Skip to content

Miles Morales: The Man, The Spider (-man), The Game

12 de Červenec de 2021
miles morales the man the spider man the game 5083891 a59a04b17da746a3a85fda077ac513f4

Jednou z největších her tvořících součást uvedení PlayStation 5 je Marvel Spider-Man: Miles Morales. Pokud je vaše hlavní zkušenost se Spider-Manem prostřednictvím filmů nebo jiných her, možná vás zajímá „kdo je Miles Morales?“. Čtěte dále a povíme vám všechno o Milesovi a jeho důležitosti pro vesmír Spider-Mana, abyste byli připraveni vyrazit do vzrušujícího světa Marvel’s Spider-Man: Miles Morales plně vybaven vším, co potřebujete vědět. Historie za Spider-Manem se skládá z mnoha různých komiksů a filmů, z nichž každý má svůj vlastní vzhled a alternativní vesmír o tom, jak se věci odehrávají. Pokusili jsme se zaměřit na nejobecnější cestu, aby byla pro nováčky ve světě Spider-Mana méně matoucí.

Kdo je Miles Morales?

V závislosti na komiksové sérii, kterou čtete, je Miles Morales „nejnovějším“ Spider-Manem, který po své smrti v roce 2011 zdědil plášť od verze Ultimate Spider-Mana, Petera Parkera.

Jak starý je Miles Morales?

Miles Morales je 15letý teenager, když poprvé přijme osobnost Spider-Mana. Díky tomu je o něco mladší než Peter Parker, kterého jsme viděli ve filmech Marvel Cinematic Universe, a zhruba o 8–13 let mladší než jiné verze Spider-Mana, které jsme v průběhu let viděli v komiksech, hrách a filmech.

Kdo hraje Miles Morales?

Miles Morales se dosud neobjevil v žádných hraných filmech ani televizních pořadech. Vystupoval však v mnoha animacích.

Kdo hlasy Miles Morales?

Miles Morales byl hlavní postavou animované ceny Oscara, Spider-Man: Into the Spider-Verse. Vyjádřil ho Shameik Moore. Miles Morales také účinkuje v animovaném seriálu Ultimate Spider-Man, kde ho vyjádřil Donald Glover.

Kromě toho Miles Morales také vystupuje v Marvel Super Hero Adventures a je vyjádřen Zacem Siewertem a objevil se v animovaném seriálu Spider-Man, vyjádřený Nadji Jeterem.

Jak vysoký je Miles Morales?

Miles Morales je obvykle považován za asi 5 stop 2 palce na výšku podle Marvel, ale byl také označován jako 5 stop 8 palců. To je méně než 5 stop 10 palců, za které je Peter Parker často považován.

Jak se Miles Morales stal součástí ságy Spiderman?

Miles Morales zdědil osobnost Spider-Mana po smrti Petera Parkera, ale je to trochu komplikovanější. Peter Parker se původně s Milesem spřátelil po náhlé smrti Moralesova otce, policisty, Jeffersona Davise. Představí ho neziskovému útulku FEAST, aby tam mohl pracovat jako dobrovolník. V té době Miles netuší, že Peter je Spider-Man, a to navzdory skutečnosti, že zbožňuje superhrdinu. Nakonec získá své vlastní pavoučí síly a řekne Petrovi, co se stalo, a dvojice se spojí nad svými podobnými schopnostmi. Po Parkerově náhlé smrti přebírá Miles Morales dědictví Spider-Mana, které je popsáno v komiksu Ultimate Comics: Fallout # 4.

Kdo vytvořil Miles Morales?

Myšlenka Milese Moralese byla poprvé projednána několik měsíců před zvolením Baracka Obamy za prezidenta USA v listopadu 2008. V té době šéfredaktor Marvel Comics Axel Alonso vysvětlil, že je důležité vytvořit postavu, která bude odrážet to, co se v té době vyvíjelo ve světě. Skutečnou postavu vytvořili spisovatel Brian Michael Bendis a umělkyně Sara Pichelli. V rozhovorech Bendis vysvětlil, že Moralesovo první vystoupení bylo silně ovlivněno vzhledem Donalda Glovera v pyžamu Spider-Man v epizodě televizního komediálního seriálu Community. Pichelli navrhl nový kostým Spider-Mana s tím, že Miles Morales oblékl převážně černý oblek s červeným popruhem a červeným logem pavouka, aby vynikl ve stylu Spider-Mana ve stylu Petera Parkera.

Jaká rasa je Miles Morales?

