Skip to content

Je PayPal nefunkční … nebo jste to vy?

31 de Červenec de 2021
is paypal down or is it you 4801756 1652d3f13eb44e2a8e0c0d9e7ad102b7

Pokud se nemůžete připojit k webu PayPal nebo jeho aplikaci, může dojít k výpadku PayPal. Pokud se obáváte, že PayPal nefunguje, je důležité vědět, jestli služba nefunguje, nebo jestli jste to jen vy. Naštěstí existuje několik klíčových způsobů, kterými můžete zjistit, zda jste problém vy nebo zda je PayPal právě teď mimo provoz. Pokyny v tomto článku platí pro web PayPal i pro případ, že je aplikace PayPal mimo provoz.

Jak zjistit, zda je PayPal nefunkční

Pokud si myslíte, že je PayPal nefunkční pro všechny, nejen pro vás, vyzkoušejte tyto jednoduché kroky a zkontrolujte, zda máte pravdu.

 1. Zkontrolovat PayPal Twitter účet.

  Toto by měl být vždy váš první hovor, protože oficiální účet Twitter je dobrým zdrojem aktuálních informací. Zkontrolujte, zda je to pouze oficiální účet PayPal Twitter, který kontrolujete.

 2. Hledat na Twitteru #PayPaldown. Pokud je stránka nedostupná pro všechny, někdo o ní pravděpodobně již tweetoval. Zkontrolujte tweety, ale také věnujte pozornost časovým razítkům tweetu, abyste se ujistili, že nediskutují o dřívější době, kdy PayPal nefungoval.

  Hashtag Paypal Down na Twitteru

  Nemáte přístup k Twitteru? Vyzkoušejte další hlavní weby, jako je Google nebo YouTube. Pokud je nemůžete zobrazit, problém je téměř jistě na vaší straně nebo u vašeho ISP.

 3. Použijte webovou stránku „kontroly stavu“ třetí strany. Mezi oblíbené možnosti patří Down For Everyone Or Just Me, Downdetector, Is It Down Right Now? A Outage.Report. Všichni vám řeknou, zda PayPal funguje pro všechny ostatní.

  Web Down Detector kontroluje Paypal.com

Pokud nikdo jiný nehlásí problém s PayPal, pak je problém pravděpodobně v něčem na vaší straně.

Co dělat, když se nemůžete připojit k PayPalu

Pokud se zdá, že PayPal funguje dobře pro všechny ostatní, ale pro vás, můžete vyzkoušet několik věcí.

 1. Ujistěte se, že skutečně navštěvujete www.PayPal.com a ne neoficiální klon. Vzhledem k povaze PayPalu existuje mnoho stránek, které se ho snaží vydávat. Ujistěte se, že máte přístup ke správnému webu.

 2. Pokud nemáte přístup k PayPal z webového prohlížeče, zkuste použít aplikaci PayPal. Pokud se zdá, že připojení k PayPalu prostřednictvím aplikace nefunguje, zkuste místo toho použít prohlížeč ve svém smartphonu nebo tabletu.

 3. Zavřete všechna okna prohlížeče, počkejte 30 sekund, otevřete jedno okno a poté zkuste znovu vstoupit na web PayPal. Totéž proveďte s aplikací PayPal, pokud používáte tablet nebo smartphone. Ujistěte se, že aplikaci zavíráte správně. Zjistěte, jak zavírat aplikace pro Android a jak ukončit aplikace na iPhone úplnou metodou, než je jednoduše zavřít. Pokud se zdá, že se okno aplikace nebo prohlížeče zaseklo a nezavírá se správně, zkuste místo toho restartovat zařízení.

 4. Vymažte mezipaměť prohlížeče.

 5. Vymažte soubory cookie svého prohlížeče.

 6. Zkontrolujte, zda váš počítač neobsahuje malware.

 7. Restartuj svůj počítač.

 8. Občas může dojít k problému se serverem DNS. Pokud se vám líbí přepínání serverů DNS, existuje mnoho bezplatných a veřejných metod, ale mohou vyžadovat pokročilejší znalosti.

Zkontrolujte připojení k internetu

Pokud pro vás PayPal nic nevyřešilo, můžete mít problém s připojením k internetu. Jeden takový problém může být, když máte příliš mnoho zařízení využívajících šířku pásma vaší sítě, což nakonec zpomaluje váš internet, takže jej nemůžete používat, ale může to být složitější. Kontaktujte svého ISP a získejte další pomoc.

Chybové zprávy PayPal

PayPal může zobrazovat standardní chyby stavového kódu HTTP, jako je 500 Internal Server Error, 403 Forbidden a 404 Not Found, ale může také zobrazovat specifické chybové kódy exkluzivně pro PayPal. Zde jsou některé z nejběžnějších.

 • PA_Long_Error_Authentication: To znamená, že jste nesprávně zadali své uživatelské jméno nebo heslo. Zadejte je znovu a mělo by to fungovat.
 • PA_Long_Error_User_Restricted nebo PA_Long_Error_User_Locked_Or_Inactive: Váš účet byl deaktivován nebo omezen. Kontaktujte PayPal a zjistěte, proč k tomu došlo.
 • Je nám líto, ale platbu vám nyní nemůžeme odeslat: Může to být buď proto, že je PayPal právě teď přetížený, nebo kvůli problému s vaší platební metodou. Pokud je to možné, zkuste jinou kartu nebo počkejte na později.

Pokud problém stále není vyřešen, zkuste jej počkat. Když je po PayPalu velká poptávka, může vyvolat tyto chybové zprávy, když je problém na konci aplikace nebo webu, ne na vašem.