Skip to content

Jak získat zdarma západní patková písma pro WANTED plakáty

15 de Září de 2021
cartoon blank wanted poster pinned up with two drawing pins and small arrow rope noose 75488991 5a579b8ec7822d0037b97e39

Písma západního stylu jsou typicky desková písma-některá obyčejná, jiná efektní. Z nich jsou čtvercová patková písma hranatější, větší a odvážnější než většina ostatních patkových písem. Západní písma v tomto seznamu byla vybrána speciálně pro vytváření přizpůsobených plakátů „Wanted“. Všechny jsou k dispozici jednotlivě online. Mnoho z písemnic nabízí sbírky západních písem, která obsahují tato a jim podobná. Některá z těchto písem v západním stylu mají pouze velká písmena bez interpunkce. Pokud potřebujete velká i malá písmena a interpunkci, podívejte se na úplnou sadu písem, abyste potvrdili, že se s nimi dodává písmo, kterému dáváte přednost.

Nashville

Zdarma západní písmo – Nashville.

Nashville, zoufalý patkový patek, je typickým písmem plakátu „Wanted“. Jedno upozornění: Neobsahuje žádná čísla. Pokud chcete na svém plakátu částku odměny, budete muset čísla získat z jiného písma. Na velké „WANTED“ v horní části plakátu a dalšího textu však Nashville funguje skvěle.

Perdido

Perdido od The Scriptorium

Perdido.

Perdido je demo písmo pouze s velkými písmeny – žádná čísla ani interpunkce. Je to ve stylu podobné Nashville a Saddlebag, ale má více zoufalý vzhled.

kovbojové

Cowboys písmo od Sharkshock

Kovbojské písmo.

Cowboys je prostý, tlustý patkový patek. Těžší než ostatní zde zobrazená písma, má čísla, interpunkci a hvězdu velikosti Texasu, ale žádná malá písmena.

Showguide

Písmo průvodce

Písmo průvodce.

Zhuštěný deskový patek podobný Cowboys, Showguide má velká a malá písmena, číslice a několik interpunkčních znamének.

Podsedlová brašna

Písmo Saddlebag od Dietera Steffmanna

Písmo Saddlebag.

Široký, mírně dekorativní deskový patek, Saddlebag má velká a malá písmena, číslice, interpunkci a znaky s diakritikou.

Západní

Western od Jamese L. DeVriese

Západní písmo.

Western, který je trochu oblíbenější než Saddlebag, je podobný Perdidu, ale bez zoufalého vzhledu. Písmo obsahuje velká a malá písmena, číslice a základní interpunkci.

Edmunds zoufalý

Písmo Edmunds od Ray Larabie

Edmunds.

Edmunds Distressed vypadá trochu přívětivěji než jiná patková písma. Je k dispozici v pravidelných a nouzových verzích, z nichž druhá má drsné hrany.

Typodermické

1631694303 871 Jak ziskat zdarma zapadni patkova pisma pro WANTED plakaty

Tento uklizený deskový patek má vše: velká a malá písmena, číslice, interpunkci, matematické symboly, zlomky a ligatury „f“.