Skip to content

Jak zapnout potlačení šumu na AirPods

5 de Červenec de 2021
GettyImages 1298709235 a050b193bcc846d9b90a48fb875b492d

Co je třeba vědět

 • První způsob, jak vypnout Noise Cancellation, je Kontrolní centrum > dlouze stiskněte posuvník hlasitosti> Kontrola hluku > Zrušení šumu.
 • Chcete-li použít aplikaci Nastavení, klepněte na Nastavení > Bluetooth > i ikona vedle AirPods Pro> Zrušení šumu.
 • Chcete-li zapnout potlačení šumu pomocí AirPods, stiskněte a podržte dřík AirPods, dokud se režim nepřepne.

Tento článek vysvětluje, jak používat potlačení šumu na AirPods Pro, jak jej vypnout a jak tato funkce funguje. Zrušení šumu je podporováno na AirPods Pro a AirPods Pro Max. Chcete-li používat Noise Cancellation, musí vaše zařízení používat iOS 13.2 nebo iPadOS 13.2 nebo vyšší.

Jak zapnout potlačení šumu na AirPods Pro

AirPods Pro poskytují díky svým funkcím Noise Control špičkový poslech. Chcete-li získat nejlepší zvuk z Noise Control, použijte na AirPods Pro potlačení šumu. Existují čtyři způsoby, jak toho dosáhnout.

Jak zapnout potlačení šumu na AirPods Pro v Control Center

Řídicí centrum má možnost, kterou můžete použít k zapnutí potlačení šumu u AirPods Pro, což je pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak tuto funkci zapnout.

 1. Připojte AirPods k vašemu zařízení. Tady je postup, pokud se vaše AirPods nepřipojí.

 2. Otevřeno Kontrolní centrum (u některých modelů to proveďte přejetím prstem dolů z pravého horního rohu. U jiných modelů přejeďte prstem nahoru ze spodní části obrazovky).

 3. Dlouze stiskněte posuvník hlasitosti (po připojení se tam zobrazí ikona AirPods).

 4. Klepněte na Kontrola hluku.

 5. Klepněte na Zrušení šumu.

Jak zapnout potlačení šumu na AirPods Pro v nastavení

Pomocí možností Nastavení můžete zapnout potlačení šumu na AirPods Pro několika jednoduchými klepnutími.

 1. Klepněte na ikonu Nastavení aplikaci otevřete.

 2. Klepněte na Bluetooth.

 3. Klepněte na ikonu i vedle AirPods Pro.

 4. V sekci Noise Control klepněte na Zrušení šumu.

  Kroky, které je třeba provést k zapnutí potlačení šumu na AirPods Pro prostřednictvím nastavení Bluetooth v iOS.

Jak zapnout potlačení šumu na AirPods Pro s AirPods

Nechcete se dívat na obrazovku? Potlačení šumu můžete povolit také dotykem na AirPods. Stiskněte a podržte dřík jednoho AirPod (stiskněte stejnou oblast jako při přehrávání / pozastavení zvuku nebo přijetí / ukončení telefonního hovoru). Držte, dokud neuslyšíte zvonění. Každá zvuková signalizace signalizuje, že jste se pohybovali mezi nastavením Noise Control: Noise Cancellation, Transparency nebo Off. Když je vybráno potlačení šumu, přestaňte držet. Můžete také použít Siri k zapnutí potlačení šumu. Stačí aktivovat Siri a říct: „Siri, zapni potlačení šumu.“

Jak vypnout potlačení šumu na AirPods Pro

Chcete přestat používat potlačení hluku? Vypněte jej podle pokynů v kterékoli z předchozích částí. V závěrečné fázi klepněte na Vypnuto nebo Průhlednost aktivujte režim průhlednosti.

Jak funguje potlačení hluku na AirPods Pro

Zrušení šumu je součástí funkce AirPods Pro zvané Noise Control. Noise Control má dvě příchutě: Noise Cancellation a Transparency. Oba zlepšují váš zážitek z poslechu odfiltrováním šumu v pozadí. To také znamená, že můžete poslouchat při nižší hlasitosti a snížit tak možnost poškození sluchu. Noise Control využívá vestavěný mikrofon AirPods k detekci úrovní okolního zvuku a pomocí softwaru tyto zvuky filtruje. Režim průhlednosti umožňuje některé zvuky, například hlasy, s myšlenkou, že je budete i nadále chtít slyšet. Zrušení šumu je trochu jiné. Blokuje co nejvíce zvuku, dává pocit, že vás obklopuje to, co posloucháte, a drasticky snižuje hladinu hluku všeho kolem vás.