Skip to content

Jak zjistit, kdo sdílel váš příspěvek na Facebooku

1 de Srpen de 2021
facebooksharing 5c0f9f3346e0fb0001fb71fe

Co vědět

 • Nejjednodušší způsob: Zkontrolujte oznámení. Vybrat Alarmový zvonek v pravém horním rohu Facebooku zobrazíte všechna oznámení.
 • Druhý nejjednodušší způsob: Zkontrolujte původní příspěvek. Vyhledejte text s textem jako „# podíl”Kde # je počet provedených sdílení.
 • U starších příspěvků v Vyhledávací pole, zadejte frázi připojenou k příspěvku a poté stiskněte Vstupte. Na levé straně vyberte Příspěvky od vás > Podíl.

Tento článek vysvětluje dva snadné způsoby, jak zjistit, kolik sdílení má váš příspěvek na Facebooku a jak jej zobrazit u starších příspěvků. Pokyny platí pro jakýkoli webový prohlížeč, který si prohlíží Facebook.

Zkontrolujte svá oznámení

Pokud jste nedávno něco zveřejnili, nejsnadnější způsob, jak zjistit, zda je sdíleno, je zkontrolovat oznámení. Klepněte na poplašný zvonek v pravém horním rohu Facebooku a podívejte se, jaká nová oznámení jsou k dispozici. Pokud byl příspěvek sdílen, sdělí vám jméno člověka a kolik hodin jej sdílel. Můžete také obdržet e -mail, který vás o tom bude informovat, v závislosti na tom, zda máte nastavené aktualizace e -mailů.

Zkontrolujte původní příspěvek

Je možné přímo z vaší časové osy zkontrolovat, zda někdo sdílel váš obsah.

 1. Vyberte své jméno na hlavní stránce na Facebooku.

 2. Přejděte dolů a podívejte se na své příspěvky.

 3. Pokud vidíte text přímo pod příspěvkem, který říká něco jako „1 sdílení“ (nebo více, pokud jste oblíbení), znamená to, že byl sdílen.

 4. Výběrem textu získáte další informace o tom, kdo jej sdílel. Informace mohou obsahovat jméno přítele, který je sdílel, cokoli dalšího, co do něj přidali, například komentář, a jakékoli komentáře, které mohli obdržet od svých přátel. Některé příspěvky se však nemusí zobrazit kvůli nastavení ochrany osobních údajů dané osoby.

Jak najít starší příspěvky

Jak zjistíte, kdo už dávno sdílel příspěvek? Je to trochu složitější, ale stále poměrně jednoduché. Vybrat vyhledávací pole v horní části Facebooku a zadejte frázi připojenou k příspěvku, poté stiskněte Vstupte. Na levé straně výsledků vyberte Příspěvky od vás zobrazte svůj dřívější příspěvek, poté vyberte Podíl abyste viděli, kdo další to sdílel.

 1. Vybrat vyhledávací pole v horní části Facebooku a zadejte frázi připojenou k příspěvku, poté stiskněte Vstupte.

  Vyhledávání starších příspěvků na Facebooku ke sdílení

 2. Na levé straně výsledků vyberte Příspěvky od vás abyste viděli svůj dřívější příspěvek.

 3. Vybrat Podíl abyste viděli, kdo další to sdílel. Chcete zjistit, co dalšího na toto téma říkají vaši přátelé? Vybrat Tví přátelé zobrazit související příspěvky.

Jak zjistit, kdo sdílel další příspěvky

Někdy můžete chtít zjistit, kdo sdílel veřejný příspěvek, který není váš. Je to stejně jednoduché. Přejděte na dotyčný příspěvek, například na stránce na Facebooku nebo na účtu přítele, a poté vyberte Podíl. Zobrazí se seznam lidí, kteří příspěvek sdíleli.

Facebookový příspěvek sdílený mnoha uživateli

V závislosti na nastavení ochrany osobních údajů dané osoby se nemusí zobrazit každý, kdo příspěvek sdílel.