Skip to content

Je Discord Down … nebo je to jen vy?

5 de Červenec de 2021
is discord down or is it just you 5025695 c342552e6c4c4383b284301c8b56d664

Pokud se nemůžete přihlásit k Discordu, chatovací služba může být nefunkční, nebo se může jednat pouze o problém s vaším počítačem, aplikací Discord nebo dokonce s vaším účtem Discord. Někdy může být obtížné zjistit, zda došlo k výpadku Discordu pro všechny, nebo jestli jste to jen vy, ale obvykle existují náznaky, o které se jedná. Zde je návod, jak zjistit, zda je Discord nefunkční nebo jestli jde o problém s vaší technologií. Pokyny v tomto článku platí obecně pro všechna zařízení, která se mohou připojit k Discordu.

Jak zjistit, zda svár nefunguje

Pokud si myslíte, že servery Discord nefungují pro všechny, vyzkoušejte následující kroky:

 1. Zkontrolujte stránku Discord Service Status a zjistěte, zda nedošlo k problémům.

  Tato stránka je hostována společností Discord, takže pokud dojde k významnému problému se službou, informace zde nemusí být k dispozici.

 2. Vyhledejte na Twitteru #discorddown. Věnujte pozornost tomu, když lidé tweetují o tom, že je Discord nefunkční. Pokud jsou tweety nedávné, mohou mít stejné problémy, na jaké narazíte.

  #discorddown - hashtag na Twitteru

 3. Když jste na Twitteru, podívejte se na stránku Twitteru společnosti Discord, kde najdete veškeré informace o tom, zda je služba nefunkční. Discord zde často nezveřejňuje servisní informace, ale stojí za to se na něj rychle podívat.

  Zrušit účet Twitter

  Pokud nemůžete otevřít ani Twitter, pak je problém pravděpodobně na vaší straně nebo u vašeho ISP.

 4. Použijte web pro kontrolu stavu třetí strany, například Down For Everyone or Just Me, Downdetector, Is It Down Right Now? A Outage.Report.

  Stránka Discord Downdetector

  Pokud s Discordem nemá problém nikdo jiný, pak je problém pravděpodobně na vašem konci.

Co dělat, když se nemůžete připojit k sváru

Existuje několik věcí, které můžete vyzkoušet, pokud se zdá, že Discord funguje dobře pro všechny ostatní, ale stále máte problémy s připojením:

 1. Ujistěte se, že opravdu navštěvujete www.discord.com. Pokud používáte aplikaci Discord, ujistěte se, že se jedná o oficiální aplikaci Discord pro PC, Linux, Mac, iOS a Android.

 2. Pokud nemůžete získat přístup k Discordu z webového prohlížeče, zkuste použít aplikaci Discord. Pokud aplikace nefunguje, zkuste místo toho použít prohlížeč. Určete, zda existuje konkrétní zařízení nebo metoda, která nefunguje.

 3. Zavřete všechna okna prohlížeče, počkejte 30 sekund, otevřete jedno okno a zkuste znovu přistupovat k programu Discord. Totéž udělejte s aplikací Discord, pokud používáte tablet nebo smartphone, ale ujistěte se, že aplikaci skutečně zavíráte; Zjistěte, jak zavřít aplikace pro Android a jak ukončit aplikace na iPhone. Pokud si myslíte, že se prohlížeč nebo aplikace nezavírá správně nebo se zasekl, restartujte zařízení a zkuste to znovu.

 4. Vymažte mezipaměť prohlížeče. Vymazání mezipaměti pravděpodobně vymaže všechny chyby, které mohly být zavedeny při procházení internetu.

 5. Vymažte soubory cookie svého prohlížeče. Stejně jako čištění mezipaměti funguje i vymazání souborů cookie prohlížeče. Tyto malé kousky informací mohou někdy způsobit chyby, takže je užitečné je vymazat a začít znovu.

 6. Vyhledejte ve svém počítači malware. Malware může způsobit nejrůznější problémy, které se nezdají souviset s malwarem. I když jste skenovali nedávno, zkuste pro jistotu znovu vyhledat viry a další malware.

 7. Restartujte váš počítač. Není to legrační, jak se zdá, že restartování opravilo tolik věcí? Restartování počítače může vyřešit řadu dočasných problémů. Zkusit to. Možná vás překvapí, jak dobře to funguje.

 8. Je to nepravděpodobné, ale může dojít k problému s vaším serverem DNS. Chcete-li zkusit přepnout servery DNS, existuje spousta způsobů, jak to udělat s bezplatnou a veřejnou možností, i když mějte na paměti, že je to docela pokročilé řešení.

Pokud ještě nic nefungovalo, máte pravděpodobně problém s internetem na svém konci. Požádejte svého ISP o další pomoc.

Chybové zprávy o sváru

Discord je většinou poměrně spolehlivá služba, ale když má problémy, často zobrazuje chybové zprávy, které vysvětlují, proč se nemůžete připojit. Například:

 • Svár Žádná trasa. K této chybě dochází při pokusu o připojení k hlasovému kanálu a vaše síť se k němu nemůže připojit. Obvykle je to způsobeno příliš nadšenou VPN, firewallem nebo antivirem. Někdy to opraví restart, jindy je třeba nastavit Discord jako výjimku ve vaší bráně firewall nebo antiviru.
 • Discord se neotevře. To se stane, když nastane problém s vaší aplikací. Přeinstalujte aplikaci nebo přepněte na verzi pro prohlížeč.

Pokud Discord nefunguje se zprávou o údržbě, počkejte, až to bude vaše jediná možnost. Služba by se měla brzy obnovit.