Skip to content

Je Mediacom dole … nebo jste to jen vy?

10 de Srpen de 2021
Mediacomoutagemap 067f88aca591414eb04b103a36693e0c

Když se něco pokazí se službami internetu a kabelové televize společnosti Mediacom, není vždy snadné zjistit, zda to ovlivňuje mnoho lidí v různých státech, nebo je to pro vás jen problém. Existuje však několik věcí, které můžete udělat, abyste na to přišli. Tento článek vysvětluje, jak:

 • Zkontrolujte rozsáhlé výpadky v síti Mediacomu.
 • Odstraňte běžné problémy s internetem a televizí na vaší straně.

Jak zjistit, zda je Mediacom nefunkční

Pokud si myslíte, že Mediacom nemusí fungovat pro každého, proveďte rychlou kontrolu těchto informací o rozšířených informacích o výpadku.

 1. Hledat na Twitteru #mediacomdown. Podívejte se na časová razítka tweetu, která naznačují, že ostatní lidé mají problémy s Mediacom jako vy. Zatímco jsi na Twitteru, podívejte se na stránku Twitteru Mediacomu zjistit, zda má nějaké aktualizace.

 2. Podívejte se na facebookovou stránku Mediacomu. Pokud dojde k rozsáhlému problému, společnost o něm může zveřejnit informace.

 3. Použijte webovou stránku „kontroly stavu“ třetí strany, jako je Downdetector, Downhunter nebo Outage.Report. Tyto stránky nabízejí mapy pokrytí a další informace, které vám ukážou, kde přesně se v síti Mediacomu vyskytují problémy a jaké služby (internet nebo televize) jsou ovlivněny.

Co dělat, když se nemůžete připojit k Mediacom

Řešení potíží má různé formy v závislosti na tom, která služba vám způsobuje problémy. Zkuste tyto tipy odhalit, kde může být problém.

 1. Zkontrolujte stav svého účtu na Mediacom. Potvrďte, že je váš účet aktuální a není ve stavu, který blokuje vaše služby.

 2. Zkontrolujte problémy s připojením k internetu různými způsoby. Navíc se ujistěte, že jste nepřehlédli zjevné věci, jako například:

  • Jsou všechny kabely správně zapojeny mezi zařízeními?
  • Zobrazuje internetový modem nějaké chybové zprávy?
  • Funguje vaše Wi-Fi správně?
  • Zdá se, že nějaké objekty blokují internetové signály?
  • Funguje vaše domácí elektroinstalace?
 3. Pokud je problém při sledování vašich televizních pořadů, proveďte základní kontroly odstraňování problémů s TV/kabelovým přijímačem. Hledat:

  • Uvolněné připojení: Podívejte se na kontrolky, zkontrolujte, zda je kabelová skříňka řádně zapojena a zda je zapnutá. Nezapomeňte zkontrolovat připojení HDMI.
  • Problémy s baterií: Ručně zapněte televizor a kabelový přijímač a poté pomocí dálkového ovladače oba vypněte. Pokud dálkový ovladač nefunguje, vyměňte baterie.
  • Problémy se vstupem: Je vstup nastaven na TV? Stiskněte tlačítko INPUT na televizoru a přejděte na správnou možnost pro váš televizor, pokud není.
  • Je Wi-Fi správně připojeno k vaší chytré televizi?

  Pokud tyto kontroly problém nevyřeší, zkuste restartovat kabelový přijímač. Pokud potíže přetrvávají, podívejte se na tuto stránku pro řešení potíží Mediacom, kde najdete další tipy pro kabelové přijímače a tipy pro chybová hlášení digitální televize.

 4. Pokud máte kabelový modem, problém může být v telefonu k němu připojenému. Pokud všechny ostatní telefony fungují kromě telefonu připojeného ke kabelovému modemu, zkuste odpojit napájecí kabel problémového telefonu a znovu jej zapojit. Poté:

  • Ujistěte se, že jsou všechny kabely správně připojeny mezi telefonem a kabelovým modemem.
  • Zkontrolujte, zda jiná elektrická zařízení neruší modem: Je umístěn příliš blízko počítačů, monitorů, spotřebičů nebo jiných elektrických zařízení?
  • Zkuste resetovat modem.
 5. Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto kroky a věci stále nefungují, kontaktujte zákaznický servis Mediacom na čísle 1-855-633-4226 nebo na Twitteru. Můžete jim také poslat textovou zprávu na číslo 66554.