Skip to content

Jak vložit vložený obrázek do zprávy aplikace Outlook

5 de Srpen de 2021
e mail notification on laptop screen 1158404943 8fa0025896654d009dbbcdc8d2e22961

Co vědět

 • Vyberte pro svůj e -mail formátování HTML, pokud to není výchozí.
 • Pak, Vložit > Ilustrace a vyberte svůj obrázek.
 • U aplikace Outlook.com vyberte ikonu obrázku, vyberte obrázek a klikněte Otevřeno.

Tento článek vysvětluje, jak vložit obrázek do těla e -mailu místo jeho připojení jako souboru v aplikacích Outlook 2019, 2016, 2013 a 2010, Outlook pro Microsoft 365 a Outlook.com.

Jak vložit obrázek do zprávy aplikace Outlook

Chcete -li do svého e -mailu přidat vložený obrázek, postupujte takto:

 1. Začít a Nový Email. Vaše zpráva bude muset být ve formátu HTML. Poté vyberte Formát textu kartu v okně nové e -mailové zprávy.

 2. V Formát sekci, vyberte HTML.

  Možnost formátu HTML

 3. Vybrat Vložit tab. Umístěte kurzor do těla zprávy, kam chcete obrázek umístit.

  Vložit nabídku do zprávy v aplikaci Outlook 2016

 4. V Ilustrace sekci, vyberte Obrázky. Otevře se okno Vložit obrázek. Obrázky můžete vyhledávat online, aniž byste museli opustit aplikaci Outlook, výběrem Online obrázky, který vyvolá vyhledávání obrázků Bing. Obrázky můžete také vyhledat ve svém účtu OneDrive.

  Možnost Obrázky

 5. Přejděte na obrázek, který chcete vložit. Když najdete obrázek, který chcete použít, vyberte jej a vyberte Vložit. Vložte více obrázků najednou podržením Ctrl klíč a výběr každého obrázku, který chcete zahrnout.

  Vložit okno s obrázkem v aplikaci Outlook

 6. Upravte velikost obrázku podržením jednoho z obrazové úchytky kolem jeho okrajů a poté jej přetáhněte. Při pohybu klikou se bude zvětšovat nebo zmenšovat.

  Rukojeť změny velikosti

 7. Vybrat Možnosti rozložení tlačítko (zobrazí se při výběru obrázku) pro zobrazení možností, jak má obrázek interagovat s okolním textem. V souladu s textem je ve výchozím nastavení vybráno a zarovná spodní část obrázku s řádkem textu v místě vložení. The S obtékáním textu možnosti zahrnují obtékání textu kolem něj, za něj, před něj a další chování. Efekt závisí na tvaru vašeho obrázku. Vyberte možnost, která odpovídá tomu, co potřebujete.

  Nabídka Možnosti rozložení v aplikaci Outlook 2016

Jak vložit obrázek do zprávy Outlook.com

Vložení vloženého obrázku na Outlook.com je jednoduché, přestože nemáte tolik možností, jak obrázek naformátovat, jako ve verzích softwaru aplikace Outlook.

 1. Chcete -li vložit vložený obrázek, musí být vaše zpráva ve formátu HTML (vs prostý text). HTML je výchozí možnost, takže byste ji neměli muset měnit, ale chcete -li ji zkontrolovat, otevřete novou zprávu a vyberte tlačítko možností ve spodní části. Pokud nabídka nabízí Přepnout na HTML, vyberte jej.

  Příkaz „Přepnout do HTML“

 2. Umístěte kurzor do zprávy, kam chcete umístit obrázek.

 3. Vyberte ikonu obrázku z nabídky pod vaší zprávou. Je na stejném panelu nabídek jako tlačítka Odeslat a Zahodit. Otevře se okno Vložit obrázek.

  Tlačítko Vložit obrázky

 4. Vyberte obrázek, který chcete vložit, a poté vyberte Otevřeno.

  Otevřete okno pro vložení obrázku na Outlook.com

 5. Obrázek se objeví ve vaší zprávě.

  Zpráva s obrázkem vloženým do Outlook.com

O velikostech souborů

Před vložením obrázku zkontrolujte, zda není příliš velký. Jeho komprimací se zmenší velikost souboru, takže to zvládnou e -mailové systémy. Obvykle mají omezení velikosti souboru pro zprávy, a pokud je váš obrázek příliš velký, neprojde. Pokud je váš obrázek velký, možná proto, že je to originál, můžete najít nástroj pro kompresi obrázků. Také byste měli změnit velikost obrázku pro e -mail. Jakmile jej zmenšíte na zvládnutelnou velikost, vložte jej do zprávy podle následujících pokynů.