Skip to content

Jak vyměnit baterii v Barnes a ušlechtilém koutku

17 de Srpen de 2021
Lifewire Share Image 46adcf5791084a5c80ac92ab3a24d05a

Jedna úhledná věc na klasických Nook eReaders společnosti Barnes & Noble je, že jsou dodávány s uživatelsky vyměnitelnou baterií a mnoho z těchto zařízení nikoli. Ačkoli přijít na to, jak vyměnit Nookovu baterii, není hned zřejmé, proces je přímočarý.

Sejměte zadní kryt koutku

Sloty na bocích Nook eReader nabízejí pákový efekt k otevření pouzdra. Pomocí nehtů nebo plochého šroubováku vysuňte plastový kryt ze zadní části zařízení. Záložky jsou choulostivé, takže na ně nepoužívejte příliš velkou sílu.

Vyjměte baterii Nook eReader

Zadní část zákoutí

Napravo od slotu MicroSD je baterie – obdélníková deska – zajištěna šroubem. K uvolnění baterie použijte malý křížový šroubovák.

Vložte novou baterii do čtečky koutů eReader

Chcete -li nainstalovat novou baterii, vložte ji do slotu tak, aby logo Barnes & Noble směřovalo ven. Zarovnejte spodní část baterie s příslušnými konektory a zatlačte baterii. Když je baterie ve slotu, zajistěte ji šroubem.

Opětovná instalace zadního krytu/zadního krytu

Začněte ze spodní části zařízení a zarovnejte horní konektory s příslušnými sloty. Jakmile jsou zarovnány, stiskněte, dokud nekliknou. Zkontrolujte strany a ujistěte se, že je zadní kryt správně nainstalován bez jakýchkoli nepřirozených mezer.