Skip to content

Jak zrušit objednávky, členství a bezplatné zkušební verze Instacart

12 de Červenec de 2021
cancelinstacart eb3666a0a7a5493b859e7577e932e4d5

Co je třeba vědět

 • Zrušení objednávky :: Účet > Vaše objednávky > Zobrazit podrobnosti objednávky > Zrušit objednávku.
 • Zrušení Express: Účet > Instacart Express > Ukončit členství > Pokračujte ve zrušení > Konec.
 • Chcete-li zrušit již probíhající objednávku nebo uzavřít svůj účet, kontaktujte zákaznický servis Instacart.

Tento článek podrobně popisuje, jak zrušit objednávku, členství nebo bezplatnou zkušební verzi Instacart.

Jak zrušit objednávku Instacart

Instacart vám umožňuje zrušit objednávky, získat plnou náhradu a platit žádné poplatky, pokud osobní zákazník ještě nezačal nakupovat vaši objednávku. Proces je velmi snadný a můžete to udělat sami prostřednictvím aplikace nebo webu Instacart, aniž byste kontaktovali zákaznický servis.

Zrušení objednávky Instacart prostřednictvím webových stránek

Pokud používáte Instacart na webu, můžete objednávku zrušit přímo na webu pomocí těchto kroků:

 1. Přejděte na Instacart.com, přihlaste se a klikněte Účet.

  Tlačítko účtu Instacart

 2. Klepněte na Vaše objednávky.

  Instacart své objednávky

 3. Vyhledejte objednávku, kterou chcete zrušit, a klikněte na zobrazit detail objednávky.

  Instacart Zobrazit podrobnosti objednávky

 4. Klepněte na zrušit objednávku.

  Instacart Zrušit objednávku

 5. Klepněte na zrušit moji objednávku potvrdit zrušení.

  Instacart Tlačítko Zrušit moji objednávku

Zrušení objednávky Instacart pomocí aplikace

Objednávku Instacart můžete také zrušit pomocí aplikace ve vašem mobilním zařízení. Proces je podobný používání webových stránek.

 1. Klepněte na ikonu Účet ikona.

 2. Klepněte na Vaše objednávky.

 3. Klepněte na ikonu objednat chcete zrušit.

 4. Na stránce objednávky klepněte na zrušit objednávku.

 5. Potvrďte zrušení objednávky.

Problémy se zrušením objednávek Instacart

Objednávku Instacart můžete zrušit, i když již probíhá nákup nebo doručení, a přesto vám bude vrácena plná částka, ale může vám být účtován storno poplatek. Navíc nemůžete zrušit probíhající objednávku sami. Pokud chcete zrušit objednávku, u které již probíhá nákup nebo doručení, budete muset kontaktovat zákaznický servis Instacart a požádat o ni. Pokud nevidíte zrušit objednávku v aplikaci nebo na webu, to znamená, že vaše objednávka již byla pravděpodobně přiřazena nakupujícímu. V takovém případě budete muset kontaktovat zákaznickou podporu a objednávku zrušit.

Jak zrušit Instacart Express

Instacart Express je předplacená služba s ročním členským poplatkem, která je určena pro lidi, kteří tuto službu hodně využívají. Snižuje minimální částku objednávky a odstraňuje poplatky za doručení, takže vám může ušetřit značné množství peněz, pokud objednáváte prostřednictvím Instacart pravidelně. Pokud zjistíte, že Instacart právě nepoužíváte tolik, kolik jste očekávali, můžete své členství v Express kdykoli zrušit. Částečné vrácení peněz není k dispozici, takže zrušení služby se projeví až při příštím datu obnovení. Stejným postupem můžete zrušit bezplatnou zkušební verzi Instacart Express během prvních 14 dnů používání. 15. den převede Instacart vaši bezplatnou zkušební verzi na normální placené členství a zaúčtuje způsob fakturace, který jste zadali během procesu registrace. Zde je postup, jak zrušit vaše členství v Instacart Express:

 1. Přejděte na Instacart, přihlaste se a klikněte Účet.

  Účet Instacart Express

 2. Klepněte na Instacart Express.

  Instacart Express v nabídce

 3. Klepněte na Ukončit členství.

  Tlačítko Instacart Express Konec členství

 4. Klepněte na Pokračujte ve zrušení.

  Instacart Express Pokračujte ve zrušení

  Pokud si myslíte, že byste mohli změnit názor, můžete kliknout Nastavit připomenutí obdržet připomenutí před dalším datem fakturace. Až přijde připomenutí, nezapomeňte zrušit, jinak vám bude účtována částka.

 5. Vyberte důvod odchodu a pokud chcete, přidejte další podrobnosti, nebo stačí kliknout Konec.

  Potvrzení zrušení členství

Pokud jste se za posledních 15 dní zaregistrovali na Instacart a nezadali jste žádné objednávky, můžete obdržet vrácení peněz. Ve všech ostatních případech vaše zrušené členství zůstane v platnosti a do data fakturace jej budete moci nadále používat. V té době bude vaše členství ukončeno.

Jak zrušit účet Instacart

Dokud se nezaregistrujete do Instacart Express, s udržováním otevřeného účtu nejsou spojeny žádné poplatky. To znamená, že můžete mít svůj účet otevřený pro případ, že byste jej v případě nouze potřebovali, a nikdy nic nezaplatíte, pokud skutečně neprovedete objednávku. Pokud máte účet Instacart Express a zrušíte jej pomocí výše uvedené metody, můžete si svůj bezplatný účet ponechat, aniž byste platili jakékoli další poplatky. Pokud si zjistíte, že jste příliš zaneprázdněni nakupovat, nebo za okolností, kdy nemůžete opustit dům, zůstanou otevřené dveře, abyste si mohli nakoupit nějaké potraviny. Pokud opravdu chcete svůj účet Instacart nadobro zrušit, musíte kontaktovat Instacart prostřednictvím jejich centra nápovědy, e-mailu nebo bezplatného telefonního čísla zákaznické podpory a požádat o uzavření. Neexistuje žádná automatizovaná metoda k dosažení takového uzavření, takže jedinou možností je kontaktovat zákaznickou podporu. Abyste mohli svůj účet úplně smazat, budete muset uvést jméno, které jste použili k vytvoření účtu, přihlašovací e-mailovou adresu a přidružené telefonní číslo.