Skip to content

Je Verizon Down … Nebo jste to jen vy?

17 de Srpen de 2021
is verizon down or is it just you 5069423 437db7b54e7c4a758e5f445dfa5edaea

Pokud se vám zdá, že vám nefunguje kabel Verizon nebo připojení k internetu, může ve vaší oblasti dojít k výpadku služby Verizon. Pokud se obáváte výpadku Verizon, je důležité vědět, zda je služba nedostupná pro vás nebo pro všechny. Naštěstí existuje několik jednoduchých, ale klíčových způsobů, kterými můžete zjistit, zda jste problém vy nebo zda právě teď došlo k výpadku internetu od společnosti Verizon.

Jak zjistit, zda je Verizon nefunkční

Výpadky bezdrátové sítě Verizon ve vaší oblasti? Nebo jsi to jen ty? Vyzkoušejte tyto jednoduché kroky a zjistěte, zda nedošlo k výpadku Verizon pro každého. K jejich kontrole budete potřebovat alternativní připojení k internetu. Váš smartphone je perfektní alternativou, protože na něm vypnete Wi-Fi a připojíte se pomocí signálu svého mobilního telefonu.

 1. Zkontrolovat Podpora společnosti Verizon Účet Twitter pro aktualizace. Účet můžete také tweetovat a ptát se na výpadky ve vaší oblasti, i když nemusí nabízet nejrychlejší reakce.

 2. Hledat na Twitteru #Verizondown. Pokud ISP nefunguje pro všechny, lidé o tom určitě budou tweetovat. Dávejte si pozor na to, kdy byly tweety odeslány, abyste si nečetli o dřívějším výpadku.

 3. Výpadky najdete na webu Verizon.

  Informační web o výpadku služby Verizon

  K potvrzení pro vaši oblast se budete muset přihlásit ke svému účtu Verizon.

 4. K nezávislému ověření toho, jak si Verizon v současné době vede, použijte webovou stránku „kontroly stavu“ třetí strany. Mezi oblíbené možnosti patří Downdetector, Is It Down Right Now? A Outage.Report. Všichni vám řeknou, zda Verizon funguje, a zahrnou komentáře od uživatelů s problémy.

Co dělat, když se nemůžete připojit přes Verizon

Pokud nikdo jiný nehlásí problém s Verizon, pak je problém pravděpodobně na vaší straně. Pokud se zdá, že Verizon funguje dobře pro všechny ostatní, ale pro vás, můžete vyzkoušet několik věcí.

 1. Restartujte router nebo modem. To často řeší problémy se sítí a je to nejlepší věc, kterou můžete zpočátku vyzkoušet.

 2. Zkontrolujte, zda je váš účet Verizon dosud plně zaplacen. Nezaplacená faktura může ovlivnit vaši službu.

 3. Zkuste jiné zařízení, které je také připojeno k síti Verizon Wi-Fi. Přepněte na telefon nebo tablet a zjistěte, zda to funguje. Pokud ano, pak víte, že váš problém je s jedním konkrétním zařízením. Pokud tomu tak je, několik dalších tipů může pomoci vyřešit problém s tímto zařízením.

 4. Vymažte mezipaměť prohlížeče.

 5. Vymažte soubory cookie svého prohlížeče.

 6. Zkontrolujte, zda váš počítač neobsahuje malware.

 7. Restartuj svůj počítač.

 8. Někdy může být problém se serverem DNS. Pokud vám vyhovuje přepínání serverů DNS, existuje mnoho bezplatných a veřejných metod, ale pro průměrného uživatele mohou vyžadovat složitější kroky.

Pokud se stále nemůžete připojit přes Verizon

Pokud pro vás připojení Verizon nic nevyřešilo, možná budete muset požádat o další pomoc jeho technickou linku. Do té doby vyzkoušejte na stránce pro odstraňování problémů podrobnější rady, které můžete vyzkoušet doma. Alternativně se problémy s poskytovatelem internetových služeb často vyřeší samy. Můžete to zkusit počkat v případě, že na konci Verizonu dojde k neohlášenému problému. Naštěstí bude problém vyřešen poměrně rychle.