Miles Morales je afro-latino teenager afro-portorického původu. Jeho otec je Američan Afričana, zatímco jeho matka je Portoričan. V době svého vzniku, spolutvůrce Spider-Man, Stan Lee, schválil vytvoření s odvoláním na to, že Morales se stane pozitivním vzorem pro barevné děti.

Je Miles Morales první osobou barvy, která se stala Spider-Manem?

Ne, i když je nejslavnějším příkladem. Před Milesem byl Spider-Man 2099 vytvořen Peterem Davidem a Rickem Leonardim v roce 1992. Futuristické nové představení Spider-Mana, jeho skutečnou identitou byla identita Miguela O’Haru, genetika se sídlem v New Yorku a napůl Mexičana sestup, což z něj dělá první latino postavu, která má identitu Spider-Mana. Kromě účinkování v řadě komiksů se jeho postava objevila v televizním seriálu Ultimate Spider-Man: Web Warriors, v mnoha videohrách Spider-Man a naposledy byla vyjádřena Oscarem Isaacem v post-úvěrové scéně Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Čím se liší Miles Morales od předchozích postav Spider-Mana?

Mnoho let předpokládalo, že Spider-Man je vždy Peter Parker. Miles Morales je významnou změnou rozmanitějšího komiksového vesmíru. Nabídka pozitivního vzoru dětem barev je jedním ze způsobů, jakým Miles Morales otřásá, ale je také odlišný od Petera Parkera. Zatímco Peter byl trochu hloupý a stydlivý, Miles je mnohem více rozvážný jedinec s přáteli a tradiční dospívající zkušeností vedle svých povinností jako superhrdina. Má také jedinečné schopnosti, které Peter Parker nemá. Vedle typických schopností Spider-Mana, jako je nadlidská síla a rychlost, schopnost plazit se po stěnách a síla Spidey-Sense, může Miles Morales pomocí svých webových schopností maskovat sám sebe a stát se neviditelným. Dokáže také rychleji regenerovat zdraví a má schopnosti bioelektrokinézy, aby mohl ovládat přirozenou elektřinu svého těla a přeměnit ji na zbraň, která bude útočit na nepřátele.

Miles Morales se zdá být povědomý, ale nečtu komiksy. Odkud ho znám?

Jak již bylo zmíněno, Miles Morales skutečně přišel do hlavního proudu očí prostřednictvím Spider-Man: Into the Spider-Verse film. Pokud nedržíte krok s komiksy Spider-Mana, je téměř jisté, že jste ho už někdy viděli. Je hlavní postavou filmu a animace také nějakým způsobem vysvětluje, jak může v mnoha různých alternativních vesmírech existovat řada různých postav Spider-Mana. Je to perfektní úvod, pokud toho o Spider-Manovi moc nevíte, ale chcete se dozvědět více.

Jaké boty nosí Miles Morales ve filmu Spider-Man: In the Spider-Verse?

Miles Morales může být fiktivní postava, ale díky jeho obuvi inspirované botami Nike AJ-1 vyvinula Nike tenisky speciálně inspirované postavou. Známé jako Air Jordan 1 Retro High OG „Origin Story“, jsou tyto tenisky špičkovým červeno-bílým párem bot s reflexním textilem a lesklými akcenty, které napodobují animace filmu. Docela exkluzivní, neočekávejte, že budete moci snadno najít pár. Pokud to však uděláte, můžete mít pocit, že si s sebou vezmete malou část Miles Morales, ať jste kdekoli.

O čem je Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (The Game)?

Marvel Spider-Man: Miles Morales je úvodní titul pro PlayStation 5 a je k dispozici i pro PlayStation 4. Pokračuje od místa původního Marvelu Pavoučí muž uzavřel v návaznosti na Milese Moralese, jak hájí New York před hanebnými vlivy, včetně Roxxon Energy Corporation a high-tech zločinecké armády pod názvem Underground, kterou vede supervillain Tinkerer. Marvel Spider-Man: Miles Morales byl původně považován za rozšíření a vylepšení předchozí hry, ale od té doby se uvádí, že se jedná spíše o samostatný titul, který si lidé mohou zahrát, i když nehráli původní hru. Nabízí nový příběh s jedinečnými úkoly. Verze PlayStation 5 také využívá zvýšeného výpočetního výkonu nové konzoly, poskytuje pokročilou haptickou zpětnou vazbu, efekty sledování paprsků v reálném čase a 3D prostorový zvuk, aby zajistily pohlcující zážitek. Je to také ideální úvod do učení všeho o Milesovi Moralesovi.