vyhledávání a dlouhodobějšímu sledování. období.

Jak se necháte ověřit na TikTok?

Bohužel, TikTok nemá žádný způsob podávání žádostí o ověření vašeho účtu jako oblíbeného tvůrce ani jako ověřeného účtu. Zaměstnanci společnosti TikTok dávají modré zaškrtnutí, když vidí potřebu nebo chtějí uživatele odměnit za jejich vysoce kvalitní obsah a příspěvky do sítě. Z tohoto důvodu budete muset být opravdu slavní mimo TikTok, nebo se stát slavnými na platformě a doufat, že si vás všimnou vládci TikTok. Existuje spousta online podvodů a falešných webových stránek, které tvrdí, že mohou ověřit váš účet TikTok, ale všechny jsou proti, které mají buď získat přístup k vašemu účtu, vašim osobním informacím, nebo k obojímu. Používání takových služeb je nebezpečné a může dokonce způsobit zrušení vašeho účtu TikTok.

Kolik sledujících potřebujete k ověření?

Minimální počet sledujících potřebný k ověření na TikTok nebyl nikdy oficiálně stanoven. Některé celebrity si mohou nechat ověřit účty jednoduše proto, že jsou celebrity, přestože nemají žádné sledující uživatele TikTok. Populární účty tvůrců mívají kdekoli od deseti tisíc sledujících až po několik milionů sledujících. Je třeba poznamenat, že ačkoli existuje mnoho účtů TikTok s čísly sledujících ve stovkách tisíc, které nejsou ověřeny, takže požadavky zjevně nejsou jen o tom, kolik sledujících máte.

Existují požadavky na to, jak se nechat ověřit na TikTok?

K ověření na TikToku nejsou splněny žádné konkrétní požadavky, ale když jsou uživatelé vybráni k připojení k elitě, berou se v úvahu následující čtyři faktory:

  • Pravost: Ujistěte se, že jste tím, kým se říkáte, a že vaše videa jsou skutečná.
  • Jedinečnost: Dokažte, že nabízíte něco jiného než miliony ostatních uživatelů. Nekopírujte jen styl někoho jiného. Vyčnívejte v davu.
  • Aktivita: Pravidelně zveřejňujte obsah a také sledujte videa vytvořená ostatními a denně je komentujte.
  • Dodržuje pravidla: Označení vašeho účtu porušením pravidel výrazně sníží vaše šance na ověření. Žádná nahota, žádné nenávistné projevy a žádná šikana.

Existuje koruna TikTok?

Štítek koruny TikTok byl zcela vyřazen a byl nahrazen populárním systémem ověřování stavu účtu. Na svůj účet TikTok již není možné získat korunu a všechny stávající koruny byly nahrazeny modrým zatržítkem a oblíbeným štítkem tvůrce.