Skip to content

Jak získat zdarma fotoknihy a další z Shutterfly

13 de Srpen de 2021
Lifewire How To Get Free Photo Books And More From Shutterfly 1358010 540daf35c6fe4d6492feab805116a74a

Jedním z mých oblíbených freebies jsou bezplatné fotoknihy. Fotografickou knihu vytvářím na památku pro každý rok i pro rodinné dovolené a speciální akce. Vzhledem k tomu, že fotoknihy mohou běžet kdekoli od 30 do 70 USD, ušetřím ročně stovky dolarů. Nejběžnější dostupné bezplatné fotoknihy jsou knihy Shutterfly zdarma. Jelikož je Shutterfly mým oblíbeným místem pro vytváření fotoknih, funguje to báječně. Prostřednictvím programů odměn a bulletinů můžete získat zdarma kódy Shutterfly a další kódy webových stránek fotoknih, které můžete uplatnit a získat zdarma fotoknihy. Přestože tyto kódy lze uplatnit u bezplatné fotoknihy, možná budete muset za nákup zaplatit poštovné.

Aktuální seznam bezplatných kódů Shutterfly

Zde je aktuální seznam kódů Shutterfly, které vám poskytnou bezplatnou fotoknihu, a některé další kódy, které vám poskytnou další bezplatné příspěvky nebo vám pomohou ušetřit na dopravě. Stačí navštívit Shutterfly a při platbě zadat promo kód.

  • Jedna karta zdarma s kódem CARD4U (Platnost vyprší 30. září 2021)
  • 101 bezplatných výtisků 4×6, 5 magnetů, jeden bezplatný umělecký tisk a jedna bezplatná sada adresních štítků pouze pro nové zákazníky, není vyžadován žádný kód. (Žádné datum vypršení platnosti)
  • Doprava zdarma do Kanady při objednávce nad 70 USD+ s kódem SHIPCAN70 (Platnost vyprší 30. září 2021)

Vydělávejte odměny a získejte zdarma fotoknihu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat bezplatné fotoknihy, je získat je prostřednictvím různých programů odměn. Každý program odměn vás přiměje dělat různé úkoly, abyste získali body, které pak můžete uplatnit na bezplatnou fotoknihu. Může se jednat o průzkumy, zadávání produktových bodů nebo o pravidelné návštěvy pravidelného přihlašování na web. Zde jsou programy odměn, pomocí kterých můžete pravidelně získávat bezplatné fotoknihy prostřednictvím:

Kellogg’s Family Rewards

Jako člen programu Kellogg’s Family Rewards můžete uplatnit své body buď za bezplatnou knihu Shutterfly ve velikosti 8×8 nebo 8×11. Můžete zadat kódy nalezené u produktů Kellogg, které zakoupíte, ale k dispozici je také spousta bezplatných kódů, které můžete použít na svůj účet.

Pampers Rewards

Další programy odměn, které vám umožňují vydělat zdarma knihy Shutterfly, jsou Pampers Rewards. Za 1 000 bodů můžete zdarma získat fotoknihu 8×8 od Shutterfly. Kódy odměn pro rozmazlování najdete na plenkách, ubrouscích a dalších produktech Pampers. Pravidelně také vydávají bezplatné kódy odměn na facebookové stránce Pampers.

Odměny Huggies

Huggies Rewards je další společnost, která vám umožňuje uplatnit body za bezplatné fotoknihy. Za nákup jejich produktů můžete získat odměny Huggies, ale také občas rozesílají zdarma kódy do svých e -mailů.

Swagbucks

Prostřednictvím Swagbucks můžete své peníze uplatnit a získat dárkové karty, které lze použít v Shutterfly, které můžete použít k výrobě fotoknihy. Swagbucks můžete vydělávat sledováním videí, hraním her, nakupováním a mnoha dalšími aktivitami.

Získejte zdarma kódy fotoknih na svůj e -mail

Věnujte pár sekund tomu, abyste se připojili k těmto zpravodajům, a během chvilky dostanete zdarma kódy fotoknih. Níže uvedené zpravodaje pravidelně rozesílají zdarma kódy fotoknih Shutterfly. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat tyto nevyžádané filtry, zda neobsahují bezplatné kódy fotoknih, které jste možná zmeškali.

Rodina IKEA

Připojte se zdarma k IKEA Family a získáte spoustu výhod, včetně běžných e -mailů, které někdy obsahují kódy fotoknih Shutterfly. Mezi další výhody IKEA Family patří péče o děti zdarma, káva nebo hot see zdarma a slevy.

Jo-Ann

Přihlaste se k odběru zpravodaje obchodu s textilem a řemeslnými výrobky Jo-Ann, protože často zasílají kód pro bezplatnou fotoknihu od společnosti Shutterfly.

Mateřství Mateřství

Dalším zpravodajem, ke kterému se budete chtít přihlásit, je zpravodaj o mateřství pro mateřství. Příležitostně rozesílají kódy pro knihy Shutterfly zdarma.