Skip to content

Jak získat zvony při přechodu zvířat

10 de Srpen de 2021
2020122320595400 02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D 53b1551e89294ff4bc98b9896484b129

Stejně jako ve skutečném životě jsou peníze palivem, které udržuje svět Křížení zvířat chugging. Zvony jsou hlavní formou měny v Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch a existuje celá řada způsobů, jak je vydělat. Jakmile budete mít v peněžence dostatek zvonů, budete si moci koupit oblečení a dekorace pro svého vesničana, ale praktičtější využití pro vaše zvony jsou platby do vašeho domova.

Vyměňte zákoutí mil za zvonkové poukázky

Během hraní s Nové obzory„Nook Miles“ budete vydělávat za různé a rozmanité herní úkoly. Ty samy o sobě nemají žádnou peněžní hodnotu, ale tyto Nook Miles můžete odnést na stroj Nook Stop v Resident Services. V pravém dolním rohu Resident Services je terminál. V nabídce terminálu můžete své Nook Miles uplatnit na řadu odměn, například zvonkový poukaz. Můžete si koupit tolik z těchto Bell voucherů, kolik můžete za 500 Nook Miles. Vezměte je do obchodu Nook’s Cranny a vyměňte je za Bells. jeden Bell Voucher vám vydělá 3 000 Bellů.

Prodej položek v křížení zvířat

Ve všeobecném obchodě Nook’s Cranny je od Timmyho a Tommyho Nooka spousta věcí k nákupu, ale těmto dvěma můžete za Bells prodat téměř cokoli, co vlastníte. Chcete -li to maximalizovat, zeptejte se Timmyho nebo Tommyho, co Žhavá položka dne je. Ať už je to jakýkoli předmět, určitě to bude něco, co dokážete vyrobit. Tyto položky se budou prodávat za více zvonů, než obvykle, vyrobte si tedy co nejvíce těchto položek a prodejte je, než se obchod na konci dne zavře.

Animal Crossing: Horké předměty New Horizons

Na svém ostrově pravděpodobně ulovíte různé ryby a brouky; některá z těchto tvorů mají v Nook’s Cranny vysokou hodnotu bez ohledu na to, jaký je den, jako jsou tarantule, císařští motýli nebo velké ryby, jako jsou jeseteři. Budete také kopat zkameněliny kolem vašeho ostrova a můžete zkameněliny, které Blathers ve vašem muzeu vyhodnotil, prodat Nook’s Cranny za tučnou cenu. Řada návštěvníků a nehratelných postav na vašem ostrově si vezme také určité položky. Prodejce rostlin a květin Leif například vezme vaše plevele a prodá je za vyšší cenu než Nook’s Cranny. Stejně tak CJ udělá totéž pro ryby a Flick pro chyby, oba nakupují své příslušné druhy předmětů o 50% více, než je cena, kterou Nook’s Cranny nabízí.

Pěstujte stromky s penězi

Ostrovy v Animal Crossing jsou osídleny ovocnými stromy, ale fantazii si můžete splnit také vysazením stromů peněz. Každý den na vašem ostrově najdete zlaté zářící místo někde náhodně na vašem ostrově. Použijte lopatu a vykopejte na tom místě díru a vy si vezmete pytel 1000 zvonů. To však zanechá v zemi zářící díru. Zde můžete zasadit Bell Tree.

Animal Crossing: New Horizons Bells dig původní obrázek

Vezměte z peněženky libovolný počet zvonů a zakopejte je do této zářící díry. Pokud pohřbíte množství zvonů rovné nebo menší než 10 000, máte zaručeno, že vypěstujete strom, který spadne třikrát tolik zvonů. Po 10 000 Bells však bude váš výnos ponechán na pravděpodobnosti. Existuje šance, že můžete pohřbít mnohem vyšší částku než 10 000, ale více než pravděpodobné, že skončíte pěstováním stromu, který vám dá tři pytle po 10 000 zvonů.

Hledání zvonů na vašem ostrově

Mnoho hráčů Animal Crossing si denně zvyká bít na skalách a stromech kolem svého ostrova, s možností těžby řemeslných materiálů a hledání předmětů. Otřesy stromů mohou také upustit malý počet zvonů. Každý den však jeden z mnoha kamenů na vašem ostrově bude obsahovat zvony místo obvyklých kamenů a železných nugetů.

Animal Crossing: New Horizons money rock

Jakmile najdete ten kámen, udeřte do něj lopatou nebo sekerou celkem osmkrát za sebou. Pokud tak učiníte, vyděláte přibližně 20 000 zvonů.

Tuřínový trh

Každou neděli před polednem bude prodávat cestující prodejce jménem Daisy Mae tuřín. Tyto ceny se budou v průběhu času lišit a jejich prodejní cena v Nook’s Cranny bude v průběhu týdne podobně kolísat. Toto je v podstatě akciový trh Nové obzory, a čekání na správnou příležitost, kdy je hodnota tuřínu tak vysoká, jak jen může být, vám může přinést velké množství zvonů. Poraďte se se svými přáteli, jaké jsou ceny tuřínu na jejich ostrovech.

Na co použít zvony

Zvony se používají k nákupu různého zboží po celém světě Animal Crossing: New Horizons. Spolu s položkami v Nook’s Cranny si můžete koupit oblečení v obchodě Able Sisters. Cestující prodejci se také zastaví na vašem ostrově a prodají své zboží. Ještě důležitější je, že pomocí Bells můžete splácet hypotéku na dům prostřednictvím terminálu v rezidentských službách. Můžete také mluvit s Tomem Nookem a utrácet Bells za upgrady vašeho domova a přidání infrastruktury na váš ostrov, jako jsou mosty a svahy.