Skip to content

Jak získat tuřín při křížení zvířat

12 de Srpen de 2021
001 how to get turnips in animal crossing 3bae3b20b4a646f694092fda3fcb9528

Tuřín je jedinečnou položkou v Animal Crossing: New Horizons, protože vám může rychle vydělat tunu primární formy měny, zvony, Animal Crossing. Mohou však být také riskantní investicí a mohou způsobit ztrátu zvonů, pokud je neprodáte ve správný čas. Naučte se hrát na „stonkovém trhu“ a zbohatněte na tuřínu.

Kde koupit tuřín v křížení zvířat

Hráči si mohou koupit pouze tuřín od Daisy Mae, prodejce, který váš ostrov navštěvuje každou neděli od 4:00 do 12:00. Chcete -li od ní koupit tuřín, postupujte takto:

 1. Lokalizovat Daisy Mae. Bude se toulat po vašem ostrově, ale díky tuřínům na hlavě je snadno rozpoznatelná.

 2. Mluvit k Sedmikráska. Zeptá se vás, jestli chcete koupit tuřín, a řekne vám kupní cenu.

  Ceny tuřínu se pohybují mezi 90-110 zvony. Obecně budete chtít koupit vyšší množství, když je cena nižší, abyste maximalizovali návratnost.

 3. Vybrat Nějaký koupím. Daisy prodává tuřín v hromadách po 10. Můžete si koupit jen tolik, kolik unesete, ale můžete se vrátit po více, jakmile uvolníte místo v inventáři.

  Výběrem Koupím nějaké od Daisy Mae v Animal Crossing: New Horizons

 4. Zadejte počet tuřínů, které chcete koupit. Máte možnost zadat číslo ručně nebo vybrat Kupte si Max koupit tolik vodnice, kolik si můžete dovolit/nést (podle toho, co nastane dříve).

  Obrazovka nákupu tuřínu v Animal Crossing: New Horizons

 5. Potvrďte nákup výběrem Ano, koupím je.

  Potvrzení nákupu tuřínu v Animal Crossing: New Horizons

Vzhledem k tomu, že se Animal Crossing odehrává v reálném čase, budete si muset počkat na skutečnou neděli, než si budete moci koupit tuřín. Můžete však upravit systémové hodiny Nintendo Switch na „cestování časem“ na jiné datum, abyste čekací dobu přeskočili.

To znamená, že cestování v čase je v komunitě Animal Crossing obecně odsuzováno, protože podkopává uvolněné tempo hry. Ostrovní akce můžete také zkazit díky automatické ukládání struktury Animal Crossing, takže je nejlepší být trpělivý a vyhnout se cestování časem, pokud můžete.

Jak uchovávat tuřín

Na rozdíl od ostatních položek ve hře nemůžete tuřín dát do svého domácího úložiště. Pokud byste od Daisy koupili hodně vodnice, váš inventář by byl pravděpodobně přetížený. Naštěstí můžete ve své domácnosti tuřín stále skladovat pouhým pádem na zem. Tímto způsobem nezaberou cenný prostor ve vašem inventáři a můžete je získat, až budete připraveni k prodeji.

Skladování tuřínu doma ve hře Animal Crossing: New Horizons

Jak prodávat tuřín

Nyní, když máte ve svém inventáři tuřín, je čas prodat. Bohužel nemůžete v neděli prodávat tuřín Nook’s Cranny, což znamená, že budete muset počkat na jeho prodej od pondělí do soboty (pokud jste netrpěliví, můžete také použít výše uvedenou metodu cestování časem a přeskočit dopředu Pondělí).

Pokus o prodej tuřínu v Nook's Cranny v Animal Crossing: New Horizons

Nook’s Cranny nabídne každý den jinou tuřín a hodnota může dramaticky kolísat. Ceny mohou být ve výjimečných případech až 15 zvonů nebo až 990 zvonů, což je místo, kde přichází koncept hraní na stopkovém trhu. Zkontrolujte cenu tuřínu každý den a zkuste prodat za více, než jste zaplatili. Budete na to mít také jen omezený čas, protože tuřín bude týden po nákupu shnilý a ztratí veškerou hodnotu.

Jak prodávat tuřín na ostrově přítele

Pokud se blížíte ke konci týdne a nenašli jste na svém ostrově rozumnou prodejní cenu, můžete navštívit ostrov jiného hráče a prodat tuřín. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je ověřit si u svých přátel a zjistit, zda mají lepší ceny. Pokud například Nook’s Cranny nabízí 50 zvonů na tuřín na vašem ostrově a 500 zvonů na vašem příteli, měli byste cestovat na jejich ostrov a maximalizovat své zisky! Cestování na ostrov přítele:

 1. Nechte svého přítele vygenerovat soubor Dodo Code takže můžete navštívit jejich ostrov.

 2. Popadněte tuřín a vydejte se na Dodo Airlines ve spodní části mapy.

  Stojící mimo Dodo Airlines v Animal Crossing: New Horizons

 3. Mluvit s Orville a vyberte chci létat.

  Volba Chci létat v Animal Crossing: New Horizons

 4. Vybrat Chci někoho navštívit.

  Výběrem Chci někoho navštívit v Animal Crossing: New Horizons

 5. Vybrat Prostřednictvím online hry.

  Vstupte do online hry v Animal Crossing: New Horizons

 6. Vybrat Hledejte pomocí Dodo Code a zadejte 5místné číslo svého přítele Dodo Code.

  Hledání přítele v Animal Crossing: New Horizons

  Případně se váš přítel může rozhodnout otevřít svou bránu jakýmkoli online přátelům. Pokud je jejich brána otevřená, nebudete muset zadávat a Dodo Code.

Jak prodávat tuřín na jiných ostrovech

Pokud návštěva přítele není možná, budete si muset najít jiný ostrov online. Naštěstí si hráči Animal Crossing vybudovali aktivní a vstřícnou komunitu kolem vodnice, takže je snadné najít jiného hráče, který by vás nechal přijít na jejich ostrov.

Nejlepší způsob, jak to udělat, je přes Turnip Exchange, webovou stránku, kde hráči zveřejňují své ostrovy a ceny tuřínu. Můžete procházet dostupné ostrovy, dokud nenajdete ten s cenou, která se vám líbí. Hráči vám ve svých příspěvcích sdělí všechna pravidla, kterými se musíte řídit, ale nebojte se: nikdy nebudete muset komunikovat přímo s majitelem ostrova.

 1. Najděte si frontu, ke které se chcete připojit.

  Vstupní stránka tuřínu Exchange

 2. Vybrat Připojte se k této frontě.

  Připojení k frontě na tuřínové burze.

 3. Typ vaše herní jméno. To najdete ve vašem Animal Crossing Cestovní pas.

  Zadání Animal Crossing: Nový název Horizon na tuřínové burze

 4. Až budete na řadě, budete moci navštívit majitele Dodo Code.

  Ve frontě tuřínu

 5. Zadejte Dodo Code na letišti ve hře a cestovat na hráčův ostrov.

Mnoho hráčů na střídačce tuřínu bude požadovat něco výměnou za používání svých ostrovů, jako jsou zvony, vstupenky na Nook Miles nebo konkrétní položky. Pokud nechcete platit žádné poplatky, můžete je odfiltrovat výběrem Ne pod Poplatky v horní části stránky.