Skip to content

Je Straight Talk Down … nebo jste to jen vy?

17 de Srpen de 2021
straighttalkoutagemap d7232dbe2495496e92c42773e2e6cc12

Co vědět

 • Síť Straight Talk může určitě dojít k výpadkům, ale často se místo toho něco pokazilo s vaším telefonem nebo místním připojením.
 • Samostatné odstraňování problémů vás může rychle připojit, aniž byste museli čekat na pomoc.

Jak zjistit, zda je nefunkční přímá konverzace

Pokud si myslíte, že Straight Talk může mít rozsáhlý výpadek, vyzkoušejte rychlé kontroly informací, než přejdete k řešení problémů s telefonem.

 1. Hledejte na Twitteru #StraightTalkdown. Podívejte se na časová razítka tweetu, která naznačují, že s nimi mají ostatní lidé problémy jako vy. Zatímco jste na Twitteru, podívejte se na stránku My Straight Talk Twitter zjistit, zda má nějaké aktualizace.

 2. Aktualizace najdete na facebookové stránce Straight Talk. Pokud dojde k rozsáhlému problému, společnost o něm může zveřejnit informace.

 3. Použijte webovou stránku „kontroly stavu“ třetí strany, jako je Downdetector nebo Outage.Report. Tyto stránky poskytují mapy výpadků a další informace, které vám přesně ukážou, kde a jaké problémy se v síti Straight Talk vyskytují.

Co dělat, když se nemůžete připojit k Straight Talk

Odstraňování problémů s telefonem znamená, že byste se měli podívat na problémy s telefonem fyzicky i s jeho internetovým nebo Wi-Fi připojením. Tyto tipy vám mohou pomoci odhalit, kde může být problém.

 1. Nejprve se přihlaste na Straight Talk, abyste se ujistili, že s vaším účtem není žádný problém.

 2. Zkontrolujte, zda jste v kryté servisní oblasti. V horní části obrazovky telefonu zkontrolujte pruhy síly signálu.

 3. Restartujte zařízení Android nebo restartujte iPhone. Někdy telefony ztratí klíčová připojení a jejich restartování je může znovu připojit.

 4. Zkontrolujte problémy se SIM kartou. Už jste si aktivovali telefon pomocí Straight Talk? Pokud váš telefon zobrazuje zprávu jako „Pouze nouzový“, „Neregistrovaná SIM“, „Žádná služba“ nebo „Registrace SIM karty se nezdařila“, může to být způsobeno tím, že telefon nebyl správně aktivován.

 5. Ověřte, že váš telefon není v režimu Letadlo. Tento režim deaktivuje všechny síťové aktivity, takže jeho nechtěné zapnutí vám může zablokovat hovory, textové zprávy a internetové aktivity. Na telefonech Android, přejeďte prstem dolů zkontrolujte nabídku nastavení. Pokud není režim Letadlo aktivní, ikona bude šedá. Pokud tomu tak není, klepnutím jej vypněte. Režim Letadlo můžete na iPhonech resetovat z Control Center.

 6. Zkontrolujte, zda je zapnuté nastavení volání přes Wi-Fi. To vyřeší většinu problémů, pokud jste jednoduše v oblasti se špatným pokrytím. Volání přes Wi-Fi můžete používat na telefonech s Androidem nebo telefonovat přes Wi-Fi také z iPhonu. Pokud váš telefon reaguje příliš pomalu, pravděpodobně jste snížili rychlost přenosu dat. K tomu může dojít, pokud jste použili vysokorychlostní přidělení dat nebo se nacházíte v oblasti, kde není obsluhována 4GLTE.

 7. Zkontrolujte nastavení sítě telefonu. Ujistěte se, že je zapnutý datový roaming pro případ, že se váš telefon přesune mezi sítěmi a nějak zavěsí. I když je zapnutý, vypněte jej a znovu zapněte, abyste jej resetovali.

 8. Zkontrolujte, zda je síťový režim nastaven na správné automatické nastavení pro váš konkrétní telefon. Náhodné přepnutí na špatné nastavení může způsobit problémy, proto vyberte nejvyšší automatické nastavení, které je pro vaše zařízení a plán k dispozici. Chcete -li zkontrolovat svůj na telefonech Android, přejděte na Nastavení > Připojení > Mobilní sítě zobrazíte nastavení síťového režimu. Pokud potřebujete změnit nastavení, klepněte na Režim sítě, a proveďte svůj výběr.

 9. Pokud váš telefon používá SIM kartu, zkontrolujte měděné pokovování, zda neobsahuje čipy nebo zda nedošlo ke změně barvy. Pokud vidíte něco zvláštního, kontaktujte Straight Talk.

 10. Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto kroky a věci stále nefungují, obraťte se na zákaznický servis Straight Talk na čísle 1-877-430-2355 nebo vytočte číslo 611611 z telefonu, pokud můžete. Budou požadovat vaše Straight Talk MEID DEC / sériové číslo a vaše číslo mobilního telefonu Straight Talk. Můžete také navštívit stránku FAQ, kde najdete další tipy pro řešení potíží.