Skip to content

Kde poslouchat hry MLB

9 de Srpen de 2021
baseball field 9f1d105d3cbe41b99bb008ef485e71cc

Hledáte baseball v rádiu? Ať už žijete ve městě, kde hraje váš baseballový tým, nebo tisíce kilometrů daleko, můžete zachytit zvuk a užít si hru naplno. Poslouchejte podcast vytvořený vaším oblíbeným týmem a nenechte si ujít živé hraní v rádiu. Chcete -li sledovat hry, podívejte se do místní sestavy kanálů pro MLB Network. Je k dispozici u mnoha poskytovatelů v USA, včetně Dish, DIRECTV a YouTube TV. Poskytuje celodenní pokrytí během sezóny a baseballové talk show v offseason.

Najděte číslo rozhlasové stanice MLB pro vlajkové stanice

Stránka Media Center MLB.TV na MLB.com uvádí vlajkové lodě rozhlasových stanic AM a FM, které zajišťují pokrytí baseballových týmů. Můžete vidět volací čísla pro rodné město každého týmu, kde se hra hraje, a dobu hry. Když hra skončí, vyhledejte si datum hry a poslouchejte hlavní momenty nebo zkrácenou verzi. Vlajkové stanice mají obvykle přidruženou síť geograficky oddělených menších stanic, které v den hry znovu vysílají zvuk z vlajkové stanice. Chcete -li zjistit, zda je k vám síťová stanice blíže, obraťte se na vlajkovou stanici a zeptejte se.

Poslouchejte baseball na satelitním rádiu

Spolu s pokrytím play-by-play nabízí předplatná rozhlasová služba Sirius XM fanouškům baseballu 24hodinové pokrytí baseballu prostřednictvím MLB Network Radio, prémiového rozhlasového kanálu věnovaného pokrytí Major League Baseball sedm dní v týdnu. Rádio MLB Network nabízí komplexní rozhlasové pokrytí Major League s denní řadou talk show pořádaných baseballovými odborníky a zasvěcenými, jako jsou Jim Bowden, Mike Ferrin, Jeff Joyce, Steve Phillips a Jim Duquette.

Zůstaňte v obraze díky podcastům MLB.com

MLB.com produkuje řadu baseballových podcastů, které obsahují 30 týmových podcastů a více než 20 obecných baseballových podcastů. Stáhněte si zdarma podcasty do svého mobilního zařízení a vezměte si baseball s sebou kamkoli jdete. K odběru těchto podcastů MLB se můžete přihlásit prostřednictvím iTunes nebo v libovolném přehrávači prostřednictvím kanálu RSS. Případně poslouchejte online a stáhněte si epizodu.

Získejte mobilní aplikace MLB Radio

MLB (dříve At Bat) je oficiální aplikace Major League Baseball a zdroj živého baseballu na vašem zařízení iPhone, iPad nebo Android. Aplikace účtuje měsíční nebo roční poplatek za všechny živé hry od prvního dne po světovou sérii. Spolu s baseballovými aplikacemi obecného zájmu má většina týmů MLB baseballovou aplikaci. Tyto aplikace se zaměřují na skóre, statistiky, plány, zprávy, obchodní informace a místní události jednoho týmu.

Objevte nové hráče v Minor League

Každý, kdo má zájem o nadcházející hráče, bude těžit z podcastu MLB Pipeline. Je nabitý exkluzivním pokrytím Minor League Baseball, které nikde jinde nenajdete. MiLB.com, oficiální web Minor League Baseball, a poskytuje fanouškům zvuk hry Minor League po celé zemi. Další informace najdete na stránce Listen Live.